Dewalt D25114k czy makita opinie

Do ostatniej strony »
G
rysa 2012-01-19 17:02

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

zapomnieliście drodzy panowie o fakcie ze kazda młotowiertarka do kucia sie nie nadaje z prostego powodu ze przy kuciu eksploatujecie ja na połowie mocy ,a wiec do kucia sprzet smaokujący do wiercenie wszytskie młoto .... a jedynie funkcja podkucia wchodzi w gre ...a co do szanowanych marek wszystko powyzej
marketwców einheeli topex matrixów eurotecow itd ...bedzie w miare
pozdrawiamy MAKITE BOSCHA HITACHI METABO DeWALTA itd CELMA ;]

milego dnia

G
Mariuszek 2012-02-08 21:20

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

jeśli chodzi o dewalta to chwale sobie z własnego doswiadczenia nie że syszałem
np. DEWALT 25600k dobrze wykonany sprzęt tylko tu masz sds max 10 czy tam 10,5 J już nie pamietam katowałem na otworach wiertłem fi 16 bodajże tez już dokładnie nie pamiętam a nie chciałbym skłamać w żelbecie konkretnie B 25 wykonała mnustwo otworów mnustwo sprzęt chodzi do tej pory po za tym dobra do podkuwania w powietrzu 10 J wystarczy a cięzka też nie jest , Ogólnie rzecz biorąc DEWALT ROBI JESLI CHODZI O CENE A JAKOŚĆ BARDZO DOBRY SPRZĘT NIE WSZYSTKI ale np. sprzęt akumulatorowy 1-WSZA klasa , młotowiertarki dobre, ukośnice bardzo dobre TYLE WIEM Z WŁASNEGO DOSWIADCZENIA !

G
JK. 2012-02-09 16:26

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Z czystej ciekawości a iloma markami pracowałeś?

G
Mariuszek 2012-02-10 22:42

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

J.K. DO MNIE PYTANIE?

G
antyJK. 2012-02-11 08:41

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

kolego mariusz jak nie pracowałeś i nie pracujesz inną marką jak miwaukee i aeg nie jesteś godzień tego forum i zaliczasz się do kategorii 2 fachowców czyli nie znasz się na robocie nie wiesz jak posługiwać się narzędziami i nie masz uprawnień na prowadzenie taczki z kołem gómowym. ok a tak poważnie polecam Dewalta zwłaszcza młotowiertarkę, jest świetnym narzędziem w mojej firmie używany kilku narzędzie tej marki i nic jej nie brakuje od innych. co więcej naprawdę pracują mocno (po to zostały kupione) od ok 2 lat i nie narzekamy, pytanie do kolegi eryka bo wiem że coś tam wspominał że ma na stanie, jak się sprawuje szlifierka z pod logo Dewalt? mamy 2 boschki ale już zapracowały na siebie i planujemy zakup.

G
AntyAntyJK 2012-02-11 22:10

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Nie, ależ skąd! Fachowiec to tylko taki który miał w rękach Dewalta, bo ci co pracują AEG lub Milwaukee to przecież nie fachowcy! A na forum tutaj użytkownicy innych marek niż Dewalt nie mają prawa polecać czegoś innego! - ROTFL ;))

G
JK. 2012-02-11 22:31

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Tak Mariuszek, to pytanie do ciebie. Skoro mówisz o własnym doświadczeniu to się z nim podziel. Są tutaj ludzie którzy w rękach mieli i pracowali róznymi markami. Piszesz że młotowiertarki dewalta to pierwsza klasa czy wkrętarki aku, to powiedz czy pracowałeś innymi markami aby móc segregować w ten sposób narzędzia. Bo są tutaj ludzie których jedynym argumentem jest " dewalt jest super, bo takiego mam, a AEG czy inna marka to g......" Chodź na oczy jej nie widzieli. Czepiam się i będę to robił od dziś, do każdej osoby któa tak zachwala żółte narzędzia, skoro te osoby mogą co chwile mnie obrażać i mieszać z błotem np. AEG. Nie jestem "fachowcem" który codziennie katuje narzędzia, ale od wielu lat je sprzedaje, sprzedawałem już wiele marek Dewalta, metabo, Perlessa, AEG, Makitę, Kressa, Boscha i Milwaukee...Mam mase klientów, którzy mają lub mieli swoje ulubione marki, a inne się im nie sprawdziły, mam też masę klientów którzy mają i mieli jedną markę bo im się sprawdza od początku....Każdy ma prawo do swojej opnii. Ale czy ci drudzy mają prawo mówić że np: Makita jest najlepsza, skoro nigdy w zyciu nie pracowali innymi markami?? OK Makita jest super, ale to nie znaczy że nie można mieć czegoś innego! Za komuny Był Bosch i Celma! I niektórzy do dziś stosują podobną zasadę, wszystko inne jest złe. Bo nie chcą zmian.

