Dewalt D25114k czy makita opinie

Do ostatniej strony »
G
JK. 2012-03-01 19:50

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

fakt ;) lepiej niech "wogule" ich nie używaj, bo tacy jak ty w ogóle nie mają pojęcia co piszą:) lepiej niech zaczną najpierw używać słownika;)

G
Mariuszek 2012-03-03 18:02

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Poliglota się znalazł he

G
JK. 2012-03-03 19:05

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

He;) przynajmniej nie kaleczę tak jak ty.

G
wojtas 2012-03-12 15:36

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

dobre...dyskusja na wesoło "P

G
Paw-Therm 2012-06-17 20:45

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Metabo, Makita, Dewalt ,milwaukee, bosch, hitach to praktycznie ta sama jakość, niuanse decyduja o wyższości jednego nad drugim

G
JK. 2012-06-17 21:52

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Niby tak;) ale nie wszyscy to rozumieją. Zawsze jak obsługuje klientów "napalonych" na daną markę mówię dwie proste rzeczy:
- Skoro ma pan coś tańszego o tej samej jakości to po co przepłacać?
- Skoro ma pan coś lepszego w tej samej cenie, to czemu nie kupić lepszego?
Pół biedy jak ktoś chce kupić np: boscha bo korzysta od lat i ma zaufanie. To taki klient jest ok. jego świadomy i prosty wybór.
Gorzej jak ktoś jest napalony na tegoż samego boscha, bo nigdy nie miał ani nie słyszał o innych markach.

G
eryk7 2012-06-25 16:14

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Witam , trochę nie było mnie na forum (może niektórzy powiedzą i dobrze) ale panowie dodam swoje pięć groszy bo w/w temat ja zacząłem ponad rok wcześniej , kupując ten właśnie model młotowiertarki, po tym okresie co mogę powiedzieć, osobiście jestem zadowolony, z serwisem gwarancyjnym (przegląd maszyny) nie było problemu , z czasem dokupiłem szlifierkę tej marki i mogę powiedzieć że są to narzędzie solidne które śmiało mogę powiedzieć - półka Metabo, Hitachi, Aeg, Miilwaukee, Makita , aktualnie rozglądam się za jeszcze jedną młotowiertarką i skłaniam się ku Metabo UHE 28 Plus, jestem nią zainteresowany, nie dlatego że nie spełnił moich oczekiwań Dewalt, sporo osób zachwala Metabo i długi okres gwarancyjny po za tym zawsze jest dobrze powiększyć swój park maszynowy o coś nowego. pozdrawiam

G
JK. 2012-06-26 02:33

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Eryk mam pytanie po co ci druga podobna młotowiertarka? Mam kolegę który ma makitę 2470 i chce kupić jeszcze 2810...z tym że po co? Róznica użytkowa między nimi nie duża, a kupuje dla siebie. Rozumiałbym gdyby miał np: makite 2230 i chciał coś rzeczywiście mocniejszego z podkuwaniem.

Stad moje pytanie Eryku, pytam z czystej ciekawości czemu chcesz kupić drugą podobnej mocy i klasy młotowietarkę?

G
Eryk 2012-06-26 20:08

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Witam, potrzebna mi drugie narzędzie bo mam więcej zleceń i pracownik potrzebuje na drugą budowę a praca "na pożyczkę- dzisiaj ja jutro ty" mija się z celem i jest uciążliwe. mam na stanie Hilti te-76ATC do ciężkiej roboty, typowe kłucie i on wystarczy, ale nowa młotowiertarka z parametrami dewalta będzie odpowiednia, akurat skłaniam się na metabo ale na spokojnie podpytam co jest ciekawe na rynku z tej półki młotowiertarek. pozdrawiam

G
JK. 2012-06-29 23:14

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

na twoim miejscu brałbym drugiego Dewalta, może inny model ale ta sama marka, z prostej przyczyny, masz sprawdzony sprzęt(markę), dwa masz mniej serwisów.

