stihl czy husqvarna ?

G
gość 2020-03-01 11:59

Re: stihl czy husqvarna ?

Husgwarna jako firma jest lepsza ma większe osiągnięcia doszła do takiej perfekcji że silniku jest jeden pierścień na tłoku co eliminuje tarcie co zwiększa żywotność cylindra

G
Drwal 2021-03-19 11:58

Re: stihl czy husqvarna ?

Niektórzy wolą stihla inni husgwarne, ale stihl ostatnio spadł na jakości, nawet te drogie pilarki. Husgwarna poprawiła modele 550xp. 560xp i wypuściła 572xp który jest bardzo dobry konstrukcyjnie. Tymczasem stihl nie robi nic żeby poprawić swoje modele, nawet te z gornej półki.

G
sensej 2021-08-05 13:12

Re: stihl czy husqvarna ?

jaką mieszankę robisz?

G
beznick 2022-02-02 17:13

Re: stihl czy husqvarna ?

Nie powiedziałbym że Stihl jest lepszy, moim zdaniem Wybrane modele Husqvarny biją Stihla na głowę, ale wiadomo każdy ma swoje zdanie.

G
morpcbahy 2022-03-31 10:40

Re: stihl czy husqvarna ?

Witam. Kupiłam miesiąc temu pilarke stihl ms 180, po 2 tygodniach oddałam do naprawy bo nie chciała się włączyć. Badania wykazały zatarty tłok, zabrudzone filtry itp itd mimo, że pilarka była "na dotarciu" więc użytkowana krótko (2-3h dziennie). Wcześniej miałam stihla 15 lat i nic się nie działo. Nie wiem czy wadliwy model dostałam czy teraz te stihle są takie słabe?

G
Arko 2022-07-03 15:35

Re: stihl czy husqvarna ?

Dolmar Makita nie pomyślałeś o nich. Mój Dolmar ma 19 lat i nadal śmiga. Szkoda że tej firmy już nie ma, robiła za dobre pilarki nie zarabiała na częściach i się skończyła

G
Arko 2022-10-22 18:40

Re: stihl czy husqvarna ?

A o Makicie pomyślałeś może być lepszy niż stihl i husqvarna razem wzięte. Stary Dolmar w nowym opakowaniu

G
Driver że wsi6 2023-01-16 16:42

Re: stihl czy husqvarna ?

Witam. Ja posiadam hus&varne 45. Model z 1997 r. I wierzcie lub nie wyrznela hektary lasu. Pali b. Mało, nie kopci. Jak kupic to raz, a dobry. Sprzęt. Myślę o zakupie nowego sthila. Ale ceny tak powariowały że muszę się wstrzymać jakiś czas. Mam też chińczyka,, floo,, to tyfus jest, pali jak smok, kopci ale rznie porządnie. I jest ciężka. Myślę że na warunki domowe to 2.7 km jest super i obojętnie cz hus_a cz sti_l. Pozdrawiam 😆

1 ... 9 10

Producenci :