G
Mariuszek 2012-02-12 10:41

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

J.K ty jednak jesteś NIE POWAŻNY i nie dziwie się że ludzie na tym forum cię jadą!
Po pierwsze dzieciaku piszę opinie nie z palca tylko z tego czym na co dzień w mojej firmie moi ludzie robią i sam też ! Po drugie zasrany z ciebie sklepikarz bo chwalisz MILWAUKEE który jest zwyczajnie drogi i nie adekwatny do ceny , nie długo będzie w cenie HILTI a polotu zero jeśli chodzi o młoty , po trzecie DEWALTA chwale tylko z tego co napisałem : CAŁY sprzęt aku, ukośnice , młotowiertarki ale jeśli chodzi o młotowiertarki to chodzi mi o cenę a jakość , jak nie rozumiesz tego to wróć do przedszkola! Po czwarte skoro jest taki DEWALT AKU do dupy to weź aku 36V li-ion DEWALTA i aku 36V li-ion MAKITY w jak najszybszym czasie rozładuj je np. na młotowiertarce -oczywiście się zagrzeją i jak myślisz jaką z tych dwóch firm baterii wsadzisz od razu do ładowarki i będzie się ładowała i szlak jej nie trafi ? DEWALT BRAWO ŻEBYŚ TO JESCZE WIEDZIAŁ a NA aku MAKITY będziesz czekał aż ostygnie albo jak wsadzisz to ogniwo poleci 
Porób trochę DEWALTEM a nie udajesz sklepikarza który widział sprzęt w rękach a nigdy nim nie robił , to będziesz wiedział czemu DEWALT robi najlepsze AKU LI-ION, Osobiście W DUPIE MAM AKU HILTI, które są klepane w PLOSCE , MAKITY CZY TAM MILWAUKEE ITD.. a mam 36 V -OWYCH NARZĘDZI HILTI , DEWALTA , -KILKA i co z tego porównywałem nie dawno HILTI 36V I DEWALT 36 V obie młotowiertarki i myślisz ze które WYDAJNIEJSZE aku są , plus dla HILTI taki że mają większej pojemności bateriie a minus taki że robi dużo gorsze aku od Dewalta , NA jednym cyklu AKU DEWALTA DC 234 KL aku 2,2Ah li-ion 79 Wh wywierciłem 9 otwórów w B25 a HILTI TE 7A aku 3.9Ah li-ion 140.4 Wh 14 otworów wiertło fi 12 głębokość otworu 15 cm w obu przypadkach z tym że AKU DEWALTA wypracowane prze ze mnie 4 letnie a aku HILTI nowe !
J.K SKORO TEN DEWALT 25600K JEST TAKI DO DUPY TO WEŻ MI POWIEDZ CZEMU KATUJE JĄ NA OTWORACH I CHODZI MI CAŁY CZAS? OCZYWIŚCIE SZCZOTKI ŻECZ JASNA ŻE SIĘ WYMIENIA
A MOŻE TY JĄ W SKLEPIE KATOWAŁEŚ NA ŚCIANIE ŻE TWIERDZISZ ŻE JEST DO DUPY HEHE

