Jakie elektronarzędzia polecacie

G
Kamill 2020-09-22 07:43

Jakie elektronarzędzia polecacie

W wolnych chwilach w domu chętnie majsterkuje i tak powoli gromadzę różnorakie sprzęty, które moje majsterkowanie mogą wspierać. Więc jak ktoś z Was jest w stanie coś ciekawego zaproponować jeśli chodzi o firmy, które gwarantują dobrej jakości sprzęty i mają duży wybór elektronarzędzi to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

G
Edek 2020-09-24 08:35

Re: Jakie elektronarzędzia polecacie

Bardzo dobre doświadczenia mam ze sprzętem przygotowywanym przez narzedzia.pl jeśli chodzi o elektronarzędzia. W firmie od lat korzystamy z tego dostawcy, szef z nimi współpracuje i dostarcza urządzenia, które są potrzebne i faktycznie te urządzenia są bardzo dobrze wykonane, do profesjonalnych zastosowań w mojej ocenie będzie to faktycznie świetny wybór. Jak szukasz urządzeń, które są dobrze wykonane i pozwolą na intensywną pracę bez obaw o awarię to wydaje mi się, że ta oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna.

G
Lukas 2020-09-24 09:42

Re: Jakie elektronarzędzia polecacie

U mnie w firmie przy różnych pracach remontowych wykorzystujemy elektronarzędzia od rotopino.pl. W sumie już od kilku lat właściciel z nimi współpracuje i wszystkie urządzenia, które ja miałem w ręku dobrze się sprawdzały. Jakość wykonania na wysokim poziomie, jak trzyma się ten sprzęt w ręku to faktycznie widać, że jest solidnie zrobiony. Jeśli chodzi o ceny to z tego co wiem to przy większych zakupach pojawiają się jakieś oferty o hurtowym charakterze. Szef jak kupuje to właśnie przy większych ilościach różnych narzędzi dostaje tam jakieś upusty.

B
Baks 2020-10-19 20:41

Re: Jakie elektronarzędzia polecacie

Osobiście używam w domu elektronarzędzi firmy Tresnar i mogę śmiało je polecić. Jeśli potrzebujesz bardziej profesjonalnego sprzętu, to Makita lub DeWalt.

G
liks 2020-11-20 22:28

Re: Jakie elektronarzędzia polecacie

Do majsterkowania to moge ci polecic ryobi one+. Fajna seria, można jednego akumulatora używać do ponad 100 różnych urządzeń. Mam kilka różnych sprzęt i jestem zadowolony. Powoli sobie rozbudowuję swój warsztat

G
maro 2021-01-08 21:51

Re: Jakie elektronarzędzia polecacie

Powyższe komentarze to sami handlarze. Mogliby się trochę postarać i żeby brzmiał to trochę wiarygodniej. Jeśli chodzi o narzędzia to używam:
- młotowiertarki Bosch GBH 2-28 sprzęt bardzo udany i wytrzymał polecam każdemu,
- szlifierki 125 Dewalt z regulacją obrotów 1700wat sprzęt niezniszczalny, przez 2 lata cięła tylko pustaki i chodź dalej.
- zakrętarka Makita 152z to nowy sprzęt na razie się sprawdza,
- duża szlifierka Bosch GWS 22-230 JH Professional - tnie tylko pustaki i kostkę brukową i nadal dział bez zarzutu,
- mam jeszcze wkrętarkę BOSCH GSR 180-LI Professional - w miarę ok ale dziś poszedłbym w Makitę lub Dewalta i wziąłbym z udarem. Ta wkrętarka od nowości miała bicie na wrzecionie :-(. Wszystkie małe wiertła połamałem :-)

G
yz 2022-05-23 11:56

Re: Jakie elektronarzędzia polecacie

Pilarka ręczna Metabo KS 85 FS (spora). Tu kupiłem a wcześniej miałem taniego einhella co nie chciał ciąć. Metabo to Bajka! Włącznik trzeba przytrzymać 2 sek. bo rozruch jest tak delikatny aż wydaje się że nie ma prądu w gniazdku. Osłona tarczy działa bez oporów,po prostu jej nie czuć. W Einhellu się zacinała i trzeba było jej pomagać. To nie jest tania pilarka, ale za to aż miło nią ciąć.

G
Kamil 2022-05-23 13:07

Re: Jakie elektronarzędzia polecacie

Ogólnie to polecam sobie wypróbować, coraz więcej producentów ma jakieś eventy w miastach, czasem warto podjechać do sklepu, żeby popatrzeć, czy uchwyty danego producenta dobrze leżą w rękach. A jak wypróbujesz, to wtedy kupować sobie akumulatorówki danej marki. Mozna zacząć od jakiejś promocji, gdzie jest body + aku, a potem samo body dokupować. I jak używasz narzędzia sporadycznie, a masz dwa aku, to to drugie zostaw, nie ma sensu wzbudzać, bo potem trzeba pamiętać o cyklicznym doładowaniu.
Po prostu od jednego producenta aku między sprzętami sobie przeczepisz (w ramach jednego systemu), a tak masz tego w petryliard i jeszcze troche. Co najwyżej różne pojemności aku weź. ja mam makitę, dwa naładowane aku i na wszystko w okół domu mi starcza

G
Buko 2023-04-01 10:05

Re: Jakie elektronarzędzia polecacie

Z elektronarzędzi sieciowych u nas w firmie pracownicy korzystają z Hilti DeWalt Makita Metabo milwauke Hitachi hikoki Bosch eurobor oraz narzędzi specjalistycznych ręcznych do obróbki metali ale tam ceny to już w kilka tys euro za sztukę idą . Szlifierki duże małe najlepsze Hitachi/hikoki a o dziwo najgorsze Hilti psują się na potęgę . Reszta ten sam poziom . Młoty udarowe ten sam poziom Hilti troszkę lepiej tu daje radę. Wiertarki podobny poziom wszystkie . Szlifierki proste znów hikoki lepiej od Metabo i Boscha . Narzędzia akumulatorowe tu mamy u wszystkich producentów remis .młoty lepsze ma Hilti klucze udarowe milwauke . Lampy Metabo milwauke Makita działają tak samo tylko są delikatne . Poprzednio były lampy fenon 3 klasy wyżej od tych wszystkich popularnych. I pasują do nich baterie wszystkich producentów. Dodam że pracuje w firmie zajmującej się budowa zbiorników na schell, exxon ,bp na europorcie . Tych narzędzi mamy w setkach sztuk dla prawie 400 pracowników dlatego wiem co najczęściej wraca do nas na naprawę .

1