Elektronarzędzia Einhell

JK. 2012-02-18 18:06

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
nowicjusz... 2012-02-18 18:42

Elektronarzędzia Einhell

PANOWIE DAJCIE LUZZZZZZZ................
POTRZEBUJE OBIEKTYWNYCH OPINII NA TEN TEMAT NIE INTERESUJĄ MNIE KŁÓTNIE I INNE TEGO TYPU SYTUACJE TYLKO OPINIE
MOIM ZDANIEM NP. HILTI TO ELEKTRONARZĘDZIA KOSMICZNIE DROGIE NIE WIEM CZY ZNAJDĘ KLIENTA NA TĄ FIRMĘ ALE JEŻELI BĘDĄ PYTAĆ KLIENCI TO SPROWADZĘ MÓJ BYŁY SZEF NP. KUPOWAŁ SZLIFIERKI HILTI KTÓRE KOSZTOWAŁY 12 TYŚ ZŁ JEDNA OSTATNIO PRACOWAŁEM U GOŚCIA KTÓRY KUPOWAŁ TAKIE SAME SZLIFIERKI INNYCH FIRM KTÓRE ROBIŁY TĄ SAMĄ ROBOTĘ I KOSZTOWAŁY 2 TYŚ ZŁ SZTUKA .......................!!!!!!
UWAŻAM ŻE NA PEWNO CHCE MIEĆ W SKLEPIE FIRMY;
--BOSCH
--MAKITA
--CELMA
--PROTOOL
JAK SĄDZICIE 50 TYŚ NA POCZĄTEK WYSTARCZY ??????

G
nowicjusz... 2012-02-18 18:42

sklep z elektronarzedziami !!!!!!!!!!!!POMOCY

ANOWIE DAJCIE LUZZZZZZZ................
POTRZEBUJE OBIEKTYWNYCH OPINII NA TEN TEMAT NIE INTERESUJĄ MNIE KŁÓTNIE I INNE TEGO TYPU SYTUACJE TYLKO OPINIE
MOIM ZDANIEM NP. HILTI TO ELEKTRONARZĘDZIA KOSMICZNIE DROGIE NIE WIEM CZY ZNAJDĘ KLIENTA NA TĄ FIRMĘ ALE JEŻELI BĘDĄ PYTAĆ KLIENCI TO SPROWADZĘ MÓJ BYŁY SZEF NP. KUPOWAŁ SZLIFIERKI HILTI KTÓRE KOSZTOWAŁY 12 TYŚ ZŁ JEDNA OSTATNIO PRACOWAŁEM U GOŚCIA KTÓRY KUPOWAŁ TAKIE SAME SZLIFIERKI INNYCH FIRM KTÓRE ROBIŁY TĄ SAMĄ ROBOTĘ I KOSZTOWAŁY 2 TYŚ ZŁ SZTUKA .......................!!!!!!
UWAŻAM ŻE NA PEWNO CHCE MIEĆ W SKLEPIE FIRMY;
--BOSCH
--MAKITA
--CELMA
--PROTOOL
JAK SĄDZICIE 50 TYŚ NA POCZĄTEK WYSTARCZY ??????

G
nowicjusz... 2012-02-18 18:44

sklep z elektronarzedziami !!!!!!!!!!!!POMOCY

ANOWIE DAJCIE LUZZZZZZZ................
POTRZEBUJE OBIEKTYWNYCH OPINII NA TEN TEMAT NIE INTERESUJĄ MNIE KŁÓTNIE I INNE TEGO TYPU SYTUACJE TYLKO OPINIE
MOIM ZDANIEM NP. HILTI TO ELEKTRONARZĘDZIA KOSMICZNIE DROGIE NIE WIEM CZY ZNAJDĘ KLIENTA NA TĄ FIRMĘ ALE JEŻELI BĘDĄ PYTAĆ KLIENCI TO SPROWADZĘ MÓJ BYŁY SZEF NP. KUPOWAŁ SZLIFIERKI HILTI KTÓRE KOSZTOWAŁY 12 TYŚ ZŁ JEDNA OSTATNIO PRACOWAŁEM U GOŚCIA KTÓRY KUPOWAŁ TAKIE SAME SZLIFIERKI INNYCH FIRM KTÓRE ROBIŁY TĄ SAMĄ ROBOTĘ I KOSZTOWAŁY 2 TYŚ ZŁ SZTUKA .......................!!!!!!
UWAŻAM ŻE NA PEWNO CHCE MIEĆ W SKLEPIE FIRMY;
--BOSCH
--MAKITA
--CELMA
--PROTOOL
JAK SĄDZICIE 50 TYŚ NA POCZĄTEK WYSTARCZY ??????

G
nowicjusz... 2012-02-18 18:48

sklep z elektronarzedziami !!!!!!!!!!!!POMOCY

MOŻE KTOŚ POMOŻE I PRZEŚLE JAKIEŚ LINKI DO FORUM NA KTÓRYM MOŻNA CZEGOŚ SIE DOWIEDZIEĆ NA TEN TEMAT...................
Z GÓRY DZIĘKI .................
TO BĘDZIE DECYZJA ŻYCIA............
TAKŻE MUSZĘ SIĘ PORZĄDNIE ZASTANOWIĆ....

