PARKSIDE

Do ostatniej strony »
G
Tassi 2020-06-26 09:24

Re: PARKSIDE

Święte slowa. Stawiam Ci browara.

G
Mariusz 2020-07-17 19:29

Re: PARKSIDE

Jak najbardziej polecam Parkside do zastosowań domowych
Ja używam osobiście i nie narzekam

G
Asdfhhkkl 2020-09-05 21:04

Re: PARKSIDE

Dobrze powiedziane,nic dodać nic ująć!

G
Krzysiek 2020-09-08 17:39

Re: PARKSIDE

Dla przykladu kupilem kiedys szlifierke katowa duza za chyba 200zl. Miala wytrzymac max 1 tydzien pernamentnego ciecia dachowki. Ciely 3 osoby 2x makita i 1x parkside. Parkside niczym nie ustepowal w cieciu chociaz nie byl tak wygodny. Wirnik padl po 2.5 roku katowania. Wstyd bylo pojsc do lidla na naprawe gwarancyjna. Na bank nie przewidzieli, ze bedzie tak katowana. Z czystym sercem polecam tez mala szlifierke.

G
Waldek 2020-10-05 10:23

Re: PARKSIDE

Podzielam Twój pogląd. Sprzęt oferowany przez Lidla wydaje się być dosyć dobrym. Każdy najbardziej markowy sprzęt można zajechać w ciągu jednego dnia - ba nawet jednej godziny. Chodzi o umiejętne wykorzystanie sprzętu, a nie o ciśnięcie "na chama" byle szybko. Kolega miał też firmę budowlaną i sprzęt, którego używał tylko on wytrzymywał długo, a ten którego używali nowi pracownicy padał w ciągu jednego dnia.

G
Waldek 2020-10-05 10:41

Re: PARKSIDE

Dla siebie wystarczające. Nie przejmuj się różnymi negatywnymi komentarzami - jak sam będziesz tego sprzętu używał i będziesz go szanował to wystarczy w zupełności. Każda marka produkuje różny sprzęt, a jak jest duża i znana to produkuje w różnych miejscach na świecie - np. taki Bosch. Parkside nie jest wcale zły. Do tego jeżeli zakupisz sprzęt akumulatorowy to możesz dokupić zapasowe akumulatory - co znacznie poprawi komfort pracy - o ile będą (oba) naładowane.

G
Waldek 2020-10-05 11:11

Re: PARKSIDE

Jak zatrudniasz "roboli" to wystarczy im Parksaid, a może nawet i to za dużo bo profesjonalistą to na pewno nie jesteś.

G
Zwolennik parkside 2020-11-13 23:35

Re: PARKSIDE

Uwielbiam czytać komentarze Januszy którzy nie pracując na poszczególnym sprzęcie się wypowiadają na jego opinie. Ja jestem zwykłym amatorem, sprzęt parkside zacząłem kupować 5 lat temu i co kilka miesięcy dokupie sobie kolejne narzędzia i jestem z nich zadowolony mimo że wszystko na akumulatorach. A tak wogule nie ma sprzętu który ma same zalety i żadnych wad. Pozdrawiam wszystkich

G
zgred 2020-12-03 12:59

Re: PARKSIDE

Kupiłem i zaraz biegnę oddać! WIERTARKOWKRĘTARKA z udarem jest tylko wkrętarką ze stałym uchwytem na bity. Do zestawu dokupiłem komplet bitów i nasadek. Ludzie! Na ch... mi klucz do śruby z łbem 4mm !!! Do tego UDAR! Max rozmiar klucza to 10 mm czyli śrubkę 6mm. 2AH akumulator 20 V. Po co? Na zdjęciach wygląda bojowo, może nawet jest trwałe, tyle tylko że dla zegarmistrzów! Ktoś kto to zaprojektował powinien dostać ANTYNOBLA.

