Klucze STAHLSON

G
c0y 2012-07-10 19:45

Re: Klucze STAHLSON

Grzechotkę 1/2'' stahlson'a, mam ją już ponad rok. Grzechotka używana w pracy dosyć intensywnie, dodam że przedłużenie rączki rurką 1m nie szkodzi grzechotce :-] ,mocna konstrukcja, polecam.

G
Jinkacper 2012-08-05 12:41

Re: Klucze STAHLSON

Kolejny raz dałem się nabrać .Po trzech dniach intensywnej pracy rozleciały moze nie ,nie działają grzechotki w tych kluczach,Narzędzia amatorskie dla majsterkowiczów .Tylko wygład profesjonalny ale nic wspólnego z jakością.Proszę też zapamiętać ,iż markety to sklepy dla amatorów i majsterkowiczów.Ja jak pisze dałem się nabrać. Nie stać mnie na zakupy podczas pracy .Stawka godzinowa przerasta wartość klucza a czas na reklamacje i zakup nowego czyni inwestycję po kilkakroć nie opłacalną.NEGATYW

G
adam12 2012-08-05 16:39

Re: Klucze STAHLSON

Jinkacper - skoro jesteś taki profesjonalista, to jakim cudem kupiłeś klucze za 1/4 ceny profesjonalnych narzędzi, sądząc, że to profi???
A może nie potrafisz nimi pracować, najzwyczajniej w świecie?
Jeśli chcesz być chociaż trochę wiarygodny, napisz w jakich okolicznościach klucze uległy uszkodzeniu, używałeś, etc.
Bo teraz to chyba trochę hejterujesz...

G
Jinkacper 2012-08-05 21:46

Re: Klucze STAHLSON

Odpowiadam Łosiu żałosny
Jinkacper - skoro jesteś taki profesjonalista, to jakim cudem kupiłeś klucze za 1/4 ceny profesjonalnych narzędzi, sądząc, że to profi???
Jestem tylko człowiekiem doskonale wiedziałem a jednak potrzeba chwili była większa,korekta nadeszła prawie natychmiast.Wyraziłem na forum swoją opinie.W kluczach padły grzechotki przy kontrowaniu nakrętek w szpilkach podczas montażu instalacji hydraulicznej przy budowie hali www.panattoni.pl

G
Jinkacper 2012-08-05 21:58

Re: Klucze STAHLSON

Się zdenerwowałem zobacz swoje zabawki w zderzeniu podobnie brzmiącej firmy www.stahlwille.pl

G
HYDRAULIK 2012-11-18 23:26

Re: Klucze STAHLSON

MAM KLUCZ NASTAWNY UŻYWAM INTENSYWNIE OD 3LAT SUPER WYTRZYMAŁY I CO WAŻNE NIE PRZESTAWIA SIĘ POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
jon 2013-08-30 16:49

Re: Klucze STAHLSON

witam wszystkich. co do firmy STAHLSON - to mogę powiedzieć,że za taką cenę to bardzo dobre narzędzia. mam parę zestawów wraz z dynanometrami i sprawują się bdb.
kupiłem dynanometr średni z BOXO i po 1,5 roku wylot za 220zł a z STAHLSONA w Castoramie za 98zł i śmiga do dzisiaj

G
seed 2013-11-18 19:25

Re: Klucze STAHLSON

Witam mam ten zestaw kluczy nie nazekam od kilku lat mam go i samochody nie sa juz niczym ciezkim do odkrecania teraz kupuje nowy zestaw drugi po 8 latach uzytkowania wiec bede mial dwa pelne zestawy jak dla mnie warte sa one tej ceny nie zawiodly mnie wogole

G
Narzedziowyblogg 2013-11-22 17:25

Re: Klucze STAHLSON

Seed, gdzie jeszcze teraz kupiłeś Sthalsona?

www.narzedziowyblogg.blogspot.com

G
gosc 2017-03-04 11:31

Re: Klucze STAHLSON

a ja nie polecam stahlsona, kupiłem skrzynkę narzędziową, totalna tandeta plastikowa, pourywały się plastikowe bolce, szajs i tyle. NIE POLECAM!

1 ... 4 5

Producenci :