Dewalt D25114k czy makita opinie

Do ostatniej strony »
G
JK. 2012-02-14 21:58

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

JK. Poza tym człowieku! puknij się w głowe! Gdzie tu mowa o Milwaukee czy AEG??? Tu mowa o super dewalcie który ładuje przegrzane baterie.

G
Mariuszek 2012-02-15 10:33

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Modetratoże proszę daj bana JK. może wtedy te forum zrobi się normalniejsze i zacznie szanować wypowiedzi ludzi i przstanie robić z siebie błazna .....

G
eryk 2012-02-15 13:25

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

ależ JK. nie odpowiedziałeś mi na pytanie , a mianowicie czy uważasz że pomagasz komukolwiek na tym forum? czy twoje komentarze przekonują kogoś o super hiper narzędziach aeg i milwaukee? zdaniem 99% użytkowników tylko zaśmiecasz forum i robisz z siebie błazna.

G
Mariuszek 2012-02-15 18:57

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Nie odpowie na to pytanie BO WŁAŚNIE w tym czasie jest na innym FORUM i poleca MILWAUKEE I AEG a DEWALTA odradza i żaden z ciebie fachowiec jak masz DEWALTA W DOMU , Fachowcy mają tylko Milwaukee i Aeg :) he

G
JK. 2012-02-20 00:19

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

eryk czyli pozjadałeś rozumy 99% użytkowników?;)) to brawo chłopie! Wiesz teraz najwięcej ze wszystkich....Twoich opinii też każdy ma dość, kto choć trochę myśli obiektywnie tutaj... fakt 99% nicków umiesz wytworzyć. Ty mi odpowiedz na pytanie, długo jeszcze będziesz się bawił?
Mariuszek czy 123 czy anty coś tam - na bana najszybciej pracujesz ty;)

G
Mariuszek 2012-02-20 22:11

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
JK. 2012-02-21 00:19

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Ty się za to znasz na diłolcie;))

G
Mariuszek 2012-02-21 13:08

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

JK. ty naprwade myślisz że te wszystkie nicki to moje WYROBIŁEŚ SOBIE TYLE WROGÓW NA TYM FORUM TWÓJ PROBLEM ale nie dziwie się z taką znajomością na temat elektronarzędzi -porażka

G
JK. 2012-02-21 21:38

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Masz rację jesteś porażką;)

G
pracownik 2012-02-22 13:50

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Domi 2012-02-22 19:33

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Nie zauwazylem aby jk potwierdzil ze prowadzi lub pracuje w sklepie specnarzedzia. Jesli macie niezbite dowody na to ze tam pracuje/prowadzi udostepnijcie je. Jesli takich nie posiadacie to nie robcie anty reklamy niewinnemu czlowiekowi ktory moze nawet nie wie o istnieniu tego forum.

G
JK. 2012-02-22 22:21

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

To kto czym bije ktoś kogoś na łeb, to kolega się zagalopował;) Po piersze kątówki? Dewalt robi lepsze? A z czym? Bo u ciebie pracują? To jest jakiś dowód?? Kolego zapytaj jakich kątówek używają w przemyśle stoczniowym, zapytaj jakimi narzędziami parcują w podspółkach KGHMu... Podpowiem mają kątówki w czerwonym kolorze! I nie jest to tylko hilti. Ukośnica bije na łeb??? Tu mocno się usmiałem, bo najlepsze ukosówki ma Festool! A Jakbyś chciał porównać Dewalta i MIlwaukee to chyba na oczy nie widziałeś jak pracuje ukosówka Milwaukee, jest prawie 20% szybsza od dewalta o podobnej mocy! Jest nawet film pokazowy! Owszem Dewalt ma większy wybór ukosówek, owszem Dewalt ma super pilarki stołowe i Zagłębiarki... Ale kolego z Ukosówką akurat nie trafiłeś;] Co do młotków To SDS max jest z diłolta dobry, ale czy lepszy? A pracowałeś Milwaukee?Piszesz żeby nie mówić,że jak ktoś nie pracował dewaltem, to żeby nie mówił że to złe, narzędzia;) A Robisz dokładnie to samo! Nie pracowałeś Milwaukee czy AEG TO NIE mów że to gorsze narzędzia! Milwaukee robi lepsze młoty od Dewalta na Hexa za to! Poza tym już piasłem o Tym, Metabo 3 lata temu zrezygnowało z produkcji Dewalta SDS max na rzecz młotów z AEG/Milwaukee właśnie! Skoro Metabo jest dla ciebie super, to wiedz że młoty sds max to AEG! Poza tym taka firma jak Metabo chyba nie pozwoliłaby sobie na zmianę producenta na gorszego? nie sądzisz?? Poza tym mam stałego klienta który sds maxów używa tylko Hilti, czasami do prostych prac kupuje boscha lub makitę, próbował dewalt i bardzo brzydko określił ich jakość;]
A żeby nie było że mało obiektywny jestem, to uwazam że Dewalt robi świetne strugi, oraz właśnie pilarki stołowe, pilarki ramieniowe, piły aligatory - bo w tym są liderami... Ale kątówki? w życiu, zwłaszcza 230mm - miałem w sprzedaży pare lat temu D28490 - strasznie głośna i paskudnie pracująca szlifierka...

