Makita czy DeWALT??

Do ostatniej strony »
G
Michał 2007-02-19 00:00

Makita czy DeWALT??

w castoramie mam do wyboru makite HR2450 lub DeWALT D25113K. ktory model wybrac??

G
Michał 2007-02-21 00:00

Re:Makita czy DeWALT??

dzieki za szczere propozycje

G
jarlatan 2007-02-22 00:00

Re:Makita czy DeWALT??

narzędzia de walt to nic innego jak lepszy black-decker ale nigdy nie dorówna narzędziom makity -proszę mi wierzyć bo to naprawiam

G
Tomek 2007-02-23 00:00

Re:Makita czy DeWALT??

Zawodowcy po pierwsze nie kupują w takich pseudosklepach , po drugi nie używaja takich zabawek tylko profesjonalne.Osobiście od 15 lat bazuje na Hilti i nie mam żadnych problemów z narzędziami a pracują ciężko.
Pozdrawiam

G
chris70 2007-02-23 00:00

Re:Makita czy DeWALT??

Zawodowcy po pierwsze nie kupują w takich pseudosklepach , po drugi nie używaja takich zabawek tylko profesjonalne.Osobiście od 15 lat bazuje na Hilti i nie mam żadnych problemów z narzędziami a pracują ciężko.
Pozdrawiam
Hmmm dosc ciekawa wypowiedz...Pewnie musiales przezyc w Castoramie ciezkie chwile, ale czemu od razu obrazac? I ciekaw jestem od kad DeWalt i Makita to zabawki nieprofesjonalne...no no ciekawych rzeczy sie dowiaduje. A na Hilti nie kazdego niestety stac, choc to super sprzet. Na budowach spisuja sie nie tylko Hilti,ale kilka innych firm np. Bosch, Makita, Ridgid....Pozdrawiam.

G
zeno 2007-02-25 00:00

Re:Makita czy DeWALT??

DeWalt w Anglii jest najbardziej ceniony. Znacznie wyżej niż makita. Tak samo w nowosądeckim, sporo górali woli dewalta bo to jest sprzęt nie do zajechania. Minusem jest oczywiście cena, ale coś za coś. Ten kto napisał że dewalt to lepszy black&decker to chyba nigdy tej wiertarki na oczy nie widział.

G
Mrox 2007-02-25 00:00

Re:Makita czy DeWALT??

jezeli chodzi o koncern black&decker to narzedzia pod ta nazwa sa narzedziami amatorskimi "dla majserkowicza", zas de walt jest dzialem narzedzi profesionalnych. czyli jest to ta sama firma. hilti nie mam nic przeciwko ale cena czasem zabija :)

G
Michał 2007-05-15 00:00

Re:Makita czy DeWALT??

kolego jarlatan. nie wiem kolego jaki sprzet naprawiasz ale robisz to pogwrancyjnie, chyba ze pracujesz w serwisie gwarancjnym.
pozdro

G
Marcin 2007-05-15 00:00

Re:Makita czy DeWALT??

zarówno DeWalt jak i makita robią bardzo dobre narzędzia. jednak kupiłbym w sklepach tradycyjnych a nie w dużej hali. Nigdy nie wiadomo co tak naprawdę trafia tam na półki.
Znam kilka osób które nieźle się śliznęły na Makicie (a raczej jak to określili Makiecie) kupionej w Castoramie.
I nie jest to odosobniony przypadek z którym się spotkałem.
zalecam ostrożność
pozdro

G
Michał 2007-05-15 00:00

Re:Makita czy DeWALT??

jak by tu powiedziec. czesc makit w marketach a zwlaszcza nowe partie przyjezdza juz z chin. ale w zyci nie zgodze sie ze narzedzia sa specialnie wyprodukowane dla np.casto.
narzedzia reczne takie jak wretaki, cegi itp to tak bo sa napisy "casto" na nich.
pozdro

G
Marcin 2007-05-15 00:00

Re:Makita czy DeWALT??

Michale, bądź realistą.
super cena nie bierze się z sufitu
ani np. Makita ani Hipermarket nie są filantropami i sprzedają by zarabiać. I bynajmniej niższa cena na półce nie wynika z cięcia własnych zysków, lecz ze specjalnie spreparowanego w tym celu wyrobu.
Duże hale są tak wielkim dla koncernów narzędziowych odbiorcą, że wytwórcom bardzo opłaca się przystosowywać wyroby specjalnie pod kątem niższej ceny. To jest tłuczone w setkach tysięcy egzemplarzy. Odpuściłbyś sobie na ich miejscu takiego klienta? Ok to było pytanie retoryczne...
Ale pamiętaj coś za coś. Jakosć jest wprost proporcjonalna do jakości ;)
Skąd wiem? wprost ze źródła. I od wytwórców i od sprzedawców. Więcej z wiadomych przyczyn powiedzieć nie mogę. ;P
pozdro

G
Marcin z uk 2011-01-26 12:16

Re: Makita czy DeWALT??

Jestem stolarzem i przez 5 lat uzywam dewalt co do 110v albo 240v to bardzo dodre ale nie tak jak wkretarki czy impakt po roku siada przycisk we wkretarce nie chamuje a w impakcie obroty srodkowe sie wypalily to jest jedyny problem dewalt powinli cos z tym zrobic bo to bardzo dobry nie do zajechania sprzet. tylko ten jeba... przycisk :) Tydzien temu kupilem makita impakt i wkretarke baterie ma lepsze niz dewalt . makita baterie 18v 3.0ah li-ion. Dewalt 18v 2.0ah li-ion nano tu nie ma porownania . Ale to sie okarze w praktyce. dotychczas uzywalem 18v 2.6ah NI dewalt. A teraz o wkretarce 18v dewalt dc988 2000 obrotow a makita 1700 bhp451 obrotow . a ja zakupilem makite ktora ma max 1500 to byla pomylka. wiercac wiertlem 35mm do zawiasow kuchennych w mdf ciezko bylo. dewalt wygrywa. makita jest znow lzejsza od dewalt . ciekawe czy w makicie nie beda siadac te przyciski..... impakt duzo sie nie rozna makita czy dewalt obrotami ale za to waga makita jest lzejsza 1.5 a dewalt 2.0 kilo ciekawe czy wytrzymalsza od dewalt.....okaze sie po roku uzywania

G
eryk7 2011-01-26 18:27

Re: Makita czy DeWALT??

witam. mam od pewnego czasu dewalt d25014k i naprawdę robi robotę, wymienny uchwyt sds+ na zwykły naprawdę się przydaje, sprzęcik pracuje dość często i nie narzeka, fakt, odradzam zakup w "dużej hali" dodasz parę złotych i kupisz naprawdę świetny sprzęt. teraz rozglądam się za szlifierką kątową też dewalt, szczerze polecam narzędzia tej marki i nie słuchaj amatorów którzy mówią że to B&D, sprzęt naprawdę godny polecenia dla mnie to półka wyżej niż makita. pozdrawiam

G
Leluś 2016-11-08 19:29

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Jaca 2017-08-20 18:39

Re: Makita czy DeWALT??

I tylko naprawiasz......!!!! Mam dewalt narzędzia i są nie do zajechala a makity narzędzia przy tej robocie już mi padaly przereklamowany są i tyle jak bosch...!

1 2 ... 3

Producenci :

Kategorie :