pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

G
Marcin 2007-06-06 00:00

Re:pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

ot literówka, lub brak używania polskich znaków. Netykieta dopuszcza takie praktyki, zwłaszcza gdy ktoś stuka zza granicy lub po ich użyciu wyskakują na ekranie krzaczki ;P
pozdro

G
Karol 2007-06-07 00:00

Re:pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

Widze, że dyskusja zmienia sie w coraz to ciekawsze tematy, ale wrcajac do tego glownego, to jaka wyrzynarke proponujecie w przedziele cenowym do 300 zl? fajnie, zeby posiadała funkcje:
-nadmuch
-ruch wachadlowy
-sds
Byla wywarzona i nadawala sie do w miare dokladnego cięcia.
Bedę urzywał jej do cięcia paneli i ogolnych prac remontowych o dość szerokim wachlarzu.
Ps ostatnio byłem w markecie i ogądałem wyrzynarki, wzrociłem uwage na rolki i zastanawiam sie do czego one są, skoro znajdują sie pomiedzy podstawą wyrzynarki a kadłubem?
Nie wiem czy jasno sie wyraziłem, ale jesli nie to napisz jeszcze raz.

G
Marcin 2007-06-07 00:00

Re:pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

te rolki to prowadzenie brzeszczota i jego dodatkowe podparcie ułatwiające posów
w 300 zł nic z boscha zieloneo nie zaproponuje, bo sa nieco droższe, ale może będzie jakaś lepsza promocja w hali?
pozdro

G
Michał 2007-06-07 00:00

Re:pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

ja jedynie co z hal moge zaproponowac KS480PE B&D i kosztuje nieco mniej niz 300zl. jest wywarzona mala i zakres na do 55mm. co do sds ten system ma bosch. niestety KS480PE ma uchwyt kluczykowy, ale na typ T i U. modele KS888E i KS999PE maja szybki uchwyt ale z precyzja prowadzenia to juz inna historia. trzeba sie wprawic. ale dodatkowo maja przekierowany wydmuch na bok a nie do przodu.
pzdro

G
Marcin 2007-06-07 00:00

Re:pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

to ja zapytam inaczej. Michale siedzisz widzę mocno w B&D. jak to jest z tymi podwójnymi mocowaniami brzeszczota na T i U?
Wszystkie modele B&D to mają w standardzie, a jeśli tak to od kiedy mniej więcej ten patent obowiązuje?
pozdro

G
mirek 2007-06-08 00:00

Re:pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

Witam.
Mocowanie brzeszczotów typu T i U mają także maszynki skila.
Pozdrawiam

Re:pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

Witam Karolu.
Jeśli chodzi o twoje pytanie to myślę , że nie jest Ci potrzebny jakiś super mocny sprzęt. Jestem przekonany , że wyrzynarka Skil model 4260. Ma 420 wat regulację obrotów system bez narzędziowego mocowania noży , system wydmuchu wiórów , produkowany jest w fabryce na Węgrzech. Jeśli interesują cie bardziej szczegółowe dane to w mojej wcześniejszej wypowiedzi jest link do instrukcji tej maszynki. Aha ma też jedną pozycję podrzynania określoną jako TURBO. Myślę że do domu ci wystarczy pod warunkiem że nie będziesz jej przeciążał. Sam kładę panele i z jej pomocą zrobiłem już 7 remontów ( zarobkowo). Chodzi bez zarzutów. A jeszcze jedno. Kupiłem ją w OBI. Kosztuje 130 zł. ( sprawdzałem wczoraj cena nadal ta sama.) Polecam.
Pozdrawiam

G
mirek 2007-06-09 00:00

Re:pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

Witam Karolu.
Jeśli chodzi o twoje pytanie to myślę , że nie jest Ci potrzebny jakiś super mocny sprzęt. Jestem przekonany , że wyrzynarka Skil model 4260. Ma 420 wat regulację obrotów system bez narzędziowego mocowania noży , system wydmuchu wiórów , produkowany jest w fabryce na Węgrzech. Jeśli interesują cie bardziej szczegółowe dane to w mojej wcześniejszej wypowiedzi jest link do instrukcji tej maszynki. Aha ma też jedną pozycję podrzynania określoną jako TURBO. Myślę że do domu ci wystarczy pod warunkiem że nie będziesz jej przeciążał. Sam kładę panele i z jej pomocą zrobiłem już 7 remontów ( zarobkowo). Chodzi bez zarzutów. A jeszcze jedno. Kupiłem ją w OBI. Kosztuje 130 zł. ( sprawdzałem wczoraj cena nadal ta sama.) Polecam.
Pozdrawiam

G
Michał 2007-06-11 00:00

Re:pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

szczeze mowiac pierwsze modele z szybkim mocowaniem byly kiepskie. przy wiekszym obciazeniu brzeszczot potrafil zostac materiale. jesli chodzi o zwykly uchwyt na klucz imbusowy, to kazdy typ brzezczota zlapie. co do nowych szybkich uchwytów np w KS888, KS999 zostal porawiony i trzyma juz bardzo mocno. w modeach kluczykowych jest dodatkowo naciecie w uchwycie na typ T. kwestia obejrzenia urzadzenia.
od kiedy?? nie wiem kolego Marcinie. jak sie dowiem to powiem:)
pozdro

G
criss 2007-07-03 00:00

Re:pytanie dla prawdziwego fachowca. Co sadzicie o wyrzynarce BOSCH PST 650 L?

W cenie do 300zl można już kupić wyrzynarkę Bosch-a model PST 700 PE. Sam nabyłem taką wczoraj w castoramie za 298zł.

1 2

Producenci :