@Domi - oni nic nie mają;] bo to dość proste, mój sklep NIE prowadzi sprzedaży przez internet! I na obecną chwilę nie zanosi się byśmy mieli coś takiego....;)

G
jarcunio 2012-02-25 21:50

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

kontówki 125 ma świetne znajomy robi przy granicie i nie oszczędzają narzędzi sprawdza się, np bosch wysiadł, czyli rozumiem że dewalt robi może 2 -3 narzędzia ok, a miilwaukee i aeg robią świetne narzędzia super a zwłaszcza lepsze od dewalt. jesteś śmieszny , handlujesz tym ok, ale na siłę starasz się przemówić komuś do głowy że naj, robisz to jak ktoś już tu robił z dewaltem, ja nie obrażam żadnej marki ale prosisz sie o kłótnie, jesteś prowokatorem, np zacytuję coś , pan X powiedział dobre słowo o narzędziu Dewalt zdaje się że o wiertarce, ale ty nie był byś sobą jakbyś z głupim uśmieszkiem nie dodał -'" a iloma narzędziami pracowałeś" czyli po pierwsze skreśliłeś kogoś bo pochwalił dewalta i myślisz że to było jedyne narzędzie jakim pracował, po drugie jak ktoś tylko wypowie się o narzędziu dewalt to już tam jesteś z tysiącem wrednych postów, jak ktoś żle wypowiedział się o np słabych akumulatorach aeg ty już stajesz na głowie że albo zła exploatacja albo debil nie fachowiec. kolego przesadzasz i mówie ci to bo jestem tu nowy i po przeczytaniu paru postów stwierdzam że uważasz się na mądrale i tylko to czym ty handlujesz jest ok. a z KGHM trafiłeś w punkt jestem z Polkowic, mój syn pracuję tak jako zaopatrzeniowiec i ma kontakt z jak to nazwałeś podwykonawcami ?? bo nie pamiętam , i nie używają tam miilwaukee ani aeg ani dewalta, skoro twierdzisz że wiesz to nie muszę mówić. pomyśl czasami

G
JK. 2012-02-26 20:29

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Kolego czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem?? Bo po tym co piszesz to nie sądzę! Co ma marka boscha do AEG i Dewalta?? Bo piszesz takie bzdury:
- Koledze zepsuł się bosch, a dewalt na razie dobrze chodzi to znaczy że Dewalt robi lepsze kątówki niż milwaukee??? Bo z twojej wypowiedzi oprócz obrażania mnie to wynika! Pomyśl zanim drugi raz coś podobnego stworzysz! To niestety tacy jak ty są prowokatorami tutaj... bo gdy ktoś tylko powie że uważa, że marka XXX jest supe,r zaraz pojawia się typek o innym nicku(dla kamuflazu, jakoby tyle aż osób używało tych narzędzi), który wyzywa wszystkich i swoją wypowiedź opiera o stwiedzenie DEWALT jest najlepszy, bo ja pracuje dewaltem! -- nonsens zanim odpowiesz i pogłębisz kłótnie to spójrz tutaj co napisałem w ostatnim poście :
http://www.narzedzia.com.pl/Forum/M%C5%82otowiertarka-Dewalt-czy-co%C5%9B-innego-cena-650z%C5%82-20847.html#last

Poza tym co z tego że zapytałem iloma ktoś narzędziami pracował?? Co w tym złego? skoro ta osoba mówi o swoim doświadczeniu to niech podzieli się wiedzą, a nie piszę krótki post pt: "Dewalt jest najlepszy, a milwaukee ma tylko dobre piły szablaste;] " - jeśli ktos pisze takie teksty jest niepoważnym typkiem, który ledwo dostał dobre narzędzie do ręki a już uważa że zdobył złote góry! ZROZUM To jak i tobie podobni którzy niszą każdy wątek tutaj......DEWALT, BOSCH, AEG, KRESS, MILWAUKEE, MAKITA czy METABO to TEN SAM poziom jakości!! A skreślanie marki tekstem "AEGówn...o" świadczy tylko o czyjeś głupocie! Możesz lubić dewalta czy boscha czy makitę i preferować te narzedzia i polecać innym! Ale mówienie że jedna z tych marek jest najlepsza to szczyt GŁUPOTY!! Są owszem obszary w których dany producent robi lepsze lub gorsze narzędzia i dlatego tutaj jest forum do wymiany zdan na ten temat, to że ja wole AEG czy KRESSA nie znaczy że są to najlepsze narzędzia na świecie... Obie mają dobre i złe strony..Ale Jesli przychodzi tu osoba zupełnie postronna i prosi o opinię, to tą opinię dostaje... Jak się pyta czy na tym samym poziomie wybrać boscha czy makitę trzeba napisać jej o wszystkich zaletach i wadach danego wyboru! np: Bosch ma 3 lata gwarancji! To nie znaczy że jak wybierze makitę wybierze gorsze narzędzie! Ktoś tu pisze że Dewalt robi świtne młoty sds max i że są lepsze od milwaukee... ale z czym lepsze?? Bo on ich uzywa? to jest obiektywny argument!??? Bzdura moją odpowiedzią jest to że są podobnej jakości , ale milwaukee daje 3 lata gwarancji - to jest jakiś obiektywny argument... Swoja drogą mieszkam w regionie gdzie większość firm używa głównie sdsmaxa Boscha i HIlti - od czasu do czasu trafia się Makita i Hitachi.... A żeby było obiektywnie nie widziałem jeszcze aby jakaś firma remontowo budowlana używała DEWALTA, AEG czy KRESSA - co z tego? Czy to jakaś obiektywna opinia? nie po prostu część narzędzi danej marki jest bardziej lub mniej popularnych.... ALE to nie powód by trąbić tutaj, że Dewalt ma gorsze młoty sds-max od hitachi np...

G
Mariuszek 2012-03-01 17:49

Re: Dewalt D25114k czy makita opinie

Ale ty J.k jesteś mądry heh powalasz na kolana a w mojim regionie wogule nie chcą używać AEG i Milwaukee i co to jest argument? Niech cie bóg ma w opiece chłopcze bo ciężki jesteś !

1 ... 2 3 4 ... 5

Producenci :

Kategorie :