Tanie elektronarzędzia?

Do ostatniej strony »
G
Piotras 2006-09-28 00:00

Tanie elektronarzędzia?

Zamierzam kupić kilka narzędzi, których użyję może ze trzy razy w roku. W związku z tym nie mam ochoty przepłacać. Pytanie: która z tzw. tanich marek jest godna uwagi?

G
Wawa 2006-09-28 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

Jeśli naprawdę nie chcesz przepłacać i jednocześnie zupełnie nie chcesz wywalić kasy w błoto, polecam dwie nowe (zupełnie przyzwoite) marki tanich narzędzi:
1. KINZO PRO + (Holendrzy)
2. TOPEX GRAPHITE (Polacy)
Powodzenia,
P>S> PLEACE tylko nie piszcie na to, że tylko BOSCH się do czegoś nadaje, bo za za dobrą kasę to każdy zrobi dobry sprzęt.. i co - parę stów ma leżeć w piwnicy ? To już niech lepiej leży w banku (też guzik urośnie ale nie zardzewieje ;-)

G
KUBAS 2006-09-28 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

Zamierzam kupić kilka narzędzi, których użyję może ze trzy razy w roku. W związku z tym nie mam ochoty przepłacać. Pytanie: która z tzw. tanich marek jest godna uwagi?
CALKIEM NIEGODNA UWAGI JEST NIJAKa maerka pt. BLAUCRAFT - TO SZMELC JEST :{

G
waterman 2006-10-09 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

ja natomiast sugeruje KINZO, chociaz niektorzy twierdza, ze za delikatne jest. Ale wg mnie to kwestia podejscia do narzedzia jest. Ja robie KINZO i dobrze jest !

G
kazik 2006-10-25 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

praktycznie co do tanich elektronarzedzi to chodzi mniemanie, ze jest jedna fabryka - tylko dla naiwnych zmieniaja naklejki, kolory i odcienie obudow. A w srodku ciagle jest ten sam szmelc niestety. A te mutanty o roznych naklejkach szukaja naiwnych, kto wrzuci wiecej kasy za wartosc uzytkowa: praktyczne zero i uwierzy w miraże o swietnym eletrosprzecie........
I wynikaja z tego bajki i fatamorgana typu np. blaucraft

G
spinacz 2006-10-29 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

No niestety musze się z Tobą niezgodzic.Owszem blaucraft robi szmelc,ale... wypuscili teraz fioletowa serie pod nazwa BlauKraft.Szlifierki kątowe fioletowe sa godne uwagi i nie jest to to samo tylko w innej obudowie.
Dlaczego??
1.Zebatki sa wykonane w technice matalurgii proszkowej (dokladnie sa prasowane pod duzym ciśnieniem w podniesionej temperaturze).Ta sama technike stosuje Bosch czy Makita.
2.Laminat płytki drukowanej jest zatopiony w silikonie
3.Łożyska japońskiej firmy NSK.
4... i jeszcze kilka niuansow w budowie,np.wirnika.
Wcale nie bronie BlauCrafta,ale cos drgnęło i ten sprzęt (przynajmniej od strony technicznej)wyglada lepiej.Wydaje mi się ze bardziej się opłaca kupic tego fioletowego BlauKrafta niż Topex-a czy KENZO

G
katastrofa 2006-11-08 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

Argumenty ciekawe, ale satyryczne bo:
1 - 4. wiara, że nijaki blaucraft jest "producentem" i moze jest to robione na takich samych liniach co nijaka makita ?
Mozna 100 zl miec oryginalne, a takze zkserowac duplikat, prawedda ?
Ile jedno do drugiego jest warte wiadomo !
A poza tym np. przyslowiowe G....... na obrazku w necie moze wygladac jak czekoladka. A w rzeczywistosci jak jest kazdy wie.
Zarliwi obroncy tej niby mareczki wielce zastanawiaja mnie. Dzieki za tem za mozliwosc swobody wypowiedzi, czlek myslacy swoje wie, bez nadetych frazesow i ceny ekstra za szmelc !

G
peksa 2006-11-09 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

coz pisac, gdy smiac sie chce zarowno z obroncy zarliwego, jak i krytykanta gorliwego.
Ogolnie lepiej jest w ogole nie kupowac taki oryginal niewiadomego chinsko-ruskiego pochodzenia...

