Wybór wiertarki - około 150 PLN

Do ostatniej strony »
G
Marcin 2007-10-13 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

eee nie przejmuj się moimi i Michasia dywagacjami o wyższości serwisu, ot tak sobie luźno polemizujemy....
co do boscha psb 650 re, produkują go na węgrzech, więc jeszcze nie jest tak źle ;)
pozdro

G
Tomasz Pablo 2007-10-13 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

To jeszcze tak tylko szacunkowo dla ułatwienia wyboru:
jak jest szansa że w okresie gwarancyjnym zepsuje sie jeden z wymienionych sprzetów a zwłaszcza Bosch?

G
mirek 2007-10-13 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

Witam.
Jaka jest szansa że sprzęt się rozleci na gwarancji? Niezłe pytanie. Mogę ci powiedzieć że jeśli rozleci się bosch to z reguły oznacza błąd producenta i masz wymianę na nowy. Niestety okres gwarancji szybko się kończy i tańsze "marki" mają to do siebie że wtedy się sypią. Ogólnie to polecam boscha ale nie z allegro. Proponuję jednak tradycyjny kanał dystrybucji. Jeśli9 będzie ci za drogo to rozważ ofertę skila. To sprzęt na licencji boscha i obsługiwany przez ten sam serwis , który niewątpliwie należy do najlepszych. W dużych halach np. Obi skila mają naprawdę w dobrych cenach.
Pozdrawiam

G
Marcin 2007-10-13 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

To jeszcze tak tylko szacunkowo dla ułatwienia wyboru:
jak jest szansa że w okresie gwarancyjnym zepsuje sie jeden z wymienionych sprzetów a zwłaszcza Bosch?
he he wszystko zależy od Ciebie ;)
wszystko może się zepsuć i wszystko można zajechać.
podstawa to zdrowy rozsądek, przeczytać instrukcję obsługi i trzymać sie zaleceń producenta no i odrobina szczęścia
pozdro

G
Piotrek 2007-10-21 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

"bajeranckiej latarki " - jesli chodzi o elektryke to czasem sa bardzo, przepraszam BARDZO przydatne, szkoda ze hilti ich nie ma...
to samo dotyczy magnesu, ktory znajduje sie na (chyba) ryobi...
"głowica czyli to gdzie jest osadzone wrzeciono i skrzynka przekładniowa musi być z metalu." mam hilti z plastkowa glowica(a dokladniej jej obudowa bo to zapewne miales na mysli) sugerujesz ze jest kiepska?

G
Marcin 2007-10-21 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

Piotrze, prawdopodobnie chodziło, o metalową głowicę wiertarki lub wkrętarki, do wierceń, czyli ten element, którym najczęściej ryjemy w materiale przy dokręcaniu i najbardziej go masakrujemy ;)
i prawdopodobnie pod Twoim plastikowym, płaszczem ochronnym w hilti znajduje się METALOWA głowica, a tylko wykończenie jest z plastiku. od metalowe w 100% futro, lepiej znosi użytkowanie, mniej się wyciera od plastikowego i zdecydowanie po latach ładniej wygląda, ale to tylko estetyka i mniejsza podatnośc na urazy.

G
Piotrek 2007-10-21 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

no to po opisie elementu jaki przedstawiles nie potrafie sobie wyobrazic tak dennego narzedzia %-)

G
Marcin 2007-10-21 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

"głowica czyli to gdzie jest osadzone wrzeciono i skrzynka przekładniowa musi być z metalu." mam hilti z plastkowa glowica(a dokladniej jej obudowa bo to zapewne miales na mysli) sugerujesz ze jest kiepska?"
a jakiej odpowiedzi się spodziewałeś po takim przedstawieniu zagadnienia??? ;P
bo o ile zrozumiałem z kontekstu wypowiedzi pisałeś zdaje się o metalowych głowicach i jakoby te z plastiku (w twoim hilti) miały być tandetne?
pisz mniej lakonicznie (bez skrótów myślowych) a zostaniesz lepiej zinterpretowany ;P
pozdro

G
Marcin 2007-10-21 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

p.s. i co z tym mają wspólnego "bajeranckie latarki"?????
konia z rzędem za porcję tego co palisz, tfu za wytłumaczenie co miałeś na myśli ;D
pzodro

G
Marcin 83 2007-10-22 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

Witaj elthomass. Ja bym ci radzil kupic Ferma. Dlaczego? 3lata gwarancji. Od 2 lat mam mala gumowke tej firmy, w tym czasie zepsula sie 3 razy. Raz naprawili, dwa razy wymienili na nowa bez gadania i uzerania sie. Widocznie taka polityka firmy. Majac ten sprzet robisz swoje a jak padnie to do wymiany.

G
Terror 2007-10-30 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

Ja tylko chciałem wtrącić tyle, że jezeli chodzi o górny śląsk to wokół 10/15km wokół mojej wioski są ze 3 albo i 4 serwisy Black & Deckera - oczywiście pogwarancyjne. Jeżeli już to lepiej dołozyc kilka złociszczy i kupić tak jak pisał Michał wiertarkę na łożyskach kulowych nie tulejkach ... czyli B&D STORM jeżeli się nie mylę. A juz napewno Black & Decker lepiej wypada niż SKIL mam tu na myśli pomarańczową serię!!! KUPIŁEM GRINDCATA i sprzedałem ... ślicznie wyglada, wygodnie się trzyma ... ale nie chciałem aby mi kiedyś silniczek bokiem wyjechał :) Ferm chodzi lepiej ...

G
Michał 2007-11-01 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

jeżeli chodzi o B&D STORM (kr 60, kr 70) były to wiertarki, które były człkowicie ułożyskowane. od około roku pojawiła się nowa seria gdzie 500W i 550W ma tylko wirnik na łożyskach kulkowych, a pozostałe maodele są całkowicie ułożyskowane. dodatkowo od 600W maja takie same obroty na prawych i lewych obrotach.
jeżeli chodzi o serwis i ktoś ma problem z lokalnym serwisem pogwarancyjnym to zapraszam na strony ERPATECHU głównego serwisu B&D.
www.erpatech.pl
kupicie części za pobraniem.
pozdro

G
Terror 2007-11-01 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

Tak czy inaczej Stormy nie kosztują 150zł. Chyba, że trafi się okazja - jak na mój gust to przyzwoity sprzęt do domowego użytku. Wydaje mi się, że lepszy jakościowo od Skila ;) Który ma czasami problemy z obrotami lewymi i szczotkami, które iskrzą czasami tak, że strach się bać.

G
Marcin 2007-11-01 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

a widziałeś kiedyś silnik szczotkowy, który nie iskrzy? ;P
przecież to naturalny efekt ścierania, i napewno nic nie wybuchnie ;D

G
Terror 2007-11-01 00:00

Re:Wybór wiertarki - około 150 PLN

Marcinie zgadzam się z Tobą. W każdym silniku tego typu szczotki bedą iskrzyć...ale akurat chodziło mi o jakość np. szczotek:) A dokładniej: jedne iskrzą mniej drugie bardziej...a tak na marginesie kiedyś chciałem zobaczyć czy szczotki bardzo iskrzą i odłamkiem dostałem w oko :| To już nie było śmieszne ;/

1 2 3

Kategorie :