Zgłoszenie do moderacji

Re:Pomocy!!! Czy to oryginał?

Witam serdecznie Wiertarkę wysłałem za pobraniem do sprzedawcy i nawet nie zaprzeczał że podróba .Był zdziwiony ale oczywiście nie ma problemu i przepraszał