Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

Do ostatniej strony »
G
just_fit 2012-06-13 09:49

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

też myślę, że te kosiarki alko są godne uwagi. Mocne silniki, ostre noże. Dają radę nawet z dość wysokim zielskiem. Moim zdaniem spokojnie mogą konkurować z tymi bardziej znanymi markami.

G
just_fit 2012-06-13 09:52

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

też myślę, że te kosiarki alko są godne uwagi. Mocne silniki, ostre noże. Dają radę nawet z dość wysokim zielskiem. Moim zdaniem spokojnie mogą konkurować z tymi bardziej znanymi markami.

G
karol 2012-06-21 12:40

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

allko? nie ma gorszej maszyny przez rok uzywania 1500 do koszenia 3 razy w serwisie koło sie urrwało póżniej nie chciała odpalac a po paru koszeniach linka pękła badziew chinski i tyle znajomi maja husqvarne i nie maja zadnych problemów nastepny zakup to lc48ve

G
kobic 2012-06-22 16:06

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

To ty sobie kup Husqvarne ale to nie znaczy że inni maja taki szmelc kupować,niestety dla ciebie Alko jest o wiele lepsze jakościowo i takie banialuki z palca wyssane to zachowaj dla swoich znajomych

G
kobic 2012-06-22 16:06

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

To ty sobie kup Husqvarne ale to nie znaczy że inni maja taki szmelc kupować,niestety dla ciebie Alko jest o wiele lepsze jakościowo i takie banialuki z palca wyssane to zachowaj dla swoich znajomych

G
Przemo 2012-07-04 10:24

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

Kosiłem już kilka razy i nic się nie dzieje po naprawie. Działa super. Ani kropelki oleju.

G
Przemo 2012-10-28 00:05

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

Niestety w połowie sezonu koszenia znów pojawił się wyciek. Masakra... Po dwóch naprawach. Czy to tylko ja mam takiego pecha? Słyszałem opinie innch o LC 48V i są raczej pozytywne. Tym bardziej że nie zarzynam jej. Nawet nie mam za bardzo czasu kosić w sezonie używana może 10-12 razy. Niedługo idę do serwisu i będe walczył z nimi. Mogłem kupić Vikinga...

G
lila 2012-11-01 18:27

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

Witam! Mam do was pytanie otóż posiadam taka kosiarke i niby jestesmy z niej zadowoleni ale jest jeden mał problem przy wiekszej trawie zapycha nam wlot do kosza co znacznie utrudnia nam koszenie , chwile i juz wlot zapchany , nie koniecznie trawa mokra na suchej też tak robi. Zastanawiamy sie czy to wina noża czy może w sklepie cos podmienili czy wam tez sie tak dzieje???

G
Przemo 2012-11-14 14:47

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

Lila, ja nie zaobserwowałem u siebie czegoś takiego.

G
&&& 2012-12-15 10:03

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

Spamerzy ze sklepu alko jak zwykle w dobrej formie.

G
jurek 2012-12-15 11:53

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

No niestety Husqvarna jest kiepska,w tej chwili dobry Chiński wyrób jest lepszy od tego sprzętu,i to jest niestety prawdą,Husqa bazuje na nazwie sprzed lat która nie idzie w parze z jakością a wręcz przeciwnie

G
janek38 2013-04-21 14:36

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

AL-KO ? Toż to badziew totalny i chińszczyzna. Jak Wy w ogóle śmiecie porównywać coś takiego do Husqvarny ?

G
neosternik 2013-04-25 21:25

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

Ale farmazony prawicie,dziś porównywałem husqvarne,partnera,nac i bez porównania.Husqvarna wypadła najlepiej.

G
ZBYCH 2013-04-26 15:33

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

Husqvarna to produkt o słabej jakości,taka ma mój sąsiad i przekląć jej nie może,ciągle zapycha sie kosz.kółek wymienił już trzy komplety,plastiki same odpadają,w sklepie go namówili i teraz klnie że go zrobili w konia

G
jola 2013-04-28 13:13

Re: Kosiarka Spalinowa Huqvarna LC 48V

Niestety jestem nieszczęśliwą posiadaczką tej kosiarki,jako laikowi nie wiedziałam co kupić i dobre argumenty sprzedawcy przekonały mnie o wyborze tej kosiarki,teraz wiem że to był zły wybór,kosz rura do kosza często się zapycha,kółka po dwóch latach chodzą jak chcą ,ogólnie kosiarka prócz silnika się rozpada,nigdy z tej Firmy jiuż nic nie kupię

1 2 3