Fajnie nie I POCWANIAKUJ JESZCZE ŻE JEST INACZEJ WEZ TE SWOJE NARZĘDZIA ZE SKLEPU ZRÓB PARE PROSTYCH TESTÓW I BĘDZIESZ WIEDZIAŁ KTÓRY SPRZĘT JEST LEPSZY , WYDAJNIEJSZY, A NIE SŁYSZAŁEM BO TAKIEMU CO SPRZEDAŁEM TO CHWALIŁ, ALBO BO TEGO SPRZĘTU MAŁO NA GWARANCJE PRZYNOSZĄ I uspokój się BO TYM MOJIM SPRZĘTEM TO BYM CIE ZASYPAŁ I TEN TWÓJ SKLEP i MIEJSCA BY ZABRAKŁO ZACZNIJ PISAĆ FAKTAMI A NIE BZDURAMI bo twoje wypowiedzi są żenujące .
Nie zadawaj głupich pytań iloma markami robiłem bo mam wszystko od FLEXA, MAKITY, HITACHI, ITD. PO HILTI AŻ PO STAROM CELME i porównania robie bo lubię wiedzieć kiedy jedna marka jest od drugiej lepsza w danym narzędziu W POSTACI WYDAJNOŚCI itd.
SZANUJ WYPOWIEDZI LUDZI KTÓRZY ROBIĄ TYM SPRZĘTEM NA CO DZIEŃ A NIE SĄ SKLEPIKARZAMI BO DUŻO MOŻESZ SIĘ OD NICH NAUCZYĆ . TWOJE DOŚWIADCZENIE OGRANICZA SIĘ TYLKO DO TEGO CO SIĘ LEPIEJ SPRZEDAJE W DANYM MIESIĄCU Z DANYCH MAREK A JAK SIĘ SUGERUJESZ JAKOŚCIĄ NARZĘDZIA PO TYM ILE CZEGO I JAK CZĘSTO PRZYNOSZĄ NA GWARANCJĘ TO JESTEŚ W BŁĘDZIE BO KAŻDY Z NAS INACZEJ UŻYTKUJE NARZĘDZIA .

G
Mariuszek 2012-02-12 10:49

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

AHA ZAPOMNIAŁEM DODAĆ z DEWALTA JESZCZE PLECAM Aligatora model dw 394 pocieła u mnie już na ok 15 domów materiał od prothermu , prothon po gazobeton i silke i chodzi dalej ani razu na serwisie szczotki tylko były wymieniane prze ze mnie a może ty J.K CIEŁEŚ ALIGATOREM TAKIM w sklepie właścicielowi ściany heh to się wypowiedz czemu ten DEWALT jest taki dobry ?

G
JK. 2012-02-13 01:55

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Mariuszek wyszło szydło z worka!? Nie umiesz odpowiedzieć normalnie na pytanie tylko wyzywasz jak reszta? Widać jesteś kolejnym klonem jednego rozumowania: Pracuje dewaltem wiem wszystko! Po drugie dzieciaku to sobie mów do kumpla z spod ławki pod blokiem, mam za dużo lat byś tak mi mówił Nie umiesz normalnie odpowiedz na pytanie !!!?? Nie odpowiadaj WCALE!
A z ciebie zasra.... fachowiec który dostało od szefa po podstawówce do reki profesjonalnego dewalta i już fachowcem się mieli! Człowiekczu odwiedź jakąc castorame czy obi bo tam wiecej ludzie znają się na narzędziach niz ty!
Milwaukee drogi? Haha a jaki jest dewalt? Tani? 80% Made in PRC! Młoty Milwauke bez polotu?? śmieszny jesteś, młoty Dewalta są tak dobre że Metabo pare lat temu zmieniło młoty Dewalta na AEG! Człowieku 3 uznane marki posiadają te młoty w ofercie! Puknij się w czoło. Porónanie makity i dewalta 36V - upadłem chłopie ze śmiechu!! Jak rozładujesz pracą kazdą baterie będzie ona gorąca!! W Takim stanie NIE WOLNO ich ładować! ZERO wiedzy!! Bosch poczeka na ostygnięcie, Makita tak samo, metabo, również, makita też, AEG również... a tylko wspaniały DEwalt zajeżdza baterie ładując ją nagrzaną! Pięknie technologia z przed kilku lat;))) Ja mam porobić dewltem?? Po co mam już niezły ubaw czytają posty takch fanów żółka;D To ty przecież z własnego doświadczenia miałeś odpowiedzić na proste pytanie jakimi narzędziami i ile pracowałeś!! Ale niee trzeba było reklamować dewalta! bo jest naj naj..... ma na pewno najgłupszych uzytkowników to fakt;)

