akcesoria do elektronarzedzi

G
Michał 2007-05-30 00:00

akcesoria do elektronarzedzi

drodzy koledzy jak wiedzie ze, nie wiertarka, wyrzynarka czy frezarka najwiecej pracuje, tylko osprzet w nich zamontowany.
wiec jestem ciekaw jakigo osprzetu uzywacie i co polecacie znajomycm. jestem otwarty na wszystkie propozycje i wszystkie marki:)
pozdro

G
aTomek 2007-05-30 00:00

Re:akcesoria do elektronarzedzi

Używam wierteł HAWERA i wszystkim polecam - są naprawdę świetne. Szczególnie miłe doświadczenia mam z SDS+, bsrdxo trwałe. Podobno robią wiertała dla BOSCH-a, ale to temat na inny wątek.

G
darek 2007-05-31 00:00

Re:akcesoria do elektronarzedzi

Witam.
Ja natomiast używam wierteł " Joran" . Jestem bardzo zadowolony. Alternatywą są wiertła LUX z Obi też uważam że są dobre. Natomiast tarcze do kątówki biorę z Topex graphite.
Pozdrawiam

G
Marcin 2007-06-01 00:00

Re:akcesoria do elektronarzedzi

Używam wierteł HAWERA i wszystkim polecam - są naprawdę świetne. Szczególnie miłe doświadczenia mam z SDS+, bsrdxo trwałe. Podobno robią wiertała dla BOSCH-a, ale to temat na inny wątek.
poprawka - Hawera jest własnością Boscha od 1996 roku. mają w sprzedaży dwie równoległe marki ale wierła są te same. To tak jak z panasonic i technics koncernu Matsushita LTD.
pozdro

G
Michał 2007-06-01 00:00

Re:akcesoria do elektronarzedzi

to tak jak BBW nalezy do B&D czyli akcesoria pod nazwa DeWALT i PHIRANIA:)

G
aTomek 2007-06-27 00:00

Re:akcesoria do elektronarzedzi

Podbijam wątek, bo ciekawy a opinii jakoś brak.
Szanowni użytkownicy - czy nie używacie wierteł ani tarcz??? Podzielcie się doświadczeniami.

1