FERM - opinie

Do ostatniej strony »
G
Maariusz 2011-03-17 16:13

Re: FERM - opinie

Na działkę wystarczy. Do remontu się nie nadaje. Lepiej kupić coś lepszego.

G
brek 2011-05-13 21:15

Re: FERM - opinie

czy jeżeli zakupie szlifierkę kątową Ferm:- i bajera jest taka, że 3 lata gwarancji na paragon, a F-V 12 m-cy, to przy 3 letniej gw. muszę zarejestrować sprzęt na stronie producenta,tak jak to jest u innych producentów?

G
deimi 2011-09-02 20:57

Re: FERM - opinie

NIE KUPUJCIE TEGO GÓW Ojciec kupił młoto-wiertarke za 400 złotych, nie pamiętam modelu,ale cztery stówy to nie mała kwota.W dodatku gość w sklepie powiedział że to najlepszy jaki mają.
Podkreślić trzeba,że URZYWANY BYŁ KILKA RAZY W ROKU, nie by katowany czasami coś skuć.
-Pierwszą rzeczą która padła (pękła na pół) była główka wiertarki najlepsze jest to ,że zdązyłem wywiercić TYLKO JEDNĄ dziure, drugiej nie skończyłem
-Następnie przytarło się łożysko
-W końcu wyrubiła się obudowa która trzyma to łożysko (ROZESZŁA SIĘ, nie starła) jest za cienka na dodatek z kiepskiego aluminium.

Szczerze odradzam kazdemu FERMa mam tanie urządzenia np eurotech i nie miałem z nimi problemów chociarz dałem za nie psie pieniądze.!!!!!!!

G
adamus 2011-11-23 18:19

Re: FERM - opinie

Może dlatego, że lepiej jest, gdy narzędzia się uŻywa. ChociaŻ nie każdy to wie...

G
Gożć..Iga 2012-01-18 11:13

Re: FERM - opinie

Kupiłem piłę prostą ( liska) . FRS-710 .do celów domowych ,mało ją używałem przez jakiś czas. No i robiąc remont domu wyżynałem futryny drewniane (6sztuk ) ;najpierw siadł przełącznik obrotów ,a potem kółko zębate o numerze katalogowym 0 5408571 napędzające piłkę do rżnięcia .Nadmienię że akurat skończyła się gwarancja. Już od 2 lat dzwonię do serwisu w Wrocławiu obiecują i do tej pory nic.Może ktoś wie gdzie można dostać takie kółko.Szukałem w internecie ale nie mogę znalezć .Jestem początkujący ,Z góry dziękuję .

G
Gożć..Iga 2012-01-18 11:22

Re: FERM - opinie

Ten numer 05408571 to NIE JEST telefonu ,TYLKO KATALOGU...

G
gość 2012-01-22 15:47

Re: FERM - opinie

Według mnie szkoda pieniędzy na Ferm-a. Mam szlifierkę kątową 125 z regulacją obrotów i gdybym ją po swojemu nie przerobił to by już dawno się rozleciała. Nigdy więcej takiego dziadostwa.


Maariusz,616 chyba nie miałeś doczynienia z topex-em... osobiście korzystam z młota i szlifierki ferm, pracują dość ciężko i w strasznym kurzu i pyle(budowa) , mam jeszcze nie wielką wiertarkę której używam przy mieszadle do farby czasem gładzi.... urządzenia te mają już kilka lat i jak do tej pory nie spotkałem lepszej marki za te pieniądze... jest jednak jeszcze jedna rzecz o której nie można zapomnieć... o sprzęt którym pracujesz trzeba dbać, jeśli o tym zapomnisz to zawiedzie cie nawet makita, bosh i inne marki...

