Pomocy!!! Czy to oryginał?

G
rafał 2007-03-18 00:00

Pomocy!!! Czy to oryginał?

Witam Was serdecznie.
Jestem na tym forum nowym użytkownikiem i chciałbym dowiedzieć jak rozpoznać wiertarkę Bosch GBH 2-24 DSR czy czasem jest to podróba.Proszę o jakieś przykłady.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

G
michal 2007-03-18 00:00

Re:Pomocy!!! Czy to oryginał?

Witam. Brat kupil podrobke boscha nie polecam a jak sprawdzic ? chyba trzeba rozebrac i patrzec na czesci czy jest jakis znaczek boscha lub napis bo w podrobkach nie ma zadnych napisow. Odradzam kupowanie tego ;)

G
Wiesiek 2007-03-18 00:00

Re:Pomocy!!! Czy to oryginał?

Gdzieś czytałem o tym na Alegro Podróby są zewnetrznie niedokładnie wykonane ale warto kupować u pewnych sprzedawców Wskaźnikiem jest również cena. Ja uzywam od 7 lat model 2-24DFR oczywiście orginalny kosztował 1200 zł ale dopiero teraz siadł jednak na swoją cene zapracował przez ten okres.

G
Rafał 2007-03-21 00:00

Re:Pomocy!!! Czy to oryginał?

Witam serdecznie
Wiertarkę wysłałem za pobraniem do sprzedawcy i nawet nie zaprzeczał że podróba .Był zdziwiony ale oczywiście nie ma problemu i przepraszał

G
Rafał 2007-03-25 00:00

Re:Pomocy!!! Czy to oryginał?

Porobiłem trochę zdjęć tej wiertarki i wysłałem do firmy bosch.Tam ewidentnie stwierdzili "Narzędzie przedstawione na zdjęciach nie jest oryginalnym produktem naszej firmy"
Jak ktoś chce mogę podesłąc kilka fotek podróby.
Pozdrawiam

G
wiech rafał 2007-10-08 00:00

Re:Pomocy!!! Czy to oryginał?

Porobiłem trochę zdjęć tej wiertarki i wysłałem do firmy bosch.Tam ewidentnie stwierdzili Narzędzie przedstawione na zdjęciach nie jest oryginalnym produktem naszej firmy
Jak ktoś chce mogę podesłąc kilka fotek podróby.
Pozdrawiam
Przykro mi ale zdjęc już nie mam bo zostały skasowane.
Pozdrawiam

G
wiech rafał 2007-10-25 00:00

Re:Pomocy!!! Czy to oryginał?

Witam
Proszę o nie wysyłanie maili z prośbą o zdjęcia wiertarki bosch 2-24 DSR ponieważ tych zdjęc już nie mam tak jak i wiertarki.Na pierwszy rzut to można poznac czy to podróba po jakości wykonania poszczególnych elementów (zakończenia odlewów obudowy),kolorze obudowy- bosch typowo niebieski a nie niebiesko-zielony,jakośc przyklejonych nalepek..
Mój post na ten temat jst już skończony.
Pozdrawiam

G
wiech rafał 2007-10-25 00:00

Re:Pomocy!!! Czy to oryginał?

Porobiłem trochę zdjęć tej wiertarki i wysłałem do firmy bosch.Tam ewidentnie stwierdzili Narzędzie przedstawione na zdjęciach nie jest oryginalnym produktem naszej firmy
Jak ktoś chce mogę podesłąc kilka fotek podróby.
Pozdrawiam
Przykro mi ale zdjęc już nie mam bo zostały skasowane.
Pozdrawiam
Witam
Proszę o nie wysyłanie maili z prośbą o zdjęcia wiertarki bosch 2-24 DSR ponieważ tych zdjęc już nie mam tak jak i wiertarki.Na pierwszy rzut to można poznac czy to podróba po jakości wykonania poszczególnych elementów (zakończenia odlewów obudowy),kolorze obudowy- bosch typowo niebieski a nie niebiesko-zielony,jakośc przyklejonych nalepek..
Mój post na ten temat jest już skończony.
Pozdrawiam

1

Producenci :

Kategorie :