festool c12ce

G
tyson 2008-07-06 00:00

festool c12ce

Witam, mam w planie zakupić wkrętarko-wiertarke i zaraz zwróciłem uwagę na powyższy model Festoola. Przeznaczenie to głównie regipsy, płyty OSB i płyty meblowe, kryteria to niska waga, pojemne aku i niezawodność. Mam więc pytanie czy warto wydawac aż tyle pieniedzy czy jest coś w niższej cenie a podobnej klasie ???

G
Andrzej 2008-07-09 00:00

Re:festool c12ce

Proponuje Boscha- najlepiej cos z PSR koniecznie z wyswietlaczem:)

G
Andrzej 2008-07-09 00:00

Re:festool c12ce

A tak powaznie to kupilem ostatnio hilti sid 144a tylko ze jest to typowy zakretak z uchwytem torx i nie ma tyle mozliwosci rozbudowy, adapterow co festool. Jak na razie jestem mega zadowolony. Lekka, szybka niezawodna. Aku rewelacja- ladowane w kilkanascie min. Szczerze mowiac nie wiem czy tansza. Ja kupowalem z 2 reki za pare groszy.

G
radosław giza 2008-07-10 00:00

Re:festool c12ce

Niestety Hilti odpada bo moj dostawca nie prowadzi sprzedaży ich narzedzi, a kupuje większą ilosc i cena jest wtedy dla mnie preferencyjna. Chodzi mi o to że pilarkę czy wyrzynarke brał bym bez zastanowienia, ale tutaj obawiam się rze płace głównie za markę.

G
radosław giza 2008-07-10 00:00

Re:festool c12ce

...to "rze" to wypadek przy pracy, z góry przepraszam..

G
Andrzej 2008-07-15 00:00

Re:festool c12ce

Makita robi super sprzet jesli chodzi o wkretarki. Do nie dawna uzywalem 6270 i musze powiedziec ze sprzet nie do zajechania. Masz duzo wiekszy wybor, nowsza technologia (baterie, silniki). Jak ma sluzyc tylko do wkretow to bralbym zakretak udarowy- super sprawa. Wada to ze malo uniwersalny bo wiertla nie zalozysz- chyba ze dokupisz sobie zestaw na torx.

G
Malina 2014-09-13 12:07

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1

Producenci :

Kategorie :