klucze oczkowo - płaskie

Do ostatniej strony »
G
Bolek 2014-10-16 22:45

klucze oczkowo - płaskie

Witam wszystkim.....
mam problem z wyborem kluczy oczkowo płaskich,czy moglibyście mi doradzić coś??byłbym wdzięczny

G
Kowal 2014-10-17 09:48

Re: klucze oczkowo - płaskie

Polacam Dedry
. Wytrzymaja naprawde duzo

G
Mirek 2014-10-17 09:54

Re: klucze oczkowo - płaskie

Yato, ewentualnie Topex. najlepiej kup caly zestaw. Nie drogie i dobre, ja juz ladnych pare lat dzialam z Yato. Topex niedawno sobie zakupilem, co prawda nie płaskie oczkowe ale i tak uwazam ze robia dobry sprzet

G
kawu 2014-10-19 10:29

Re: klucze oczkowo - płaskie

Topex dobry sprzęt? Do naprawy rowerów tak. Osobiście posiadam płasko oczkowe lopden line . Jestem zadowolony, moge ci polecić jeszcze jonnesway .

G
Bolek 2014-10-20 22:24

Re: klucze oczkowo - płaskie

Koledzy ale ja potrzebuje sprzętu nie do warsztatu tylko do użytku ze tak powiem garażowego więc słucham propozycji:)

G
Ziut 2014-10-21 08:22

Re: klucze oczkowo - płaskie

No to ja powtórze, Yato albo Topex. Są solidne i niedrogie, a jak nie potrzbujesz wyspecjalizowanych narzędzi to nie ma sensu przepłacać, takie moje zdanie.

G
Bolek 2014-10-22 23:10

Re: klucze oczkowo - płaskie

ziut a czy ty korzystasz z kluczy ktoryś tych firm ,że je polecasz,ze sa tak dobre i solidne???

G
Ziut 2014-10-23 08:27

Re: klucze oczkowo - płaskie

Mam klucze Yato od ponad 2 lat i korzystam, wiec wiem co mowie. Co do Topexa moj znajomy chwali i wlasnie znastanawiam się nad jakims fajnym zestawem.

G
Bolek 2014-10-23 14:34

Re: klucze oczkowo - płaskie

a jeśli moge spytać ile zapłaciłeś za ten zestaw?? i wszystkie klucze działaja tak jak powinny? zaden sie nie skrzywił lub uszczerbił??

G
Ziut 2014-10-23 15:16

Re: klucze oczkowo - płaskie

Ma taki zestaw Yato YT-0381. Narazie zaden, ale nie zajeżdżam tych kluczy niewiadomo jak, raczje takie lekkie prace warsztatowe :)

G
Bolek 2014-10-24 23:10

Re: klucze oczkowo - płaskie

ziut to znaczy jak często ich używasz???...sorki , ze tak sie dopytuje ale nie chce wpaść z jakimś lipnym sprzętem który sie popsuje za dwa dni

G
Nieznajomy 2014-10-25 22:43

Re: klucze oczkowo - płaskie

Bolek masz już upatrzony jakiś fajny zestawik ?? bo też czegoś własnie szukam i może podzielisz sie swoimi propozycjami??

G
Ziut 2014-10-27 09:07

Re: klucze oczkowo - płaskie

No wiesz.. jak chcesz mieć jakąś 90% pewność to powinieneś kupić drogi sprzęt. Ja moim pracuje "po godzinach" ciężko mi powiedzieć jak często może z 2-3 razy w tygodniu zależy co mam do zrobienia. dlatego zaznaczm ze to sprzęt ktorego nie uzywam do ciezkich prac.

G
Bolek 2014-10-27 22:37

Re: klucze oczkowo - płaskie

ziut może i masz racje z tym drogim sprzętem no ale nie chce sie pakować znów w straszne koszty bo też mnie ograniczają a nie chce też kupić kluczy i zaraz je reklamować bo to bez sensu.co radzisz ziut??

J
Józek 2014-10-28 08:21

Re: klucze oczkowo - płaskie

Widzę Bolek, że chcesz żeby ktoś powiedział Ci o masz zorbić. Narzędzia jak to narzędzia, zadne nie jest dto procent wytrzymale i pewne, nawet drogie. Jeśli mówi Ci, że używa i jak często to sobie porównaj czy u iebie dałyby radę. Prawda jest jena - każdy zakup czegokolwiek to troche ryzyk-fizyk.

1 2 ... 3