G
lipa 2006-11-11 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

Argumenty ciekawe, ale satyryczne bo:
1 - 4. wiara, że nijaki blaucraft jest producentem i moze jest to robione na takich samych liniach co nijaka makita ?
Mozna 100 zl miec oryginalne, a takze zkserowac duplikat, prawedda ?
Ile jedno do drugiego jest warte wiadomo !
A poza tym np. przyslowiowe G....... na obrazku w necie moze wygladac jak czekoladka. A w rzeczywistosci jak jest kazdy wie.
Zarliwi obroncy tej niby mareczki wielce zastanawiaja mnie. Dzieki za tem za mozliwosc swobody wypowiedzi, czlek myslacy swoje wie, bez nadetych frazesow i ceny ekstra za szmelc !
ale tera bedzie wybor lepsy, bo sa nowe zabawki z kolekcji tanich elektronarzedzi, z pewnej reki, gwarancja 2 lub rok, nie bedzie cudow z podrobkami albo falszywkami (bo pamietajcie raz jeszcze - co kupowane na rynku taniej moze byc kradzione lub ..........), a tymi markami sa: TRITON i VULCAN, o wiele, wiele, wiele lepsze od szmelcu blaucraft !

G
bestyja 2006-11-16 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

OMAX * OMAX * OMAX *
pisze z bialegosoku. U nas na rynku mozna kupic sprzecik marki OMAX, ciagniety z Litwy. Niby to firma amerykanska, ale to import z chin przez moskwe z szyldzikiem niby litewskim. Coz amerykanie mniej dmuchaja ceny niz "slynni" niemiaszkowie z firemki blaucraft. Podobno ten niby blaucraft wykurzaja ze wschodu, dlatego w polsce jeszcze sprzedaje swoje buble, bo tam rynek mu sie skurczyl - albo sie na nim poznali juz !
OMAX lepszy jakosciowo i cenowo wychodzi ciekawie - sprobujcie !

G
optymista 2006-11-22 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

a ja sadze ze ludziska wyrosli juz z bajek, ze to co extra tanie to super jest. Istnieja jeszcze nawiedzeni, co wierza ze np. blaucraft to marka niemiecka jest. A to ordynarna chinina jest #

G
babel 2006-11-30 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

BLAUCRAFT - ORYGINALNY I NIEPODRABIALNY CHIŃCZYK, SPRZEDAWANY PRZEZ NAIWNYCH W SKLEPIKACH BELEJAKICH, A "BEZ VAT" KUPISZ NA JARMARKU I TO NIE JEDNYM. BEZNADZIEJA JAKOSCIOWA, NADZIEJA NAIWNYCH O "SUPERSPRZECIE" !

G
tomek 2006-12-14 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

A może ktoś wie gdzie zaopatrują się handlowcy, którzy sprzedają takie elektronarzędzia na allegro?

G
arkadiusz s. 2006-12-15 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

rasowi handlowcy biora "towarek" od tylu z blaucrafta, bo cenka jest dobrzasta, nieobciazona niepotrzebnymi dodatkami i napompowac mozna ja extra. A od gwarancji jest mafia ruska i jej niewolnicy-tam robia naprawy-a szkoda ze nie daja z reki nowego bubla - tyulko bawia sie w dlubaniue ! Ale widac grzebanie w bublu lepiej sie oplaca niz wydanie nowego grata, za ktory kolejny naiwny zaplaci kase. Bo klucz sprawy jest w kasie - wyciagnac kase od naiwnych - to moje prywatne zdanie.

G
wieslaw 2006-12-19 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

rasowi handlowcy biora towarek od tylu z blaucrafta, bo cenka jest dobrzasta, nieobciazona niepotrzebnymi dodatkami i napompowac mozna ja extra. A od gwarancji jest mafia ruska i jej niewolnicy-tam robia naprawy-a szkoda ze nie daja z reki nowego bubla - tyulko bawia sie w dlubaniue ! Ale widac grzebanie w bublu lepiej sie oplaca niz wydanie nowego grata, za ktory kolejny naiwny zaplaci kase. Bo klucz sprawy jest w kasie - wyciagnac kase od naiwnych - to moje prywatne zdanie.
To jest smichu warte, jakie oszustwa sa i byle jaki wytwor chinski, czy polnocnokoreanski reklamuja jako dzielo njiemieckie ? Przeciez taka pdeudoreklama to KLAMSTWO !

1 2