PARKSIDE

Do ostatniej strony »
G
zainteresowany 2019-08-20 15:10

Re: PARKSIDE i Itamati

A co myślicie o narzędziach Itamati? Może pytanie nie w tym miejscu powinno byc, ale gdzieś widziałem, że ktoś napisał, że mu własnie parkside przypomina i pomyślałem, że tu się podłącze. Ja nie widze podpobieństwa, ale może cos w tym jest. Teraz dużo podobnych produktow pojawia sie na rynku. Generalnie wyglądają spoko te narzedzia. zastanawiam sie nad zakupem. czy ktoś miał styczność z tą marką i mógłby cokolwiek o niej powiedzieć?

G
wal 2019-08-20 19:10

Re: PARKSIDE

Hilti ma też sprzęt pneumatyczny i też nie ma kompresora

G
kinimod 2019-08-21 22:10

Re: PARKSIDE

Zgadzam się z przedmówcą fin. Trzeba wiedzieć do czego chce się używać narzędzi i kupować oraz eksploatować z głową, według tego do czego są przeznaczone. Ja jestem typowym majsterkowiczem. Mam troche narzędzi w domu i zarówno tych uważanych za profesjonalne, jak Bosch czy Hitachi, jak mniej znanych i do sporadycznych zastosowań. Znajdzie się u mnie wkrętarka Einhell czy taśmówka Graphite. Od niedawna też mam wyrzynarkę i kątówkę Itamati. Do domu jak najbardziej się nadają. Jeśli się będzie dbać o narzedzia i się ich nie zajedzie to powinny posłużyć. No chyba, że już naprawdę trafiło się na totalny badziew, który rozpada się w rękach. Raz trafiła mi się taka marketowa wkrętarka , kosztowała grosze, ale tyle nią popracowałem co nic. To też pokazuje, że produkt produktowi nie równy i nie można wszystkiego do jednego worka wrzucać.

G
Czasem lubię śrubkę wkręcić 2019-08-23 17:12

Re: PARKSIDE

Co do sprzętu z Lidla, bywa różnie. Mam tego trochę. Kupiłem dwie wkrętarki – jedną małą drugą dużą z udarem, robią robotę. W podobnej cenie w marketach budowlanych kupuje się szajs który się w rękach rozpada a tymi już działam kilka lat. Młot do kucia – mistrzostwo świata. Kilka remontów w wielkiej płycie już przeżył gdzie inne markowe sprzęty wysiadały. Z narzędziami ręcznymi (klucze śrubokręty bity) bywa różnie, dość miękka stal. Nie prawdą jest że nie ma baterii – można zamówić w sklepie on-line na stronie Lidla. Jedyna porażka to kupiłem małą szlifierkę stojącą – to nie działa, lata po stole jakby toalety szukała.

G
Baron 2019-08-27 15:44

Re: PARKSIDE i Itamati

Z itamati mam spawarke juz kilka lat. Jakies drobne naprawy byly, a rak to jest ok. Nie narzekam. Ostatnio też kupilem te narzedzia na akumulator. Pilarke, wyrzynarke i multitoola. Na puerwszy rzut oka bez zarzutu. Trochę popracowalem nimi i uważam, ze jak na mało znana marke to narzedzia dają rade. Akumulatory długo trzymają także to jest duży plus. Do domu, prac od czasu do czasu, jakies majstsrkowanie i te sprawy to też polecam. Nadadzą się.

G
Human 2019-10-19 11:07

Re: PARKSIDE

Jedno pytanie tylko. Pracowałeś Pan kiedyś Parksidem że się wypowiadasz, czy tylko ambicja każe tak pisać no bo wydaleś przecie na sprzęciora 'wielką' kasę no to przecie nie ma h.... że będzie jakiś Prakside do niego porównywany. Ja tam fachowców oceniam po efektach, po słowności, terminiwiści, rzetelności, organizacji pracy, porządku i czystości w miejscu pracy, nie po narzędziach ponieważ w podstawówce nauczyła mnie polonistka, że książki po okładce nie oceniamy 😁

G
Cichy 2019-11-03 21:21

Re: PARKSIDE

Jestem zadowolony z wkrętarki parkside. Myślę o kupieniu 4a baterii, bo baterie mają swoją żywotność. Do przetwarzania odpadów metalowych satysfakcjonująca.

G
SorryGregory 2019-11-15 01:38

Re: PARKSIDE

Śmiać mi się chce jak słucham takich opinii, że to sprzęt świadczy to fachowości ekipy. Chyba raczej efekt, wykonanej pracy. A czy ktoś to zrobi za pomocą młotka i przecinaka to nie robi różnicy. Niektórzy wolą zapłacić raz, a dobrze, a niektórzy wolą kupić kilka sztuk parksajda. Co wyjdzie taniej. Nie wiadomo. Jak trafi się dobra sztuka marketowca to może i ona będzie lepszą inwestycją. Ja bym nie ryzykował mając firmę. Marketowe elektronarzędzie są jednak przeznaczone dla amatorów, do użytku domowego, albo jak ktoś lubi pomajsterkować we własnym zakresie. To nie znaczy, że nie można ich używać na budowie.

G
kukurror 2019-11-21 21:56

Re: PARKSIDE

Z "markowych" narzędzi Milwaukee radzę unikać jak ognia. Pracowałem w firmie gdzie zakupiono 15 zestawów w torbach typu wkrętarka, zakrętarka, wyrzynarka, lisica, piła tarczowa, kątówka, wiertarka udarowa. Hitem była wyrzynarka w której włącznik nie wytrzymał mi pierwszego dnia.
Ostatnie narzędzie pochowałem po około 7 miesiącach ( oprócz wkrętarki którą ktoś "pożyczył" ze skrzyni). Zostały mi tylko dwie ładowarki. Z tych 15 zestawów może 10 narzędzi dotrwało do 2 urodzin, reszta wylądowała w śmietniku. Podejrzewam, że Parkside chociaż ze spożywczaka wytrzyma o wiele dłużej.

G
Daras 2019-11-22 15:17

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Darcho 2019-12-05 10:20

Re: PARKSIDE

Człowieku piszesz próbując lansować się na fachowca, a nie znasz się na tym co krytykujesz. Tak udar pneumatyczny (bez kompresatora) to prawda poczytaj na temat budowy mlotów i młotowiertarek, mi nie chce się amatorów tego tłumaczyć.

G
Majsterkowicz 2019-12-07 02:06

Re: PARKSIDE

Ja mam pytanie trochę inne. Czy bateria PARKSIDE® Akumulator litowo- jonowy 20 V, 2 Ah do PAP 20 A1 seria PAP 20 A1 / PLG 20 A1 będzie pasować do wyrzynarka PARKSIDE® Akumulatorowa wyrzynarka PSTDA 20-Li A2 20V. Oznaczenia A1 i A2 się nie zgadzają. Czy to będzie kompatybilne i będzie działać?

G
Pistolet na goraco 2019-12-09 20:01

Re: PARKSIDE

Pistolet do kleju na gorąco jest fatal y!!! Po tygodniu urzytkowania wywaliło mi korki prądu w domu, jakiś bubel za 70 zl

G
Słonecznik 2019-12-15 22:52

Re: PARKSIDE

Większej bzdury nie czytałem, czyli fachowość firmy załeży od marki narzedzi jakich używa.

G
Słonecznik 2019-12-15 23:00

Re: PARKSIDE

Proste tyle w temacie.

1 ... 58 59 60 ... 62