Tanie elektronarzędzia?

G
wieslaw 2006-12-19 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

rasowi handlowcy biora towarek od tylu z blaucrafta, bo cenka jest dobrzasta, nieobciazona niepotrzebnymi dodatkami i napompowac mozna ja extra. A od gwarancji jest mafia ruska i jej niewolnicy-tam robia naprawy-a szkoda ze nie daja z reki nowego bubla - tyulko bawia sie w dlubaniue ! Ale widac grzebanie w bublu lepiej sie oplaca niz wydanie nowego grata, za ktory kolejny naiwny zaplaci kase. Bo klucz sprawy jest w kasie - wyciagnac kase od naiwnych - to moje prywatne zdanie.
To jest smichu warte, jakie oszustwa sa i byle jaki wytwor chinski, czy polnocnokoreanski reklamuja jako dzielo njiemieckie ? Przeciez taka pdeudoreklama to KLAMSTWO !

G
JAN Ż. 2006-12-23 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

rasowi handlowcy biora towarek od tylu z blaucrafta, bo cenka jest dobrzasta, nieobciazona niepotrzebnymi dodatkami i napompowac mozna ja extra. A od gwarancji jest mafia ruska i jej niewolnicy-tam robia naprawy-a szkoda ze nie daja z reki nowego bubla - tyulko bawia sie w dlubaniue ! Ale widac grzebanie w bublu lepiej sie oplaca niz wydanie nowego grata, za ktory kolejny naiwny zaplaci kase. Bo klucz sprawy jest w kasie - wyciagnac kase od naiwnych - to moje prywatne zdanie.
To jest smichu warte, jakie oszustwa sa i
byle jaki wytwor chinski, czy polnocnokoreanski reklamuja jako dzielo njiemieckie ? Przeciez taka pdeudoreklama to KLAMSTWO !

a tera stalowa 67 nazwana zostala centrum logistycznym rynku jarmarkowego i czarnorynkowego. Coraz bardziej wyszukane okreslenia, a ujmujac dosadnie: oszustwo i klamstwo = tym jest polnocnokoreanski bubel nazywany BlauKraft z niemiec !

G
Student1982 2007-01-10 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

przyjrzyj się elektronarzędziom SPARKY
(Niemcy produkują w Bułgarii -chyba)

G
wafel 2007-10-03 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

przyjrzyj się elektronarzędziom SPARKY
(Niemcy produkują w Bułgarii -chyba)
A co a SPARKY do oszusta blaucr4aft ?????????????

G
caro 2007-10-09 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

Blaucraft jest niesamowitym bublem i podpucha dla naiwniakow. Nazwa noc nie znaczy tak jak zapewnienoia sprzedawcpw (sprzedawczykow) ze to extra sprzet.
BLAUCRAFT - EXTRA BUBEL

G
tyson 2007-10-14 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

Ja polecam ci narzędzia MacAlistera z Castoramy, tanie i według mnie względnie żywotne, sam uzywam kilku i to intensywnie i narazie mnie nie zawiodły, szczególnie polecam kątówke 125mm, i wkrętarko-wiertarke, natomiast słyszałem ze wyrzynarki małoprecyzyjne prowadzenie ostrza mają, poza tym co do uzywania narzędzi sporadycznie to może warto obrac taktykę aby ewentualnie do tanich elektronarzędzi używac lepszego osprzętu to zawsze wydłuża ich zywotnosc !
Pozdrawiam

G
majsterkowicz 2007-10-15 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

wszystkie sa takie same. wybór nie powinien być uzależniony od nazwy(jest fantastyczna i nie ma związku z faktycznym producentem) tylko od przeznaczenia. zwróć uwagę na moc, gwarancję, dodatkowy akumulator, szybkość ładowania, ilość przekładni obrotów itp..reszta to tylko naklejka na obudowie. nie przepłacaj! chińczyk to zawsze Chińczyk co nie znaczy, że do sporadycznych prac się nie nadaje. mercedesy i bmw tez sie psują. wazne, czy mają serwis. sprzęt z chin z reguły jest w okresie gwarancji wymieniany na nowy i nikt nie pyta dlaczego się zepsuł. po gwarancji musisz go oddać na złom i kupić nowy. tak działa gospodarka wolnorynkowa. polecam kinzo, graphite. nie przepłacaj za chińskie narzędzia. wszystkie są warte tyle samo w praktyce.

G
Terror 2007-10-30 00:00

Re:Tanie elektronarzędzia?

A ja myślałem, że słynna afera pt. Blaucraft już ucichła. Typowych narzędzi Noname nie polecam (są to marki produkowane na potrzeby marketów-total szmelc).
Jeżeli już to tak jak pisało kilku poprzedników
Kinzo, TOPEX GRAPHITE hmmm ewentualnie FERM!!! Daje 3 letnią gwarancję na jedną ze swoich amatorskich serii - ale jest całkiem przyzwoity. Jestem właśnie w trakcie katowania narzedzi tej firmy i jestem zadowolony.
A ktoś tu trafił w dziesiatkę! Awaryjność narzędzia zależy głównie od użytkownika ...! PRZYZNAJE RACJE!

1 2