Titan Power Tools

Do ostatniej strony »
G
Mike 2015-04-01 09:17

Re: Titan Power Tools

Ten Titan to chińczyk, który tak naprawdę do niczego się nie nadaje. Najprostsza młotowiertarka porządnej firmy np. Makita czy Bosch będzie szybciej wierciła i mocniej kuła przy wadze 2 razy mniejszej...
Młot na sds-plus o wadze 6,1 kg? Wolne żarty !!!

G
frydmanov 2015-04-13 19:43

Re: Titan Power Tools

Niema sie czym podniecac to wszystko chinina , to poco przeplacac.

G
Jack568 2015-05-01 09:35

Re: Titan Power Tools

Witam, pisał pan w poście, że naprawia pan sprzęt erabauer, jeśli tak to proszę o jakiś namiar mail, tel, dzięki.

G
Rywin 2015-08-24 21:31

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
wreck55 2015-09-04 21:53

Re: Titan Power Tools

kupiłem zestaw klucz udarowy i wkrętarkę z bateriami 10,8 V Li- On jak na razie sobie radzą z moimi wymaganiami w sumie dobrze jak na chinolki, a jak się zużyja to kupie następne ,chociaż myśle ,ze skoncze prace domowe na jednym zestawie. Miałem przedtem służbowe Boshe o podobnych parametrach z linii profesional ,ale nie odczuwam różnicy.Myśle ,ze dla drobnych majsterkowiczów są wystarczające

G
Ja 2015-09-19 10:58

Re: Titan Power Tools

Wierz lub nie ale pracuje na tym od 3 lat. Wykorzystuje go nie do lekkich prac majsterkowych tylko w firmie. Jedyne co wymieniem to szczotki. Teraz padl mi whlacznik ale za grosze znajdziesz taki w jakims serwisie. Polecam. A kupilem za 50 zl uzywany na gieldzie :D

G
Waldi 2015-11-12 11:59

Re: Titan Power Tools

O Titanie niewiele jest w internecie, nie ma oficjalnej dystrybucji, bo to raczej marka marketowa w Anglii, coś moim zdaniem jak u nas Macallister czy Dexter. Mam ich spalinowe narzędzia ogrodnicze i w stosunku do ceny wypadają naprawdę nieźle. Prowadnica łańcucha na Oregonie, silniki na mieszance 40:1, ostrza z przyzwoitej stali. Oczywiście chińszczyzna, ale jednak całkiem inna niż Bass Polska, Eurotec czy jakieś tam Crafty.

G
piotreks 2016-01-11 19:21

Re: Titan Power Tools

Właśnie kupiłem zszywacz titan zamiast "profesjonalnego" stanleya i będąc całkiem świadomy zakupu powiem tak: Może uda mi się zrobić tym łazienkę (panele pcv) a może nie. Jestem mechanikiem od lat i pisanie obecnie "chińszczyzna, chinole itp to świadczy o kompletnej niewiedzy "geniuszy" wypowiadających swoje opinie na podstawie jakiejś "mamacierewiczowskiej teorii absurdu" .Walicie te "mądrości" w chińskie klawiatury , w chińskie laptoki i chińskie telefony. NIE MA teraz rzeczy w której nie byłoby chińskiego produktu!!!!!! Drut, lakier, obudowa, elektronika itp. Taki już jest obecnie światowy przemysł. Gdyby nie Chiny 3/4 naszej populacji wierciłoby ręcznymi wiertarkami (też chińskimi). Wszystko skupia się na problemie do czego mają mi służyć zakupione narzędzia. Do zbudowania altanki w ogródku nie będę kupował makity, tylko najtańszą piłę za 113 zł. Jak się zepsuje kupię drugą i tak będę do przodu 200 - 300 zł. Do serwisu w którym pracuję kupuję najdroższe narzędzia na jakie mnie stać ,ale ich jakość jest co raz niższa. Czasami zastanawiam się czy ma to jakiś sens oprócz szpanu. Narzędzie musi się zamortyzować. Drogie narzędzia to droga usługa. Nie każdy klient to rozumie. Ma być zrobione i już. TANIO!!!! i DOBRZE!!! Podsumowując - firmy robiące w Chinach swoje wyroby i utrzymujące słynne nazwy tolerują i nakazują robić chińczykom co raz większy chlam. Kupowanie narzędzi z różnych firm pozwala na znacznie większą elastyczność wypowiedzi niż trzymanie się jednej firmy - bo dobra - guzik prawda. Mercedesy kiedyś były dobre - jakie są teraz? Jaki silnik przejedzie 500 tyś km? - żaden. I to samo jest z narzędziami.
Interes musi się kręcić i dlatego produkowany jest co raz większy syf. Mamy 7,5 miliarda ludzi. Muszą jakośżyć. Nie przeżyją jak bęziemy robić"wieczne samochody i wieczne narzędzia" Trudno!!! to się nazywa CYWILIZACJA - czyli jedziemy do tyłu w przyspieszonym tempie.

G
gość 2016-01-13 22:01

Re: Titan Power Tools

W 100% popieram twoją wypowiedź!
A co do narzedzi titan to mam w domu wkrętarkę 18V i młotek 1500W. Świetnie dają radę przy domowych pracach (mam je już ponad 2 lata, a kupiłem używane na targu)! Bateria świetnie trzyma i szybko sie ładuje (w zestawie były 2 sztuki) młotek ma naprawdę świetny udar i bez mierzenia jego siły wiem, że ze wszystkim sobie poradzi. Zakup nie był drogi a działa na prawdę świetnie.

G
Lucek 2016-01-13 23:13

Re: Titan Power Tools

Jak dla mnie kompletnie nie rozróżniasz pojęć wyprodukowanego w Chinach od chińszczyzny

G
siwy1956tbg 2016-02-26 20:24

Re: Titan Power Tools

Jestem serwisantem elektronarzędzi.... klient przyniósł wkrętarkę TTP451DDH i klucz TTP452IDP i szukam włączników to tych urządzeń.... Jestem w trakcie szukania- gdzie mogę dostać i wogóle czy się toto opłaca naprawiać.... Nie mogę ani serwisówki znaleźć ni cząści...
Pozdrawiam

G
Jarko 2016-03-20 15:17

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Józef 2016-04-22 20:22

Re: Titan Power Tools

Mam zamiar kupić strugarko grubościówkę i piłe elektryczną łańcuchową,Titan jestem garażowym majsterkowoczem,napotrzeby dzieci i wnuków.Proszę o radę.Wiadomo kasa.

G
Paweł 2016-08-02 18:47

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Czesław 2016-08-07 20:36

Re: Titan Power Tools

Witam może temat już starszy ale zapytam mam wyrzynarkę Titan 750w i czy jest gdzieś do kupienia przekładnia (koło zębate) do tej wyrzynarki ,proszę o informację .Pozdrawiam Czesław

1 2 3 ... 4