Jaki odkurzacz

G
JK 2009-06-07 00:00

Re:Jaki odkurzacz

Chyba żadne z wymienionych tutaj odkurzaczy, nie nadaje się do pyłu gipsowego. Osobiście skłaniałbym się za Kressem, solidny za tą cenę. Einhelle można odpuścić, to dobre do domu;P podobnie Sparky. Jeśli gipsy to tylko odkurzacz z elektromagnesem czyszczącym filtr. Ale za taki dać trzeba powyżej 1000zł(grubo).
Starmix to dobry wybór, lub starmix pod szyldem boscha, metabo, aeg czy milwuakee.

G
drewniany 2009-06-09 00:00

Re:Jaki odkurzacz

starmix już jedzie zobaczymy czy jest taki rewelacyjny :)

G
sebol 2009-06-10 00:00

Re:Jaki odkurzacz

to jak wypróbujesz to daj opinie

G
zzzz 2010-08-18 11:19

Re: Jaki odkurzacz

www.allegro.pl

G
Makita.Sklep 2010-08-18 19:01

Re: Jaki odkurzacz

Portal aukcyjny to tylko jedna z alternatyw kupna odkurzacza,oprócz tego istnieją jeszcze sklepy internetowe,gdzie masz w zasadzie największy wybór sprzetu elektronicznego.

G
jj-men 2011-03-06 10:55

Re: Jaki odkurzacz

MATRIX WDCNE 1400-20/1 to porażka wyje jak syrena alarmowa a 1/3 pyłu co wciągnie to wyrzuci

G
mag 2011-05-11 23:07

Re: Jaki odkurzacz

własnie dzis oddałem Matrixa VC 1250 do leroya. Gość powiedział ,że musze 14 dni czekac bo to reklamacja. Okazało sie ,że otrzymałem kase spowrotem po .....14 minutach. te 14 minut to taki żart ale serio kase dostałem od ręki pomimo oczekiwania 14 dniowego. Okazalo sie ,że te odkurzacze wychodza ze sprzedazy i ich juz nie bedzie. Dlatego kasa spowrotem . W sumie dawał radę.Wciagalem nim wszystko.Procz wody bo nie mailem takiej potrzeby.Pył gipsowy i niewielki gruz. Ale....po 1 kopał jak cholera i worki rozrywał. Wbrew pozorom silnik jak odkreciłem obudowę był niewiele ale to niewiele przypylony białem nalotem z gładzi.
prawdą jest ,że wyje jak mały samolot.Poza tym od razu dostaje obrotów i start jest bardzo agresywny,Ssanie ma nawet mocne.W sumie to był moj 1 i jedyny odkurzacz wiec moja opinie jest moze malo obiektywna.Dlatego tez, błądze miedzy forami i szukam odpini na temat odkurzaczy do gipsów i gruzu.

czy ktos stosował separator taki za 100 czy 200 zł podpinany do normalnego odkurzacza?
Są również odkurzacze w marketach na ramie typowo pod gipsy ale sa dostosowane pod swoje narzedzia wiec aby pracowac uniwersalnie trzeba przerabiac koncówke weża.....

G
ollxd 2011-08-11 21:29

Re: Jaki odkurzacz

Polecam automatyczny odkurzacz firmy RoboJet. Kupiłam i jestem baaardzo zadowolona :) Wiadomo, że odkurzanie bywa uciążliwe (ból pleców itd), odkurzacz robi to za mnie, a ja w tym czasie mogę zająć się innymi pracami domowymi. Mam go już drugi rok i nie było żadnych awarii, dlatego uważam,że cena za niego jest w sam raz.

G
hakuna 2011-08-12 00:02

Re: Jaki odkurzacz

Wszystko fajnie, ale:
- czy robojeta można podłączyć do elektronarzędzia,
- czy robojet ma otrząsanie worka
- czy robojeta można zabrać na montaże
- czy robojet wciąga pył z gładzi
- czy....
- czy...
- czy...
itd
itp
Proszę nie uczyć się marketingu od specjalistów z bahco
albo proszę od razu podać link do konkursu :P

G
janeki 2011-08-18 14:33

Re: Jaki odkurzacz

Wszystko fajnie, ale:
- czy robojeta można podłączyć do elektronarzędzia,
- czy robojet ma otrząsanie worka
- czy robojeta można zabrać na montaże
- czy robojet wciąga pył z gładzi
- czy....
- czy...
- czy...
itd
itp
Proszę nie uczyć się marketingu od specjalistów z bahco
albo proszę od razu podać link do konkursu :P


ten odkurzacz jak nazwa wskazuje ma za zadanie odkurzać samodzielnie.Jeżeli ktoś chce odkurzać sam to musi wybrać inny model który na przykład ma worek, można podłączyć do elektronarzędzia (żeby zaoszczędzić na narzędziach) w sumie po co kupować szlifierkę jak można podłączyć tarczę do odkurzacza ;)

konkursu raczej nie ma, chyba że na facebooku jakiś może zrobią ;)

G
Wiktor 2016-05-25 15:36

Re: Jaki odkurzacz

rozważam zakup odkurzacza przemysłowego, czasem będzie podłączony do bruzdownicy czy innej szlifierki ma się nadawać do pracy w ciężkich warunkach na budowie.

rozważałem zakup Hilti VC-40 lub sporo tańszego Boscha GAS35, sprzedawca poleca mi coś z karchera w cenie podobnej do Boscha GAS 35 ok 2000 zł . Co wg. was wybrać? Preferowałem początkowo Hilti, z karcherem i odkurzaczem nie mam żadnego doświadczenia.


Prośba o radę.,

1 2