Po któreś tam, po twoich wypocinach i porównaniach widać, że nie pracowałeś ani makitą ani Hilti tylko jesteś, lub brałeś udział w pseudo pokazaach panów w żółtych koszulkach.... Dewalt lepsze Akuu od Hilti.....HIT tego miesiąca!
obejrzyj sobie to:
http://www.youtube.com/watch?v=grMeNZBgjpU
http://www.youtube.com/watch?v=AzNsr14D0qY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=J5XkG5x_HEs
Był jeszcze filmik z nr 2;)

A to z drugiej strony barykady:
http://www.youtube.com/watch?v=v_v3-3yrnyM&feature=related
pokazuje jak w dość prosty sposób oszukać oglądającego prostymi sztuczkami;)) Ale przecież Dewalt jest święty;) - swoją drogą niemal każdy kometujący zauważył sprytny trik panów z Dewalta w tym porównaniu, siła docisku oraz inny bieg;) - proste ale pokazyje tylko jak Stanley Black &decker robi kampanie reklamową;)

Co do reszty bredni już nie chce mi się odpowiedać, powiem tylko tyle, skoro dewalt jest "taki dobry" to czemu jest taki zły?;) Czemu uciekają się do tanich sztuczek? Czemu przedstawicele tej firmy wściskają młodym sprzedawcom teksty że B&D jest lepszy od boscha i prawie tak samo dobry jak makita, a Dewaltem równa się się tylko Hilti? Czemu W Europie dewalt jest popularny tylko w Anglii i troche w POlsce? Czemu skoro mają jak dobre narzędzia, co chwile zmieniają systemy akumulatorów,?? Skoro Dewalt jest tak "Dobry" zwłaszcza młoty sds max to czemu, Metabo 3 lata temu zerwało umowę na produkcję tych młotów, a podpisało ją z AEG/Milwaukee?

Chcesz szacunku? Za co? Bo masz Dewalta w Domu?;D Bo zamiast normalnie odpowiadać pierwszy rzucasz błotem? Chcesz szacunku bo pracujesz dewaltem, a do tego "sklepikarza" przyjeżdzasz po sprzęt i szukasz dorady? Chcesz szacunku od "sklepikarza" któremu ziejesz alkoholem, bo z rana nic nie rozbudza polskiego fachmana jak kilka piwek? Daruj sobie, póki ty i tobie podobni nie okazują szacunku, ludziom którzy produkują narzędzia, oraz tym którzy są doradcami handlowymi, po najprostszych sprzedawców nie oczekuj wiele. Naucz się jednego , wiedza to skarb.

G
Mariuszek 2012-02-13 17:20

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Szacunek dostaniesz jak nie będziesz pisał głupot .
Co z tego że nie można ładować baterii nagrzanych myślałeś że o tym nie wiem bravo znowu się wykazałeś wiedzą heh, nowość mi powiedziałeś tak samo jak nie można ładować mega zimnych i trzymać ich na dużych mrozach ! Próbuję ci wytłumaczyć że ładowarka DEWALTA tym się nie przejmuje że aku jest ciepłe i ją ładuje a skoro są takie do dupy i źle wpływa ładowanie ciepłych baterii DEWALT to czemu robie nimi kilka lat i zawsze są wsadzane ciepłe i trzymają napięcie fakt w idealnym stanie to na pewno nie są ale raczej od wielokrotnego użycia
Może inaczej Czemu gdy wsadzasz ciepłą baterie DEWALTA 36 V do ładowarki to nie poleci ogniwo ? jak w przypadku MAKITY co jest na porządku dziennym
Proszę wielki sklepikarzu skoro wszytko wiesz na temat narzędzi odp. na tak banalne pytanie?
O poradę do tak mało ogarniętej osoby która sugeruje się jakością narzędzia tylko po tym ile czego sprzedała i kto z kim współpracuje Nie chciał bym trafić !

