BOSCH Ixo 2

G
Cinek 2007-02-28 00:00

BOSCH Ixo 2

Czy opłaca się kupić coś takiego
http://allegro.pl/item170284716_bosch_ixo_2_jak_nowka_to_sie_oplaca_.html>>KLIK<<
Znacie może jakąś alternatywę?
Pozdrawiam

G
Terror 2007-03-03 00:00

Re:BOSCH Ixo 2

Witam. Cena kup teraz to 140zł a nowy IXO (nie zaden 2) kosztuje 190-200zł. Jak za prawie roczne urządzenie to troche wysoka cena. IXO to fajne urządzonko ma baterie litowo jonową więc nie ma zabawy w formatowanie i strachu przed doładowywaniem. To chyba jeden z lepszych wkretaków na rynku...można by jeszcze pomyślec nad innymi ale nie jestem przekonany do takich małych urządzeń elektromechanicznych z bateriami niklowo kadmowymi.Chyba, że chce pan dziennie wkrecać po jednej śrubce w wywiercone już wcześniej otwory. Jak dla mnie odpowiednia cena za to urządzenie (roczne) to góra 100zł.Pozdrawiam

G
mrox 2007-03-04 00:00

Re:BOSCH Ixo 2

sa jeszcze baterie niklowo-wodorkowe ktore mozna doladowywac. ale zaleca sie czasem pelne rozladowanie i naladowanie. co do konkurecji BOSCH-a mozna zaliczyc Black&Decker KC360H COMPACT™ 3,6 V, 1,8Ah NiMH z mozliwoscia doladowywania, 5Nm mometu brotowego. 500 czy 600 czykli ladowani przy litowo-jonowych bateriach to chyba malo?? ale 1500 czy 2000 cykli przy NiCd czy NiMH to juz sporo. do tego Li-lon szybko padaja przy zmianie temperatur.
pozdro

G
mrox 2007-03-04 00:00

Re:BOSCH Ixo 2

zapomnialem. kolega Terror ma racje. jest to IXO a nie LI-200. najmniejszy i najslabszy z rodziny wkretakow BOSCH-a.
pozdowienia

G
Michał 2007-03-05 00:00

Re:BOSCH Ixo 2

witam.
jest ixo 2 ale to dokladnie mowiac jest to samo co ixo, tyle ze cos tam dodali. nie wiem czy to nie bedzie dioda:) ale co do rocznego urzadzenia za 140 zl to sie nie oplaca, nowy na polce stoi po ok 190 zl

G
Piotrek 2008-08-30 00:00

Re:BOSCH Ixo 2

witam, jak dziala i na czym polega ta automatyvzna blokada wrzeciona-auto lock ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

G
Michał 2008-08-30 00:00

Re:BOSCH Ixo 2

dziala w ten sposób, że jak padnie aku to możesz dokręcić wkręta ręcznie obracając maszyną.
pozdro

G
Piotrek 2008-09-04 00:00

Re:BOSCH Ixo 2

To spoko, zauwazylem ze jak dokrece do konca to czasami sie tak jakby zablokuje i mozna dokrecic nieco mocniej niz dokrecila wkrętarka, tyle ze to nie włącza sie zawsze tylko trzeba np poruszac w lewo w prawo i sie blokuje i wtedy moge dokręcic ręcznie. Tak powinno byc? Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz

G
damork 2008-09-19 00:00

Re:BOSCH Ixo 2

Tak, tak powinno być i to teoretycznie za każdym razem, tylko lubi przepuszczać. Tylko nie przesadzaj z siłą - w IXO trybiki przekładni są z tworzywa, no i nie należy tego zbyt mocno dociskać do wkrętów. IXO ma paskudną niespodziankę (chyba że zmieniono konstrukcję od premiery wkrętaka) - końcówka w którą wkłada się bity jest utrzymywana w korpusie na właściwej pozycji niewielkim pierścieniem siedzącym na wcisk w wyżłobieniu. Jeśli się za mocno dociśnie, pierścień wypada i końcówka jest wgniatana do wewnątrz urządzenia. Daleko nie wpadnie, bo naciśnie na tryby powodując spadek obrotów, mocy i dziwaczny hałas. Naprawić to niby łatwo (tak u mnie zrobił to serwis gwarancyjny), bo wyciąga się końcówkę kombinerkami i wąskim wkrętakiem wciska zacisk na miejsce. Tyle że później on już znacznie łatwiej wyskakuje...
Ogólnie raczej IXO polecać nie mogę, swoje dałem dziecku jako zabawkę - tu się sprawdza.

G
Jakub Kowalski 2009-10-18 00:00

Re:BOSCH Ixo 2

W Ixo akurat trybiki są z metalu;] nie ma tam żadnych "słynnych plastików".

G
MB 2012-08-31 10:32

Re: BOSCH Ixo 2

Kochani tutaj możecie zerknąć na wizualizację BOSCHa IXO

http://innvisio.com/pl/produkty/pokaz/2199

1