wyrzynarka kinzo

G
Marek 2006-05-02 00:00

wyrzynarka kinzo

szukałem mocnej i taniej wyrzynarki
Zdecydowałem się na 800W firmy kinzo z laserem.
Zapłaciłem nie mało jak na nie firmowy sprzęt.
Teraz załuję. Od nowego strasznie ściąga, laser pokazuje swoje a ona idzie w swoją stronę. Muszę mocno skręcać aby uzyskać proste cięcie. Wkładałem różne brzeszczoty, nawet te firmowe,kombinowałem na różne sposoby ale to nic nie pomagało. Tandeta.

G
Romano 2006-05-21 00:00

Re:wyrzynarka kinzo

Widzisz przyjacielu...Kinzo to nie jest marka elektronarzędzi jest to Chinina to że pisze na tym Germany...to i tak China! Kinzo zalicza sie do najgorszej jakosci maszyn takich jak Topex,Toya,Kinzo,Einchel....a to co masz to nie laser tylko dioda na dwie bateryjki....jezeli kiedys bedziewsz potrzebował porady jakąmaszynę zakupić daj znać z chęcią zaoszczędzę Ci czasu i pieniędzy....Pozdrawiam

G
użytkownik 2006-06-27 00:00

Re:wyrzynarka kinzo

Witam
Rozebrałem narzędzia PRO+ i jestem pozytywnie zaskoczony, solidna konstrukcja oraz dobre materiały, (inne i dużo lepsze niż KINZO srebrne czy szare.)
Powiem tyle że gdybym miał wybierać B&D lub SKILA a KINZO bez wahania wybieram Kinzo ale z linii PRO+.
Większość sprzętu Kinzo jest produkowana w ChRL i wtedy jest tak oznaczone. Przekłamań nie ma tak jak się niestety zdarza u dostawców najtanszych narzędzi.
To co jest robione w Germanii to jest tam robione.
Tak jest np. z narzędziami ręcznymi Kinzo PRO+
Dziwię się że jak szukałeś mocnej i taniej to nie szukałeś właśnie z tej linii
Trochę się dziwie że nie ma ich np. w OBI czy LM.

G
majster 2006-06-27 00:00

Re:wyrzynarka kinzo

oddaj do reklamacji.
lub zadzwoń do serwisu co jest nie tak.

G
Michał 2006-11-13 00:00

Re:wyrzynarka kinzo

Widzisz przyjacielu...Kinzo to nie jest marka elektronarzędzi jest to Chinina to że pisze na tym Germany...to i tak China! Kinzo zalicza sie do najgorszej jakosci maszyn takich jak Topex,Toya,Kinzo,Einchel....a to co masz to nie laser tylko dioda na dwie bateryjki....jezeli kiedys bedziewsz potrzebował porady jakąmaszynę zakupić daj znać z chęcią zaoszczędzę Ci czasu i pieniędzy....Pozdrawiam
mam prośbę.
Czy mógłbyś mi doradzić jaką wyrzynarkę kupić, żebyć nie kupić jakiegoś szmelcu, ale żeby też nie zapłacić kosmicznych pieniędzy.
potraebuje jej raczej do robótek domowych...układanie paneli, itp..
Z góry dzięki
michał
PS. Jakby co to mój mqil
misiubak@wp.pl

G
JK 2007-12-16 00:00

Re:wyrzynarka kinzo

Widzisz przyjacielu...Kinzo to nie jest marka elektronarzędzi jest to Chinina to że pisze na tym Germany...to i tak China! Kinzo zalicza sie do najgorszej jakosci maszyn takich jak Topex,Toya,Kinzo,Einchel....a to co masz to nie laser tylko dioda na dwie bateryjki....jezeli kiedys bedziewsz potrzebował porady jakąmaszynę zakupić daj znać z chęcią zaoszczędzę Ci czasu i pieniędzy....Pozdrawiam
Nie kolego, Kizno to nie Niemcy tylko Holandia to po pierwsze. PO drugie Einhell jest bardzo dobry, zwłaszcza Global do domu idealne narzędzie, często o wiele lepsze niż węgierski Bosch czy zielony B&D oraz Chinski Skil.
A Kinzo dobra jest srebrna linia, zwłaszcza wyrzynarki, wiertarki i młot wyburzeniowy, których w tym roku osobiście sprzedalem 4 i kilent był bardzo zadowolony.
Nie kupujcie Kinzo Concept Line - to topex pod inną nazwą. Kinzo Essential Line jest równiez słabe, chociaż moża dobrze trafić, zdażają mi się klienci który używali tego 2/3 lata nonstop.

G
rogol 2008-02-29 00:00

Re:wyrzynarka kinzo

mam te same kinzo i jestem z niej zadowolony.jest solidna. wykorzystuje ją w pracy i nie narzekam.zrobiłem już nią kilkaset m2 paneli. srebrne kinzo jest ok.

G
serwis 2008-07-28 00:00

Re:wyrzynarka kinzo

jak ktoś nie umie ciąć wyrzynarką to zajedzie każdą nawet najlepszą i będzie twierdził że to wina wyrzynarki siekierę do ciosania wam dać a nie wyrzynarke wyrzynarka jest jak piła będzie ciąć tak jak ją poprowadzisz ręczną piłą też jak nie umiesz to natniesz kiełbasy a żywotność tego sprzętu jest w dużej mierze uzależniona od kultury jego użytkowania

1

Kategorie :