G
Rektus 2020-12-10 23:40

Re: PARKSIDE

U mnie te fachowcy szafę robili mieli festoll sprzęt mówili że 15tys kosztował fajny sprzęt ale szafę spaprali, źle podkręcanie, odcięte itp, przyszedł inny fachowiec z parkside i poprawiał chwalił sprzęt. Teraz nie zmieniłem koła w wulkanizacji i właśnie człowiek operował udarem parkside performance mówi że 2 rok hula a dziennie to po 6-8 razy mienia baterię 2ah w sezonie. Twierdzi ze Ryobi działało 3 miesiace i gwarancja jest tylko dla osob prywatnych dla firm nie ma nawet dnia. Jeszcze nie trafił śruby co by nie podołał. Każda sroka chwali swoje gniazdo. Ja pracuje dużo w g/k i pokryciach dachowych i śmigam tylko na wkretarkach Metabo bo jest trwałe i bardzo lekkie i poręczne Makita jest za duża i za ciężka dla mnie pozostały sprzęt mam dewolt kupuje w USA bez problemu wysyłają i kosztuje 50% tego co w Polsce teraz kupiłem ukośnica z promocji 216mm za 99$ z przesyłką wcześniej walizka+lisi ogon+ piła z bateriami 2×5ah i ładowarką za 189$ z wysyłką

G
Suuchy 2020-12-15 09:03

Re: PARKSIDE

Parkside daje 5lat gwarancji co u konkurencji jest niemożliwe. Uchwyt na bity nie ma zadnych luzów a sprzęt radzi sobie jak narzędzia profesjonalne. Przyjechala do nas ekipa montowac kuchnie na sprzęcie festool w polowie sie zawineli i wiecej ich nie bylo. Kuchnia jest zniszczona bo wszystko jest skrecone zle w meblach otwory sa zle krzywo docięte ogolnie tragedia. Nie ma co sie sugerować narzędziami fachowca a jego wiedza i efektem pracy. Sa firmy ktore nie zatrudniają pracowników z łapanki którzy dozynaja narzędzia w miesiac niezaleznie czy to hilti festool czy tansze makita dewalt bosch. I maja narzedzia mieszane w tym macallister erbauer parkside. Narzedzia maja zadbane a prace robia super. Nawet jesli ten sprzet wytrzyma im do celow zarobkowych zaledwie kilka lat to i tak sa na plusie. Po 1 zleceniu juz sie wszystko zwraca. Mam sprzęt glownie metabo i prowadze firme, zajmujemy sie wykończeniami wnetrz. Mamy sprzet różny i w różnym wieku. Od. Szlifierek makita hilti metabo po piły wyrzynarki wkrętarki itp. Niektore maja kilka lat niektóre maja kilkanascie lat. Wszystko dziala bez zarzutu ale dbamy o narzedzia. Ostatnio kupilem sobie kilka narzedzi z serii czarnej parkside i szczerze mowiac nie widze specjalnej różnicy

G
Suuchy 2020-12-15 09:06

Re: PARKSIDE

Jak sie zatrudnia pracowników ktorzy nie szanują sprzetu to masz racje. Ale jeżeli dbasz o narzedzia i pracujesz dla siebie to narzędzia wytrzymają Ci długo i efekt pracy zrobisz ten sam. Nie narzędzia czynią fachowca chociaz musi je odpowiednie miec do pracy

G
PiotrK 2020-12-28 10:40

Re: PARKSIDE

Z Parkside mam tylko frezarkę dwuręczną. Powiem tylko tyle, że za te pieniądze nie ma co narzekać, natomiast są różnice w jakości miedzy np. Boschem a tym Parksidem. Bardzo ciekawie wygląda sprawa serwisu tej marki. Generalnie nie naprawia się niczego. W zasadzie wszystko wymienia się na nowe egzemplarze. Czy tak powinno być? No nie wiem... ja wolę naprawiać sprzęt a do Parkside części brak.

G
nico 2021-01-19 12:33

Re: PARKSIDE

mam zakrętarkę z lidla parside już 3 lata cały czas chodzi i tylko jeden akumulator zakrętarka jest dość mocna na razie nie do zajechania kupiłem kiedyś zakrętarkę jakiejś firmy nie pamiętam jakiej dwa akumulatory i to w sklepie narzędziowym jednym słowem szmelc akumulatory bardzo szybko padły o dziwo obydwa a zakrętarka sama się telepała jakby miała się rozlecieć a parkside jest porządnie obudowana i można stosować do niej przystawki i podkreślam jeden akumulator i tłucze 3 rok niech inni piszą pierdoły że ze sklepu spożywczego ale niemieckiego nie chińskiego , nie reklamuję tej marki po prostu tak jest .

G
Eww 2021-07-10 23:07

Re: PARKSIDE

Nigdy więcej ta firma. Strug elektryczny po 10 min spalił się silnik. Teraz będę szukać wiatru w polu z reklamacja

1 ... 60 61 62