G
JK. 2012-02-18 22:37

Re: Elektronarzędzia Einhell

Dość dobry wybór, nie zapomnij o narzędziach ręcznych, osprzęcie...aha zastanów się nad jakąś tanią marką, bo w czasach tzw: Kryzysu, drogie narzędzia nie idą, a poza tym bardzo małe firmy, czy jednoosobowe nie będą inwestować w Bosche czy makity zbytnio, dla nich np: tani Einhell czy Graphite z Topexa będzie niezbędny. Poza tym Nie tylko markety muszą sprzedawać narzędzia amatorskie z segmentu DIY... Jak weźmiesz Boscha pomyśl o kilku podstawowych narzędziach ze Skila (Skil Mastrers)np...Makita posiada amatorskiego Makteca.... Einhell Line Blue i Red, na które udziela gwarancji również na firmę. Profix ma Trytona z 1 roczną gwarancją na firmę. Topex ma Graphita...Nie zapominaj o amatorach.

G
Bel-ami 2012-02-18 23:20

Re: Elektronarzędzia Einhell

Nowicjuszu proszę cię, nie KRZYCZ!! Nieprzyjemnie się to czyta.

Odnośnie twojego głównego pytania. Nie mam doświadczenia w tej materii bo nie handluję narzędziami, ale proponowałbym Ci zagadnięcie np. do PGN (Północna Grupa Narzędziowa). Oni mają w ofercie bardzo wiele marek bardziej i mniej popularnych. Co prawda są przedstawicielami niektórych marek, ale niektórych oficjalnym dystrybutorem. Masz tam bardzo szeroki asortyment od Makity, Boscha, Celmy po mniej znane Worxa, Stayera i inne.

Odnośnie całego tematu sklepu z narzędziami, to się wypowiem od innej strony. Pytasz o forum gdzie ktoś o tym napisze wprost, co, jak, gdzie i z kim załatwiać. Nikt Ci nie poda tego na tacy i nie zainwestuje twoich pieniędzy z gwarancją zysku, tyle to Ci mogę sam napisać i nie potrzebuje do tego 20 lat doświadczenia w handlu narzędziami. Szukaj po internecie, pisz i dzwoń do dystrybutorów, sam staraj się wyrobić kontakty i indywidualne oferty. Z narzędziami jak z każdym innym towarem, wystarczy kilka godzin szukania w Google i znajdziesz sobie sam dystrybutora, i tak samo jak ze wszystkim jak sam gęby nie otworzysz i sam nie ugadasz sobie umowy to nikt tego za ciebie nie załatwi. Nie masz przecież chyba 12 lat? A jeżeli już to jest wyzwaniem, to daruj sobie sklep narzędziowy, co więcej możesz sobie darować własną działalność, bo inaczej rynek cię pożre a utopisz tylko pieniądze. Nie piszę tego złośliwie a tylko ostrzegam. Handel i usługi to ciężki kawałek chleba i nieważne czy masz na inwestycje tysiąc złotych czy milion, jeżeli się w tym nie czujesz od razu to możesz już się nie poczuć, nie mieć czasu na naukę. Zanim otworzysz, zanim się ogarniesz, zanim się nauczysz i rozwiniesz to może być już po jabłkach i będziesz musiał się zwijać. Przepraszam, że w takim tonie to napisałem ale cały czas odnoszę wrażenie, że wymyśliłeś sobie biznes, masz kapitał i chcesz przejść na swoje. Do głowy wpadł Ci pomysł, że sklep narzędziowy będzie dobrym pomysłem a wiedzy szukasz w internecie. Nie tędy droga, żeby coś robić trzeba się na tym znać, a żeby zarabiać trzeba się na czymś znać dobrze albo i bardzo dobrze. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

G
JOT_KUTA.. 2012-02-19 11:13

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
JK. 2012-02-19 18:19

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Radek_wierciński 2012-02-19 19:08

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
JK. 2012-02-20 00:12

Re: Elektronarzędzia Einhell

Pojechany? słownictwo już wiadomo kogo;:)) - żenada dziecko.

G
Specnarzedzia 2012-03-12 20:26

Re: Elektronarzędzia Einhell

w #52 ktoś się za mnie podszywa. Proszę nie traktować poważnie. Jakiś bałwan podpisuje się moim imieniem i nazwiskiem.

G
JK. 2012-03-12 21:47

Re: Elektronarzędzia Einhell

Wiemy, to w zasadzie jedna i ta sama osoba, niszczy każdy watek tutaj;/ jakiekolwiek opinie inne niż zgodne z tą osobą, kończą się wyzwiskami, co więcej padł pan ofiarą tej osoby.

G
mareqm 2012-04-07 00:32

Re: Elektronarzędzia Einhell

Witam,
mam wiertartkę einhell global 1100W, zmieniałem już dwa razy futerko ale sprzęt ma 9 lat i dużooo kg zapraw wymieszał i sporo dziur wywiercił, na początku kariery służył do kołkowania styropianu. Wydaje się nie do zarżnięcia. Mam też szlifierkę global....niby kręci ale słychać sprzęgło...
Mam wkrętarkę BT-CD która już jako druga jest w serwisie z uwagi na bicie na główce. Młot udarowy BTH 1500 bavaria już drugi... był.... pierwszemu pękła obudowa, drugiemu (dali nowy na gwarancji) rozpadła się główka i łożysko... cóż. Mam jeszcze pilarkę - jest ok, wyrzynarkę - zaminiłem na boscha, małą wiertarkę z serii global - ok, opalarkę - ok, zszywacz - ok; lecz kupiłem też młotek boscha 2-28 DV i wkrętarkę boscha niebieską; póki co jestem zadowolony.

G
keta 2012-09-18 18:43

Re: Elektronarzędzia Einhell

Witam posiadam wiele narzędzi z serii global i jestem z nich naprawde bardzo zadowolony czego nie moge powiedzieć o narzędziach firmy Bosch z serii " PROFESIONAL" jedna wielka porażka i nieporozumienie. CHCESZ WYRZUCAĆ PIENIĄDZE DO KOSZA? KUPUJ PROFESJONALNEGO "BOSZA"

1 ... 12 13

Producenci :