G
qwe 2012-06-05 22:37

Re: FERM - opinie

mam szlifierke ferma 125 za 80zl i jest ok jak za ta kwote. einhella mam wyzynarke ok i szlifierke tasmowa (juz 3 wymieniali na gwarancji). nie polecam nutoola bo badziewie ze hej, szlifierka po 3 dniach padla. zawsze jesli ktos ma kase to warto wydac na cos porzadnego

G
barman314 2012-06-09 00:09

Re: FERM - opinie

W tej chwili Ferm należy do Kinzo= najgorszy serwis z jakim się w życiu spotkałem. Ulga to dla mnie ogromna,że firma w której pracuję prowadzi coraz mniej produktów z tej stajni.
Kiedyś jak ferm należał do f. Proma, tak,myślę,że było to rozsądne rozwiązanie.
Myślę,że w śród narzędzi z tej półki najlepiej jest brać coś z einhella

G
Mariusz 2014-11-20 09:24

Re: FERM - opinie

Nie polecam dziala tylko do wymiany pierwszych szczotek, ta firma to porażka.

G
grzesio6524 2015-11-16 16:38

Re: FERM - opinie

Witam .Przejdę do rzeczy o co mi chodzi
Zakupiłem zestaw lutownic w Praktikerze Piła ,skusiłem się na cenę, po rozpakowaniu i zabraniu się do lutowania od razu poczułem niesmak i niezadowolenie z wykonywanej czynności lutowania ,grot słabo sie nagrzewa nie na tyle żeby można było złączyć (zlutować a wręcz grot sie przegrzewa )dwa przewody ,cyna spada z grotu tak jakby był nasmarowany smarem ,gdy już złapię i to nie wielką ilość trzeba bardzo długo trzymać żeby przewód rozgrzał sie na tyle aby złączyć je.Kupiłem ten zestaw tylko po to bo miałem do lutowania programator od którego oderwał sie lut ,a tu miłe zaskoczenie, nie mozna tego zrobić ,masakra .Moje zdanie jest takie że sprzedajecie szajs nie z tej ziemi ,,sprowadzacie Chińszczyznę za marne grosze ,a człowiek nie cieszy sie z lutowania Żadnego narzędzia firmy FERM!!!! badziewie ,lepiej dołożyć parę złoty i mieć coś z czego bedziemy się cieszyli

G
dkrzy 2020-01-28 11:43

Re: FERM - opinie

A powiedz kolego skąd wiesz że "sprowadzają" chińszczyzne? Miałeś okazje wozić dla nich ten sprzęt z Chin? Powiedzcie mi kto teraz nie produkuje w Chinach, Indiach czy jeszcze narzędzi? Jak miałeś okazję chodzić w Nowych Nike to zobacz gdzie są produkowane, trochę się doedukuj a dopiero później możesz się na jakiś temat wypowiadać.

G
ciach 2021-03-15 11:58

Re: FERM - opinie

Od 2009 roku używam szlifierki Ferm FAG 125N i nie powiem o niej złego słowa. Kosztowała jakieś 80 zł, sporo waży (czyli w środku raczej metal, nie plastik (głowica, przekładnie). Używana sporadycznie, ale od czasu do czasu intensywnie, bije na głowę moje wszystkie wcześniejsze. Najszybciej rozsypał się TOPEX, praktycznie zaraz po włączeniu. Ale tutaj uwaga: TOPEX to jedna z tych firm, co to kupuje coś w Chinach na kontenery, daje swoją nazwę i pcha do sklepów. Kupiłem ze dwadzieścia lat temu dwie wkretarko-wiertarki akumulatorowe po, do dziś pamiętam, 88 zł sztuka. Drugą kupiłem, by mieć zapasowy akumulator. Okazało się, że po tygodniu w Castoramie był już nieco inny model z niepasującym akumulatorem (pewnie z innego kontenera). Ale te dwie wiertareczki zrobiły cały remont domu i służyły dzielnie przez prawie 10 lat. Czyli, jak się trafi. W sumie są dalej sprawne, tylko akumulatory ostatecznie padły.

G
Barachło szlifierka KĄTOWA FERM Seris dno oddałem niesprawną i o 2021-10-20 16:40

Re: FERM - opinie

Barachło szlifierka kątowa125
Dałem do serwisu niesprawną i odebrałem w takim samym stanie
Kpina z klientów

G
Erik 2023-12-15 14:41

Re: FERM - opinie

Czego ty wymagasz za te pare groszy fachowiec sie znalazł co na porządny sprzęt niema trzeba było boscha lub makite kupić a nie pieniądze w kieszeni trzymać .........

1 2 3

Producenci :