Chińskie elektronarzędzia

G
Zbyszek 2007-01-02 00:00

Chińskie elektronarzędzia

Czytając wypowiedzi śmiech mnie ogarnia - zupełny brak wiedzy doprowadza mnie do rozpaczy. Chińczycy mają jedne z nowocześniejszych technologii na świecie a że są tani to podzespoły części zamawiaja u nich praktycznie wszystkie znane firmy na świecie - jednak to zmawiający określa parametry części a kupujący owe parametry sprawdza chyba że jest głupcem i tego nie robi a nie sądzę by najbogatsze firmy świata nie było stać na kontrole tego co kupuja bo tylko kretyn może coś takiego twierdzić. Chińczycy produkuja to co zamawiają klienci, zgodnie z ich wymogami i tak naprawdę profesjonalne Chińskie narzędzia są dużo, dużo droższe od tych jednorazówek które widzimy u nas i nie każdego stać na zakup takich narzędzi. Proponuję kupić proste wiertła do betonu z uchywtem walcowym wyprodukowane w Chinach w wersji profesjonalnej kosztuja coś około 5 zł a trwałośc ich ocenicie sami wtedy będziecie wiedzieć o czym bredzicie. Firmy zamawiające ograniczają swe koszty i zamawiają tanie badziewie i właśnie takie badziewie zgodnie z zamówieniem otrzymują.

G
otoidzieon 2007-01-05 00:00

Re:Chińskie elektronarzędzia

Zgadza sie - nikt nie jest rasista, tylko realista a chiny to cywilizowany kraj. Jedna z najstarszych cywilizacji, chociaz i jeden z rezimow, pamietaj o TYBECIE,obozach pracy zamiske ryzu dziennie lub masowych egzekucjach na stadionach, czy tez handlu ludzkimi organami.
Ale,
oprocz znanych firm, co zamawiaja prawie ze swiatowy standart wlasnie w chinach, a i tak maja odpowiednia przebitke z racji wiadomo czego sa firmy - oszusci. Firma krzak, tworzy marke lub marki krzaki, zamawia najtanszy hlam, np. wlasnie w chinach i opycha te buble z przebiciem duzo wiekszym niz markowe firmy. A polacy z powodu marnej sytuacji ekonomicznej marza ze odkryli "ameryke" i sprzetem moze 3 lub wiecej razy tanszym od uznanej marki (niekoniecznie bosz, czy metabo) zrobia to samo, ale czesto to sa mizerne kopie lub podroby.
i co zostales skasowany na kase i zostajesz z bublem !

G
rafał334 2007-01-10 00:00

Re:Chińskie elektronarzędzia

Mam pytanie. Jak odróżnić orginał od podróbki BOSCH-a, bo prawdopodobnie nabyłem taki sprzęt. Teraz wiem że prawdopodobnie zrobiłem błąd i chciałbym się ustrzec następnego. Prosiłbym odpowiedzi na e-mail:rafal334@tlen.pl
Dziękuję

G
wlodek 2020-04-23 22:30

Re: Chińskie elektronarzędzia

Naucz się języka polskiego grafomanie, dopiero potem wypisuj swoje opinie, trafne lub idiotyczne.

1