Nie pojmujesz prostej rzeczy aku MAKITY nie wsadzisz gorącej zresztą jak i reszty marek a aku DEWALTA TAK i po paru latach użytkowania nie widzę w tym nic złego aku się kręci , ogniwo żadne nie poleciało to tylko utwierdza fakt że są z dobrego materiału zrobione.
Co do aku HILTI A DEWALTA to tylko teraz (testem wyżej który przeprowadziłem) jestem utwierdzony w przekonaniu że aku HILTI jak i samo narzędzie jest zwyczajnie mniej wydajniejsze od aku DEWALTA zresztą wcale się nie dziwie jak robią je w PL
Śmieszysz mnie nadal bo to ja jestem pewny swego co pisze a ty dalej kłamiesz ludzi postami na tym forum to ja porównywałem HILTI TE 7a i DEWALTA DC 234 KL i już żałuje że nie nagrałem te go chociaż z drugiej strony pewnie ten filmik był by taki wiarygodny jak te linki to filmików które podałeś .-żenada

Kto to obejrzał a robił tymi narzędziami od razu wie że są oszukane po to żeby DEWALTA OŚMIESZYĆ a polecając je tylko potwierdzasz to co napisałem wcześniej że trzymasz narzędzia tylko w ręku a nimi nie robisz - KINOMAN SIĘ ZNALAZŁ heh
DEWALTA MADE IN Prc w hipermarkecie owszem żadną nowość nikomu nie powiedziałeś ale nie wszystkie! a to że w ANGLI JEST GO DUŻO kolejna nowość którą myślałeś że zaświecisz tylko szczerze gówno mnie interesuje gdzie on jest i kto nim robi i z czego się go robi ważne że się nie sypie.
JK. Uważasz się za takiego świetnego sprzedawcę to ponawiam pytanie czemu Aligator DEWALT DW 394 jest udanym modelem pocioł u mnie materiał na ok. 15 domków -i ani razu w serwisie skoro tak do dupy jest DEWALT TO POWINIEN DAWNO SIĘ SYPNĄC ?
Czemu mam DEWALTA dc 234 kl JUŻ OK. 4 LAT robię nim i nie worze na serwis skoro jest taki nie ?

G
Mariuszek 2012-02-13 17:20

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Mało tego w DEWALT DC 234 KL 36 V przekładnia cała jest metalowa na ozyskach a obudowa do niej to tworzywo żeby zmniejszyc ciężar narzędzia -PROSTE ZASTOSOWANIE ALE Z DOBRYCH JAKOŚCIWO MATERIAŁOW I WSZYSTKO- w środku smarowana smarem – i się nie sypie i wcale nie dziwie się że kosztuje 3500 zł. jest warta tych pieniędzy.
Czemu DEWALTA model D25600K JEST TAKI UDANY ?
Czemu ukośnice DEWALTA są takie dobre?
SKORO DEWALT JEST TAKI DO DUPY TO CZEMU JAKO JEDNY ZE WSZYSTKICH MAREK WYPRODUKOWAŁ SZLIFIERKĘ KĄTOWĄ I WYRZYNARKĘ 28V I 36 V a inne marki takie jak HILTI, HITACHI, MILWAUKEE, AEG, MAKITA ITD. NIE MAJĄ o tak wysokim napięciu aku w SZLIFIERKACH I WYRZYNARKACH?(36V)
Jedynie ze znanych marek MILWAUKEE wyprodukował 28V-owom szlifierkę (wyrzynarkę) która zresztą wydajnością nie cieszy, biorąc pod uwagę np. wyżej opisaną szlifierkę kątową DEWALTA tylko w tym przypadku 28V i MILWAUKEE 28V obie mają to samą moc aku , lecz w DEWALCIE pojemność aku jest 2,2 Ah W MILWAUKEE 3.0 Ah która jest wydajniejsza :
Milwaukee który ma aku 28V 3.0Ah i 9.000 min-1 i MAŁĄ SIŁE W PRZELICZENIU NA Nm gdzie zatrzymuje się na ” paznokciu „
Czy może
DEWALT który ma aku 28 V 2,2 Ah 6.500 min-1 i DUŻĄ SIŁE W PRZELICZENIU NA Nm
DEWALT nie potrzebuje szybkości on ma na przełożeniu siłę i dzięki temu jest zwyczajnie wydajniejszy od Milwaukee mimo że aku Milwaukee to 3.0 Ah
JK. Pojmujesz ? prościej się nie da wytłumaczyć !
Jak takich prostych wiadomości nie posiadasz i nie rozumiesz to biedni ci klienci w tym sklepie twoim są.
Sugerujesz się tylko tym jaka firma komu robi narzędzia ,z kim jest powiązana, czemu tamci splajtowali, albo czemu tamci już dla tych nie robią czegoś tam i po tym twierdzisz jakie narzędzie jest dobre -gówno to KLIENTA obchodzi ważne jest to co będzie chodzić i jak najmniej się sypać.
Czy interesuje kogoś kto dla HILTI ROBI MŁOTY NIEEEEE! Ważne że są dobre

