Klucze STAHLSON

Do ostatniej strony »
G
Luminar 2010-03-12 17:29

Re:Klucze STAHLSON

Oby służyły jak najdłużej. Napisz potem jak Twoje wrażenia i czy warto inwestowac w narzędzia tej firmy.

G
kapselkoz 2010-03-22 09:11

Re:Klucze STAHLSON

ja używam nasadek stahlsona + ramię stanleya bez problemu można odkręcać zapieczone śruby. Wystarczy zrobić przedłużkę. Za tą cenę jakość bardzo dobra no i na plus długa gwarancja.

G
roba3wy 2010-04-23 20:08

Re: Klucze STAHLSON

Kupilem komplet w Castoramie. Jeszcze sie nie zawiodlem , a byly w naprawde w wielkich opalach. Jesli fabryka nie zmieni skladu materialu to chyba sa niesmiertelne. Polecam kazdemu .

G
mechanik 2010-04-29 22:47

Re: Klucze STAHLSON

my w warsztacie uzywamy 3 kompletow stahlsona od 4 miesiecy i jeszcze nic sie nie popsulo a latwo nie maja, bardzo dobre klucze sam jestem mile zaskoczonya praca w warsztacie to nie jest jakies male conieco od czasu do czasu. te komplety juz kilkakrotnie na siebie zarobilyi jestesmy z nich zadowoleni

G
rado 2010-05-05 13:20

Re: Klucze STAHLSON

Ja kupiłem te klucze w casto na początku jak wchodziły na rynek za 400 i jestem z nich chyba najbardziej zadowolony często używam ich w warsztacie ale i w rolnictwie są super i poza tym GWARANCJA 25 lat


MINUS TAKI ŻE PO ZIMIE WSZYSTKIE BITY POKRYTE SĄ RDZĄ ALE OGÓLNIE WARTO

G
michalec 2010-07-02 15:04

Re: Klucze STAHLSON

Jak dla mnie stahlson to jedyny słuszny wybór - reszta do mnie nie przemawia. W moim warsztacie teraz wszystko wymieniam na stahlsona nawet rękawiczki (polecam w castoramie 24zł z takim emblematem klucza i napisem na zapięciu - super sprawa) Klucze solidnie wykonane już dużo przerobiły i spisują się bardzo dobrze. Oczywiście jak nie Stahlson to Stanley nic innego w grę nie wchodzi - bynajmniej jak dla mnie. Pozdrawiam

G
Maariusz 2010-07-02 19:26

Re: Klucze STAHLSON

Widać, że jeszcze nie miałeś w rękach profesjonalnych kluczy . Kup wyroby takich firm jak: Stalwille, Facom, Gedore, Beta,Bahco, King Tony,Proxxon. Do domu Stahlson pewnie wystarczy. Stanley kiedyś też był lepszy

G
predator 2010-11-21 00:16

Re: Klucze STAHLSON

stahlson to jest marka od niedawna znana w polsce klucze som bardzo dobre bo sa wykonane z stali szwedszkiej jak na pradukt chinski czy indyjski sama gwarancja jest dobra bo 25 lat na te klucze wienc inwestycja jest warta swojej ceny uzywamy je w serwisie vw i nie nazekamy na nie i owszem som podobne klucze do nich jak vahlon ale podejzewam ze to stara nazwa tej firmy

G
zulus 2011-01-09 11:14

Re: Klucze STAHLSON

Witam,
mam pytanko - w zestawie Stahlson 146 części znajduje się przedłużka do bitów - z jednej strony ma czarny zacisk, który trzeba odciągnąć żeby włożyć lub wyjąć bita, z drugiej strony ma sześciokątny łącznik, który NIGDZIE NIE PASUJE! Próbowałem już wszystkich części, po prostu nie wchodzi w żadną przedłużkę, uchwyt itp., a palcami tego kręcić nie idzie... Czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić?
Dzięki

G
Łukasz_ 2011-01-09 16:26

Re: Klucze STAHLSON

A jaki rozmiar ma ten łącznik?

G
zulus 2011-01-09 21:42

Re: Klucze STAHLSON

Już wszystko jasne :) 1/4 cala i pasuje jak ulał do wiertarko-wkrętarki... Ja jednak kupiłem sobie przejściówkę 6,5 i mogę instalować na śrubokręcie.

G
JK. 2011-01-10 00:05

Re: Klucze STAHLSON

No to pewnie uchwyt do bitów ;]

G
Maariusz 2011-01-10 00:06

Re: Klucze STAHLSON

...

G
rradzio 2011-03-22 20:25

Re: Klucze STAHLSON

Kupiłem zestawik i polecam innym. Po zakupie w drodze powrotnej padła ni pompa wodna w autku, pare wiosenek już jej mineło, wszystko zapieczone na maxa!! pompa też. Przy pomocy kluczy i młotka wyłuskałem całą kawałek po kawałku. Dwie godziny tłukłem młotkiem w przedłużkę, lekko się obiła ale jest cała:) Polecam

G
Godzill 2011-05-07 23:37

Re: Klucze STAHLSON

Witam kupilem klucz 25lat gwarancji a w moich rekach nie wytrzymal 25minut złamał sie

1 2 3 ... 5

Producenci :