Klucze STAHLSON

Do ostatniej strony »
G
Wojtek 2009-03-06 00:00

Klucze STAHLSON

Witam !!!
Planuje skomponowac sobie mała skrzynke narzedziowa i wiadomo zaczynaja sie schody :-) Wiekszośc firm i jakość/cena ich produktów znam: Proxxon, Coval, Dedra, Stanley, Kuźnia i inne
Problem ma taki. Otóż w Castoramie natknąłem się na klucze firmy STAHLSON. Wykonanie na pierwszy rzut i nawet drugi rzut oka nawet chyba lepiej niż Stanleya.
Wiem że klucz nie musi wygladac tylko musi być dobry :-)
Na necie nigdzie nic o nich nie ma.
Ktoś sie z tymi kluczmi zetknął, miał w użyciu ???
Pozdrawiam

G
rostek 2009-03-12 00:00

Re:Klucze STAHLSON

Wczoraj kupiłem grzechotkę firmy Stahlson i też zastanawiałem co to za firma, ale w końcu po oględzinach dokonałem zakupu. Odkręciłem parę nakrętek i wygląda na solidną ale jak będzie w dalszym używaniu?
Próbowałem na necie coś znaleźć.

G
Wojtek 2009-03-13 00:00

Re:Klucze STAHLSON

No właśnie na necie nie ma nic !!!
Jakby firma nie istniała.
Może to wersja profesjonalna od Castoramy ??
Coś jak Yato od Toyi ??

G
Kapsel 2009-03-14 00:00

Re:Klucze STAHLSON

Albo TOYA od YATO :)
Nabyłem ostatnio taki zestaw właśnie STAHLSON w skrzynce bodajże 194 elementy czy jakoś tak za niecałe 400zł. Otóż rozkręcałem fotele Recaro na części pierwsze do obszycia (staruteńkie z Golfa II) kilka śrubek było zapieczonych, to celowo wziąłem najmniejszą grzechotkę z zestawu żeby ją sprawdzić. Zapierałem się bo śrubka nie chciała puścić a w takich przypadkach posiadało mi kilka dobrych małych grzechotek tak więc jestem jak narazie bardzo zadowolony z tych kluczy. Poza tym w Casto powiedzieli że klucze te mają 25 lat gwarancji tak więc jak mi się uda któryś zepsuć to mi go wymienią na nowy

G
KAPSEL 2009-03-14 00:00

Re:Klucze STAHLSON

acha... jeszcze jedno. Wykonanie i trwałość jest większa niż u YATO

G
rostek 2009-03-15 00:00

Re:Klucze STAHLSON

Stahlson jest to marka specjalnie robiona dla Castoramy, oczywiście w Chinach. Jest to dużo lepsze niż Toya czy Yato. Zresztą jak ktoś wcześniej napisał mają 25 lat gwarancji.
Pzdr

G
pele 2009-03-27 00:00

Re:Klucze STAHLSON

Albo TOYA od YATO :)
Nabyłem ostatnio taki zestaw właśnie STAHLSON w skrzynce bodajże 194 elementy czy jakoś tak za niecałe 400zł. Otóż rozkręcałem fotele Recaro na części pierwsze do obszycia (staruteńkie z Golfa II) kilka śrubek było zapieczonych, to celowo wziąłem najmniejszą grzechotkę z zestawu żeby ją sprawdzić. Zapierałem się bo śrubka nie chciała puścić a w takich przypadkach posiadało mi kilka dobrych małych grzechotek
Wcale sie nie dziwie że poszło tobie kilka grzechotek. Grzechotki niesłużą do odkrecania zapieczonych nakretek i śrub!!!
A propo zestawu czy ktoś kupił zestaw posiadający 146 części!?!?

G
Klucz 10-11 2009-04-09 00:00

Re:Klucze STAHLSON

Kupiłem sobie Stahlsona 10-11 płaski przy okazji jak miałem skręcac huśtawkę ogrodową (dużo rur + dużo śrub). Hustawka skręcona stoi. Jak na amatorskie kręcenie raz na jakis czas uważam, że są ok. Teraz dokupuję resztę do kompletu.
Na proxxona mnie nie stać, a poza tym używam sporadycznie, a nie codziennie.
PS. Czy są też oczkowe-odgięte ? Ktoś widział ?
W Koszalińskiej Castoramie tylko płaskie i pł-oczkowe.

G
Ktoś 2009-05-30 00:00

Re:Klucze STAHLSON

W rzeszowkiej castoramie też nie ma oczkowych odgiętych i nie ma grzechotki 1/2" takiej normalnej tylko jest taka która sie "łamie" a ja chce normalną. Powiedzcie czy jest gdzieś taka tej firmy ?

G
pracownik casto 2009-12-09 00:00

Re:Klucze STAHLSON

Witam, sprzedajemy sporo Stahlsona, obecnie miałem dwie reklamacje na grzechotki "zapieczone nakrętki itp." zostały wymienione od ręki, dajemy 25 lat gwarancji lub zwrot gotówki, pierwsze partie były robione w Indiach teraz w Chinach, jakość jest ta sama, generalnie polecam dla każdego, nawet do firm i zakładów samochodowych. Pozdrawiam

G
asz 2009-12-12 00:00

Re:Klucze STAHLSON

W porównaniu do stahlsona wolę honitona a komlet można znależć nawt tanioej niż castoramie

G
piotr 2010-02-01 22:46

Re:Klucze STAHLSON

Klucze naprawde rewelacja kupilem sobie w castoramie taki zestawik za ponad 300 zł, tyle co odkręciły to naprawde i nic sie nie zepsulo naprawde rewelacja

G
jacu 2010-02-04 23:00

Re:Klucze STAHLSON

Używam łamanych grzechotek tej firmy,do przykręcania "geberitów" umywalek itp.Są superwygodne do tego typu prac

G
rybex7 2010-02-05 09:08

Re:Klucze STAHLSON

W rzeszowkiej castoramie też nie ma oczkowych odgiętych i nie ma grzechotki 1/2 takiej normalnej tylko jest taka która sie łamie a ja chce normalną. Powiedzcie czy jest gdzieś taka tej firmy ?
Na pewno grzechotka zwykła jest w castoramie w zielonej górze :)

G
Jarek 2010-03-09 17:03

Re:Klucze STAHLSON

Wczoraj kupiłem mały zestawik stahlson-a mam nadzieję że
długo będę się nimi cieszył.Wyglądają solidnie

1 2 ... 5

Producenci :