NIE INTERESUJE MNIE KTO DLA KOGO ROBI SPRZĘT BO TO JEST TAK JAK Z SAMOCHODAMI czasami PODZESPOŁY IDĄ OD Sąsiedniej marki ważne jest jak to się sprawuje –pojmujesz JK.
Jak nie wróć do klasy Pier-ej
Zapraszam do firmy pokażę ci jakie to my mamy tylko DEWALTY „ w czerwonych walizkach”

G
JK. 2012-02-14 11:49

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Ehhh chyby te wypowiedzi były na papierze powiedział bym, że powstała tona niepotrzebnej makulatury;)) Dodam tylko śkoro dewalt(tylko) ładuje przegrzane bateria a każda inna marka ma ładowarki które tego nie zrobią to czemu inne marki się sprzedają? Skoro dewalt jest taki dobry i szybki? Czemu ludzie kupują nadal Hilti, Makitę, Boscha czy Milwaukee i sa z nich zadowoleni, skoro dewalt jest naj naj....(ma najgłupszych użytkowników) ? A no tak zapomniałem dewalt robi cudowne ogniwa Li-ion którym nie szkodą wysokie temperatury;))) A że naukowo jest uudowodnione że ładowanie rozgrzanych ogniw Li-Ion sprawia że tracą szybciej gęstość energetyczną to już tacy panowie którzy podniecili się Dewaltem nie wiedzą bo po co?;) Działa, działa... a że w tej samej cenoie mogli by mieć coś co podziała dłużej? :D Eee po co...Mam dewlta w firmie jestem super zajebisty fachowiec! Innych nie potrzeba.... Panie Mariuszku żyj sobie i pan na swoim dewalcie dalej nikt panu nie wciska innych narzędzi... powodzenia i owocnej pracy w niewiedzy życzę;)

G
Eryk 2012-02-14 16:08

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

To jest niesamowite forum, masakra. popis oczywiście jednego aktora , to jest jak z serialem typu "tasiemiec" można nie oglądać kilka tygodni i tak zna się fabułę i akcję po oglądnięciu jednego odcinka, a tu po kilku dniach nieobecności 99% chłamu jednego aktora i 1 % konkretnych odpowiedzi, jk wciskasz syf na te forum ale ciszy mnie to bo robisz z siebie błazna a myślisz że pomagasz komuś na tym forum. panowie powodzonka życzę w kłótniach,
odpowiedz na jedno pytanie, proszę , ty naprawdę myślisz że komuś tu pomagasz , i że inni użytkownicy forum uważają się za super wszechwiedzącego i oczywiście że mill... i AEG... jest najlepsze?? ja widzę że walisz głową w mur i tracisz czas na pisani (dłuuugich ) monotonnych komentarzy, ludzie mają cię dość mówi ci to nie z zawiści czy tym podobnego. jestem pewny że nikogo nie przekonasz do swoich racji , teorii i narzędzi marki w/w . pozdrawiam ludzi poważnych

G
JK. 2012-02-14 21:47

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

TO ty jesteś jednym aktorem nędznego serialu typu Dewalt jest SUPER, sam załozyłeś "wspaniały" temat, odpowiadając że Dewalt jest najlepszy;;D naprawde konkretny jesteś, zwłaszcza po innymi nickami;)) To tacy jak ty wpie... się w temat, człowiek szuka i chce odpowiedzi o zestway narzedziowe a ty lub inny fan boy - psuje temat mówiąc że milwaukee i aeg to marka topexu;)) TO JEST dla ciebie konkret i normalna odpowiedź?? Jak to tobie też gratuluje zachwytu nad sobą i nad swoją nędzą marką narzędzi która potrafii tylko oszukiwać na Youtubie.....Żegnam.

1 2 3 ... 5

Producenci :

Kategorie :