klucze oczkowo - płaskie

G
kkk 2014-11-17 09:28

Re: Re: klucze oczkowo - płaskie

te prolajny, dedry to w ogóle się czymś różni?
Dla mnie to jedna i ta sama klasa, troche inne wykończenia i skrzyneczki no i nazwy co jedna to lepsza(coval -tak swojsko i zagranicznie jednocześnie :D).
Takie chinolki w domowym kręceniu nawet dają rade, ale nie radze wieszać sie na 2-metrowej przedłużce bo można stracić zęby :D

Dokładnie :)) Bolek jak chcesz się dowiedzieć jakie klucze są dobre i niedrogie, to pytaj w małych warsztatach samochodowych. A tak widzę próbujesz wykazać wyższość jednego chinola nad innym. A jak rzeczywiście chcesz kupić i masz do wydania 100zł, to o co w ogóle pytać ???...

G
Bolek 2014-11-18 17:10

Re: klucze oczkowo - płaskie

no z tego co mi się wydaje to takie typu forum jest po to by korzystać i podpowiadać innym uczestnikom .a jeśli np.ja słyszałem o frmie która wyżej wymieniłem i chciałem usłyszeć o niej jakieś opinnie by nie opierac sie o jedna opinnie to niedobrze? he...

G
Luke 2014-11-19 08:11

Re: klucze oczkowo - płaskie

Usłyszeć opinie to jedno, a promować to drugie.
Pozdrawiam

G
Bolek 2014-11-23 19:14

Re: klucze oczkowo - płaskie

nio więc właśnie a ja potrzebowałem pomocy ze sprzętem:) drodzy koledzy.a w inne rzeczy to ja sie nie bawie

G
Terp 2014-11-27 22:11

Re: klucze oczkowo - płaskie

ja prowadze mały warsztat od 5 lat, używam proline hd u siebie i póki co przez cały ten okres ani razu nie musiałem korzystać z gwarancji. Zobaczymy jak będzie przez kolejne lata

1 ... 2 3