jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Do ostatniej strony »
G
agata chopcian 2008-05-27 00:00

jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

chcę kupić mężowi kosę ,ale nie wiem która firma byłaby lepsza, OLEO MAC- sparta 25, czy np. STIGA SB 437, bardzo proszę o pomoc

G
Mic 2008-06-25 00:00

Re:jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Bierz stige 437 posiadam takowy model i jak narazie spisuje sie rewelacyjnie ( dla noża nie ma problemu z samosiejkami)
Na stige przemawia również mocniejszy silnik i duża liczba punktów serwisowych . Jeśli chodzi o jakość i wykonanie to w obu modelach jest podobna (Włoska produkcja)

G
Janek 2008-06-29 00:00

Re:jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Nie polecam kosy STIGA SB 437!kupiłem nową kosę właśnie taki model i od razu za pierwszym razem był problem z odpaleniem.Jak już udalo się odpalic pokosiłem 5 minut po czym zgasiłem silnik i KLOPS-nie odpaliła wiecej. zawiozłem kose do serwisu gdzie stwierdzili że to na pewno przytkany filtr paliwa i skasowali 40zł, że niby gaźnik nie na gwarancji.niestety i serwis nie pomógł bo sytuacja sie powtórzyła i kosa nadal leży w serwisie, a na dodatek naprawa NOWEJ kosy ma trwać 3 tygodnie a trawa rosnie.Odradzam Stige!!

G
Edward 2008-07-07 00:00

Re:jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Witam.
Posiadam również ten sam problem. Jak jest zimna to pali świetnie ale odpalić na rozgrzanym silniku to poprostu katorga!! Ponadto spod obudowy wycieka niespalony olej z mieszanki. Kosa po 3h pracy wylądowała w serwisie gdzie przeprowadzono tylko czyszczenie silnika i problem dalej pozostał.
Żenada, nie polecam!!!

G
TAD 2008-11-27 00:00

Re:jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Jak już kupić to dobrą "SB-52" - niezawodna i silna !

G
TAD. 2008-12-01 00:00

Re:jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

I jeszcze jedno .Z tym ssaniem to kit. - Podpompować paliwo .Zapalać z wciśniętym gazie w rączce ,bez ssania. Niech się rozgrzeje i na wolnych obrotach chodzi bez problemu.

G
takwlasnie 2010-06-14 10:55

Re: jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

nie polecam oleo maca ani stigi obie firmy się nie sprawdzają jak już chce pani kupić coś pożądnego to polecam kose stihla 250 za 1999 w kąplecie są jeszcze szelki które kosztują normalnie 120zł oraz nóż za ok110zł w sumie kosa kosztuje panią 1769 dwa lada gwarancji. Do kos takich jak oleo mac nie ma części oraz naprawa jest droga.

G
hubal_30 2011-06-03 10:13

Re: jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Jeden z poprzedników napisał, że do Oleo Maca nie ma części, szkoda tylko, że przeoczył fakt, że jest ponad 200 sklepów Oleo Maca w Polsce, prowadzę firmę zajmującą się pielęgnacją zieleni i koszeniem dużych areałów. Kosy z Oleo Maca jak mnie nie zawiodły, a używam ich ponad 2 lata, wcześniej miałem profesjonalne kosy ze Stihla padły po 2 miesiącach.....

G
BOGDAN39 2011-08-04 12:44

Re: jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Ja natomiast mam kosiarkę stiga mam kose stiga a teraz kupuje pilę motorowa stiga.
Nie jest to żadna reklama firmy,tylko faktycznie tak jest.
Jeśli chodzi o kosę to miałem problemy ale się okazało ze nie trawi starego paliwa.
Na dzień dzisiejszy działa sprzęt bez zarzutu.
Napisze jeszcze ze obkaszam 28 arów.

Inna sprawa ze kolega ma nacka i nie narzeka ale twierdzi ze te wczesniejsze produkcje były oki a teraz badziewie.
Ja bym wybrał Stige

G
borek 2012-02-20 14:25

Re: jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Kosy Stiga produkowane przez GGP to totalne dno i wodorosty czysta chińszczyzna. Jedynymi kosami w Stiga wartymi uwagi są modele Sb 52 P i Sb 40. Modele te produkowane są dla Stiga przez firmę ALPINA. Co do Oleo-mack bardzo dobre urządzenia Sparta 250 miała problem z zacinającym się rozruchem ale awaria dość prosta do usunięcia. Polecał bym sparte

G
lesiu 2012-02-22 11:14

Re: jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Sparty to też taki sobie sprzęt nota bene produkowany w Chinach,ogólnie i jedno i drugie kiepskiej jakości

G
olek80 2012-03-21 15:25

Re: jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Szczerze z ręką na sercu polecam stihla 45, dobra cena najwyższa jakość , mamy ją z mężem 5 lat i zero problemów.

G
tadzio00 2012-03-21 15:27

Re: jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Potwierdzam jak stawiacie na jakość warto dopłacić i kupić stihla , jak chcecie jednorazówke to do marketu :)

G
tosiek 2012-03-21 15:31

Re: jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

Ale ściema, matko jakie ludzie bzdury wypisują na tych forach, jeden pisze ze kupuje oleomaca i jest zadowolony a stihl po 2 miesiącach mu się zrypał, co za bzdury , sami sprzedawcy wchodzą na te fora i robią sobie opinie, stiga oleo mac, co wy ludzie porównujecie te szajsowate firmy do stihla to niebo a ziemia , malucha chcecie porównywać z mercedesem, co za żarty:/ dlatego te fora to ściema:/

G
marcin 2012-03-21 19:21

Re: jaką kupić kosę oleo mac- sparta25 / stiga

jak kosa to husgwarna lub stih modele od 333r fs 250 mam 333 i miałem 200 fs niezawodne a pracy mają sporo 450 stihla też miałem extra 343r mam i powiem rewelka stiga no cóż miałem sb 52 mniej wygodna mniej wydajna ciężka ale awaryjna to ona nie była

1 2

Producenci :