Co kupić? - wiertarko-wkrętarka do 400 zł, wyrzynarka do 200 zł

G
Paweł 2009-06-03 00:00

Re:Co kupić? - wiertarko-wkrętarka do 400 zł, wyrzynarka do 200 zł

a makita robi wyłącznie profesjonalne.
"Niskobudżetowy" sprzęt Makita produkuje pod marką Maktec;)

G
JK 2009-06-09 00:00

Re:Co kupić? - wiertarko-wkrętarka do 400 zł, wyrzynarka do 200 zł

Co do kolorów, to Bosche są zielone lub niebieskie, nie granatowe;P A makity mają kolor morski;P Granatowe można było nazywać AEG. teraz jest pomarańczowe;P

G
JK 2009-06-09 00:00

Re:Co kupić? - wiertarko-wkrętarka do 400 zł, wyrzynarka do 200 zł

a zapomniałbym, co do tych wyrzynarek..... serwis!, B&D raczej ciężko w Polsce naprawić bo niewiele serwisów tym się trudni.
Wybór oczywiście należy do Ciebie, ale upewnij się że ten B&D pracuje z najpopularniejszymi i najbardziej dostępnymi brzeszczotami z końcówką typu T. Bo brzeszczoty z końcówką typu U ciężko kupić, nawet/zwłaszcza w halach.
pozdro
Niestety nie zgodze się z tym, ponieważ
B&D ma wiedle serwisów, poza tym dostępność części jest podobna co Boscha. A po drugie w każdym markcie kupisz te same brzeszczoty w obu rodzajach U i T. Bez problemów.

G
tom 2010-09-24 23:36

Re: Co kupić? - wiertarko-wkrętarka do 400 zł, wyrzynarka do 200 zł

Witam-tak sobie czytam co koledzy pisza-wiec z tym sprzetem jest jak z samochodami-kazdy ma swojego kupca.Dzisiaj tez "zaryzykowalem" i kupilem Sparky BR 12 E-cena 220 zl -do prac drobnych w domu,chociaz wiem ze ostatnio sporo osob nabylo ten sprzet do prac na budowe itd.Na sprzet z gornej polki trzeba tego grosza troche miec a jak dla mnie i domowych prac mysle ze wystarczy.Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale mysle ze wykonanie jest dosc przyzwoite,masywne-2 biegi,2 ladowarki.moment obrotowy 22 (jak na mniej znana firme to juz cos),porzadna ladowarka z godzinnym ladowaniem,przydatna lampa itd.Dzisiaj wywiercilem tym sprzetem okolo 30 otworow w futrynach metalowych pod drzwi harmonijkowe-narazie odpukac.Pozdrawiam majsterkowiczow

G
maxes 2010-10-15 14:31

Re: Co kupić? - wiertarko-wkrętarka do 400 zł, wyrzynarka do 200 zł

Witam
Posiadam Sparky BR12E mam porównanie z dewaltami,makita i nie ma przepaści, wydajność podobna, mocna jest 22Nm, budowa narzędzia także solidna nie przypomina zabawki einhella itp. akku NICd 1,5 Ah, fajna latarka w komplecie+ podświetlenie wbudowane w samej wkrętarce, estetyczna torba ponadto w zasadzie nie potrzebny wskaźnik diodowy. Uważam, że za cene 228zł którą wypłaciłem castoramie to naprawde fajny sprzęt.
Posiadam również małą szlifierke kątową od sparkiego i spisuje się w miarę przyzwoicie, także z mojej strony darzę te narzędzia również pewnym zaufaniem.

G
ravic_m 2010-10-15 17:00

Re: Co kupić? - wiertarko-wkrętarka do 400 zł, wyrzynarka do 200 zł

Witam.

Ja kupiłem wkrętarkę Kressa. Tu ją możecie sobie obejrzeć: http://allegro.pl/kress-wiertarko-wkretarka-144-as-set-gwar-3-lata-i1266608365.html Moja kosztowała znacznie mniej, w Praktikerze mieli ją w promocji i kupiłem ją za bodajże 260PLN. Jak na razie służy mi dzielnie. Drugim razem kupiłbym pewnie mocniejszą, bo ta ma wprawdzie 29Nm, ale zdarzyły mi się 2, czy 3 roboty gdzie miała problemy. Jednak do olbrzymiej większości robót jest jak znalazł. Ma fajną ładowarkę - 40 min. i bateria gotowa! No i bateria dosyć długo trzyma. Poza tym to produkt MADE IN GERMANY.

G
JK. 2010-10-15 22:48

Re: Co kupić? - wiertarko-wkrętarka do 400 zł, wyrzynarka do 200 zł

W zasadzie jest to produkt Made in Korea;) dokładniej ale troche dziwna bo link jest do 14V a w praktikerze mają 12V i rzeczywiście w cenach do 300zł.

G
Svart Ulv 2010-11-20 21:03

Re: Co kupić? - wiertarko-wkrętarka do 400 zł, wyrzynarka do 200 zł

ja mam na firmie parę sztuk kątówek Sparky i zapieprzają po 8h dziennie często non stop - poza szczotkami nie ma tam specjalnie co robić a pracę mają ciężką. Także prywatnie bym polecił.

Wkrętarkę za 290zł kupiłem Macallistera z teoretycznym momentem 30Nm - ma dwa aku - ładują się po 1h. - Zadowolony jestem z tego sprzętu

G
Svart Ulv 2010-11-20 21:04

Re: Co kupić? - wiertarko-wkrętarka do 400 zł, wyrzynarka do 200 zł

ja mam na firmie parę sztuk kątówek Sparky i zapieprzają po 8h dziennie często non stop - poza szczotkami nie ma tam specjalnie co robić a pracę mają ciężką. Także prywatnie bym polecił.

Wkrętarkę za 290zł kupiłem Macallistera z teoretycznym momentem 30Nm - ma dwa aku - ładują się po 1h. - Zadowolony jestem z tego sprzętuja mam na firmie parę sztuk kątówek Sparky i zapieprzają po 8h dziennie często non stop - poza szczotkami nie ma tam specjalnie co robić a pracę mają ciężką. Także prywatnie bym polecił.

Wkrętarkę za 290zł kupiłem Macallistera z teoretycznym momentem 30Nm - ma dwa aku - ładują się po 1h. - Zadowolony jestem z tego sprzętu

1 2

Kategorie :