klucze oczkowo - płaskie

Do ostatniej strony »
G
Bolek 2014-10-28 16:23

Re: klucze oczkowo - płaskie

Nieznajomy to znaczy myślę nad jednym zestawem kluczy którego używa mój znajomy jest to firma Proline i bardzo sobie ją chwali ..twierdzi ,że jak za sprzęt za taką cenę to sobie bardzo dobrze radzi i poleca ja...kamil masz racje każdy sporzęt to ryzyk fizyk

G
Kowal 2014-10-29 08:19

Re: klucze oczkowo - płaskie

Proline sobie daruj.. To dopiero Ci się wyszczerbi.. Tylko Dedra się opłaca!

G
Bolek 2014-10-30 13:07

Re: klucze oczkowo - płaskie

czemu tak uważasz kamil?? czytałem wiele dobrych opinni o tej firmie a ta firma o której piszesz jest dosyć drogawa

G
Bolek 2014-10-30 13:08

Re: klucze oczkowo - płaskie

sory nie kamil tylko kowal...

G
Kowal 2014-10-30 13:42

Re: klucze oczkowo - płaskie

Drogawa? Szukasz tanich narzędzi czy dobrych? Już trochę się chyba gubisz w tym co piszesz.. Dedra jest porządną firmą to i cene swoją ma, a jak szukasz czegoś taniego to nie pytaj czy CI się wyszczerbi, bo to oczywiste. A co do dobrych opinii.. to ja myślisz kto je pisze? bo raczej nie zwykli użytkownicy.

G
Jess 2014-10-30 23:12

Re: klucze oczkowo - płaskie

Dobre klucze wcale nie muszą być drogie - klucze zachodnich marek pamiętaj że płacisz dużo za sam znaczek na opakowaniu. Owszem, prezentują wysoką jakość ale też i cena jest premium a można kupić tańsze polskie klucze tak jak bolek pisał i też posłużą na lata

J
Józek 2014-10-31 08:22

Re: klucze oczkowo - płaskie

Bolek pytasz o klucze czy probujesz zareklamowac Proline? jeśli tak to słabo Ci idzie.

G
robot 2014-11-09 16:04

Re: klucze oczkowo - płaskie

te prolajny, dedry to w ogóle się czymś różni?
Dla mnie to jedna i ta sama klasa, troche inne wykończenia i skrzyneczki no i nazwy co jedna to lepsza(coval -tak swojsko i zagranicznie jednocześnie :D).
Takie chinolki w domowym kręceniu nawet dają rade, ale nie radze wieszać sie na 2-metrowej przedłużce bo można stracić zęby :D

G
Bolek 2014-11-09 21:36

Re: klucze oczkowo - płaskie

Nie bądzmy tacy krytyczni wobec tańszych narzędzi..czy nie jest czasem tak ,ze kupimy tani sprzęt a służy nam na lata no zastanówmy sie...

G
Aleks 2014-11-12 16:00

Re: klucze oczkowo - płaskie

Proline HD są robione ze stopu wanadowo-chromowego, to Ci daje lepszą trwałość. Wg mnie skoro firma daje 10 lat gwarancji na klucze to są one zrobione na tyle dobrze iż nie boją się masowych zwrotów przez jakieś problemy

G
Edek 2014-11-13 08:41

Re: klucze oczkowo - płaskie

Przypuszczam, ze wszytskie wymienione tu marki robia klucze ze stopu wanadowo-chromowego i prolinami nie ma sie co tak zachwycac

G
Bolek 2014-11-13 15:45

Re: klucze oczkowo - płaskie

Ale nie każda firma daje 10 lat gwarancji:)

G
Edek 2014-11-14 09:18

Re: klucze oczkowo - płaskie

może ta duga gwarancja świadczy wlaśnie o jakości... przy słabych narzędziach, dłuższa gwarancja, wymiana na nowe i tyle, bo tanie sa i slabe. takie moje zdanie. Ja mam dedry rozne zestawy i zaden nie sprawial mi problemow, nie wymienialem i nawet nie orientuje sie czy maja jakas gwarancje. Tyle z mojej strony.

G
Bolek 2014-11-15 19:48

Re: klucze oczkowo - płaskie

no raczej dłuższa gwarancja znaczy ze w razie coś to zawsze można sie zgłosić do nich...ja to byłbym zadowolony że mam dłuższa gwarancje:)a nie jeszcze narzekałbym ze cos jest nie tak..a ta firma taka gwarancje daje.tyle w tym temacie:)

G
Jurek 2014-11-17 08:12

Re: klucze oczkowo - płaskie

Z tego co tu czytam to Bolek radzisz się ludzi jakie narzędzia wybrać tylko po to żeby bezczelnie reklamować jakąś śmieszną markę Proline. Ale jakie narzędzia taka reklama.. słabe. masz 10 lat gwarancji bo kupisz je tania, a w porownaniu do wyrobu to i tak drogo więc jak co chwile wymieniom CI komplet na nowe to i tak zarobią. Tyle z mojej storony. Na przyszłosc jak pytasz, nie promuj ;]

1 2 3