G
JK. 2012-06-30 23:39

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

A tak sobie teraz przeczytałem wcześniejszy post pana Mariuszka.
A napisał on:

@SKORO DEWALT JEST TAKI DO D... TO CZEMU JAKO JEDNY ZE WSZYSTKICH MAREK WYPRODUKOWAŁ SZLIFIERKĘ KĄTOWĄ I WYRZYNARKĘ 28V I 36 V a inne marki takie jak HILTI, HITACHI, MILWAUKEE, AEG, MAKITA ITD. NIE MAJĄ o tak wysokim napięciu aku w SZLIFIERKACH I WYRZYNARKACH?(36V)
Jedynie ze znanych marek MILWAUKEE wyprodukował 28V-owom szlifierkę (wyrzynarkę) która zresztą wydajnością nie cieszy, biorąc pod uwagę np. wyżej opisaną szlifierkę kątową DEWALTA tylko w tym przypadku 28V i MILWAUKEE 28V obie mają to samą moc aku , lecz w DEWALCIE pojemność aku jest 2,2 Ah W MILWAUKEE 3.0 Ah która jest wydajniejsza :
Milwaukee który ma aku 28V 3.0Ah i 9.000 min-1 i MAŁĄ SIŁE W PRZELICZENIU NA Nm gdzie zatrzymuje się na ” paznokciu „
Czy może
DEWALT który ma aku 28 V 2,2 Ah 6.500 min-1 i DUŻĄ SIŁE W PRZELICZENIU NA Nm
DEWALT nie potrzebuje szybkości on ma na przełożeniu siłę i dzięki temu jest zwyczajnie wydajniejszy od Milwaukee mimo że aku Milwaukee to 3.0 Ah ...koniec cytatu...

Zdrowy rozsądek wymaga sprostowania tych bajek.
po pierwsze moje odpowiedź nie jest skierowana na bluzganie marki Dewalt, tylko ludzi którzy ją sprzedają/używają/promują w głupi sposób.
Po drugie: Milwaukee ma szlifierkę i wyrzynarkę i pilarkę i młot itp..... Nie Tylko Dewalt.
Czemu inne marki tego nie mają? odpowiedź jest prosta jak konstrukcja cepa! Bo tylko w USA stosuje się tak duże i cięzkie przenośne narzedzia akumulatorowe! A podstawą zaletą narzędzi przenośnych jest ich waga! Czyli 28V lub 36V to już kolosy. W europie w zasadzie tylko młoty udarowe lub wkrętarki o tak dużym napięciu i wadze dobrze się sprzedają.

Po trzecie: Chłopie czy ty wiesz co to znaczy słowo wyjdajność??!! Przy tym samym napięciu 28V i tym samym obciążeniu to pojemniejszy akumulator da ci większą wydajność! To logiczne aż do bólu!

Po czwarte: Jakie ty Nm liczysz w kątówkach?? Czyś ty oszalał? Wszystkie kątówki małe mają góra 3Nm!! a ty czy będzie jedna miała 2,5Nm nie ma znaczenia!! Szlifierka kątowa jak sama nazwa wskazuje pracuje na zasadzie ścierania tarczy o materiał! Tu nie potrzeba dużej siły obrotowej a prędkości! Czyli kompletnie na odwrót jak ty uważasz.

Po Piąte jesli już miałbyś rację, to jak zmierzyłeś moment obrotowy w tych kątówkach??;))) A jeśli już to skoro kątówki wszystkie mają tą samą przekładnie(o tym samym wymiarze) to ich moment obrotowy jest taki sam(lub niemal identyczny)! A prędkość zależy od prędkości obrotowej silnika!! A ta zalezy od elektroniki i baterii....


Nie mam więcej pytań.

G
aeg 2012-07-10 10:11

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

A ja uważam, że AEG jest najlepsze i basta;) jeszcze nie miałem jej w reku czekam na kuriera ale skoro kupiłem to jest najlepsze i już ;)
Prawde mówiąc do domowych prac czy to makita, bosch, aeg, hilti... itd. nie ma róznicy. Mam dwa sprzety einhella z czerwonej serii maja ok 5 może 6 lat strug był katowany i działa bez zarzutu. Także Panowie panujcie nad emocjami ;)
Moje AEG jest i tak najlepsze:) w danej chwili na moje potrzeby młotowiertarka aeg KH 26 E za 400 pln na popularnym serwisie alledrogo była poza konkurencją cena/jakość.

G
JK. 2012-07-14 22:56

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Ja pier..... co za koleś;D sam gubi się w własnych wypocinach;]
Aledrogo cię zdradziło;) - wiemy kim jesteś, poza tym Einhell Red istnieje od ok.3 lat, więc ci nędzna prowokacja nie wyszła.

G
NICK 2013-05-30 00:30

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Narzędzia Dewalt są bardzo dobre - zgadza się, niemniej Makita też. Najtaniej zawsze znajdziecie na stronie profimarket.pl

G
Narzędziowyblogg 2013-07-22 18:36

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 ... 3 4 5

Producenci :

Kategorie :