PARKSIDE

Do ostatniej strony »
G
wykształcony nie kupuje takiego szmelcu 2013-09-29 13:00

Re: PARKSIDE

jak einchel,parkside.sparky,topex ,graphite i inne badziewia

G
wole gówno 2013-09-29 13:05

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Marf 2013-10-04 14:18

Re: PARKSIDE

zgadzam się
Narzędzia produkowane są dla lidla przez zielonego boscha

G
Mike 2013-10-04 16:24

Re: PARKSIDE

Co?! Jakiego zielonego Bosch`a? Koło zielonego Bosch`a to one nawet na półce nie leżały. Parkside to typowe marketowe zabawki dla majsterkowiczów robione masowo w Chinach. Nie ma porównania w jakości do Zielonego Bosch`a, który wcale nie jest takiej niskiej jakości jak to niektórzy mówią. Najlepszy sprzęt klasy DIY z którym Parkside`a łączy tylko zielony kolor.

G
Jerzy 2013-11-07 11:23

Re: PARKSIDE

Parkside, kupiłem kilka produktów z tym logo i jestem dość zadowolony. Jak dla mnie to dobra jakość za rozsądne nawet pieniądze, ale każdy ma swój rozum. Pozdrawiam.

G
Damian 2013-11-16 21:34

Re: PARKSIDE

kupiłem w niemczech myjke dałem 100 euro a teraz żałuje bo użyłem ją tylko 3 razy i w lancy zrobiła się dziurka chce to zareklamować i tu zaczyna się problem bo musze zadzwonić na niemiecki serwis a następnie do nich wysłać. W lidlu w Polsce nie pomogą bo nie chcą wolą umyć od tego ręce. Dziwi mnie takie podejście bo jest to sieć i powinni sami towar odebrać i wysłać a nie zostawiać klijenta z problemem. Takie podejście jest i w Polsce i w Niemczech! także gwarancje 3 letnią można sobie w pięty włożyć.Nie polecam !!!

G
krzys 2013-12-23 22:41

Re: PARKSIDE

Witam mam problem nigdzie nie mogę znajść zszywek do zszywacza pneomatycznego Parkside PDT 40B2 Jeśli ktoś ma namiar bardzo proszę o pomoc

G
ElElectrico 2014-01-06 09:11

Re: PARKSIDE

Ja też kilka razy pokusiłem się na narzędzia tej "marki". Są to narzędzia - powiedziałbym - krótkotrwałego użytku. Na początku spisują się dobrze, ale po pewnym czasie - jeśli faktycznie się ich używa - niestety, odmawiają współpracy. Przykłady:
- szlifierka kątowa 230 mm - po kilku użyciach padła... oddałem do serwisu... po jakimś czasie przysłali nową. Nowa popracowała kilka dni, zaśmierdziało ze środka spalenizną i po zawodach... już nie oddawałem do serwisu.
- wkrętak akumulatorowy - działał jak należy, do czasu. Przez kilka miesięcy nie był używany i po tym okresie nie dał już się uruchomić.
- wiertarka akumulatorowa PABS 10.8 - tak samo: działała jak należy, ale po kilku miesiącach odpoczynku objaw taki sam jak przy wkrętaku. Wygląda mi to na jakąś "dziedziczną" chorobę tych akumulatorów. Z ciekawości chyba spróbuję w jednym z nich wymienić ogniwa - być może że te Ni-Mh to tylko pic a w środku siedzą zwykłe Ni-Cd marnej jakości. Jak coś mi z tego wyjdzie to napiszę tu informację.
Ale ogólny wniosek nt. tych narzędzi - jak ma się dużo pieniędzy do wyrzucenia to spokojnie można kupować PARKSIDE-a.

G
thx 2014-01-09 21:54

Re: PARKSIDE

oto moje doswiadczenia z parksidem:
szlifierka stolowa: fajny wyglad ale niestety slaba moc choc o ile pamietam 200W.przy probie naostrzenia szpadla staje,wiec pewnie do naostrzenia noza bedzie sie nadawac
narzedzie wielofunkcyjne tgz skrobaki badz DELTA: po kilku minutach stosowania wytarl sie uchwyt mocujacy i pomimo ze posiada kilka koncuwek nie mozna niczego podlaczyc choc samo narzedzie niby sprawne
pilarka tarczowa:sprzet ok.na uwage zasluguje lagodny start
wyrzynarka:sprzet ok.dziala bez problemu
prawdopodobnie jak we wszystkich firmach:jedne narzedzia udane inne nie

G
Tusiu 2014-01-25 11:23

Re: PARKSIDE

Jakby ktoś nie wiedział to młotowiertarka Parkside jest robiona dla LIDLa przez Einhella.

G
michu 2014-02-05 14:25

Re: PARKSIDE

Cześć,
Ja zakupilem wiertarko wkretarke parkside pabs 10.8 i naprawdę jestem zadowolony :)

G
gosc 2014-02-11 19:02

Re: PARKSIDE

witam czy ktos majac mercedesa lub audi lub coraz gorszj jakosci vw przyzna sie ile razy w roku odwiedzi mechanika ? tak samo jest z narzedziami jerzli jest to sprzet nie profesjonalny to wjadomo oczywiscie ze gorszej jakosci tylko czy majsterkowicz pracujacy i umiejacy cos zrobic potrzebuje od razu hilti ,makite dewelta ,ktore o dziwo terz sie psuja kolego kupil 2 makity wkretarki pelny profesjonaluzm? i obie szlak trafil szybciej niż moja prakside dlaczego jak pisza niekturzy pracuja na budowie na pelnym prowesionalnym sprzecie oturz gowno prawda pracowalem na budowie w niemczech 1 hilti reszta tak zwana amatorszczyzna i prosze odwiedzic warsztaty czy rzeczywiscie maja narzedzia z gurnei pulki wurt itd... ja niechce opinii czy jest tania czy droga tylko jak ktos danym narzedzim pracowal to czy mi sie nada do warsztatu amatorskiego!!!!!!! I oto tylko chodzi bo jerzeli ktos nie umie pracowac i dobierac do prac odpowiednich narzedzi to te z gornej pulki psuja sie takszypko jak i te zdolnej tylko wstyd sie przyznac ze nawalil mi mercedes.pozdrawiam

G
gość123 2014-02-14 18:19

Re: PARKSIDE

Czytam to co piszecie i prawda jest taka jak ktoś używa sporadycznie to parkside jest warty swojej ceny, trochę narzędzi przewineło sie przez moje ręce i bardzo firmowych i marketowych, ogólnie jakość narzędzi profesjonalnych spada bo wszystkie są produkowane w chinach, bosch, makita czy metabo to nie są tej samej klasy co 10 lat temu. A marketówka jak sie uda i używacie z głową to wytrzyma długo , a jak sie nie uda to padnie szybko i tyle, profesjonalne też sie psują. Pozdrawiam

B
BARBADOS 2014-02-15 15:16

Re: PARKSIDE

MAM WIERTARKO WKRĘTARKĘ PARKSIDE 18V PO REMONCIE ŻONA ROBIĄC PORZĄDKI TAK MI SCHOWAŁA ŁADOWARKĘ ŻE NIE MOŻNA JEJ ZNALEŻĆ MOŻE KTOŚ CHCE SPRZEDAĆ 500 802 967

B
BARBADOS 2014-02-15 15:24

Re: PARKSIDE

TO TAKA WSUWANA ŁADOWARKA DO BATERII Z WSKAŹNIKIEM NAŁADOWANIA

1 ... 45 46 47 ... 62