Titan Power Tools

Do ostatniej strony »
G
TarskyCK 2013-10-11 10:43

Titan Power Tools

Witam,

Chciałbym zapytać czy ktoś z was miał do czynienia z narzędziami w/w firmy.
Liczę na pomoc, bo waham się nad Parksaidem a "tym czymś" (zależy od opinii).

Pozdrawiam

G
sssss 2013-10-11 11:09

Re: Titan Power Tools

Ja też zaczynam się zastanawiać... Po co pytasz o narzędzia, które sam sprzedajesz?

G
TarskyCK 2013-10-11 11:20

Re: Titan Power Tools

"ssss" Nie rozumiem Cię kompletnie ... Wysuwasz insynuacje na podstawie czego? ;/ Posty o takiej treści są zbędne i bezcelowe wg mnie, a Ty chyba wszędzie widzisz spisek. Pisz jeśli chcesz mi doradzić któreś z w/w narzędzi ...

Czy jest ktoś kto mi rzeczowo, lub znając się bardziej w temacie takich sprowadzanych narzędzi odpowie?

G
Mike 2013-10-11 12:48

Re: Titan Power Tools

Te narzędzia to najtańszy chiński szmelc. Możesz go kupić ale oczekuj jakości adekwatnej do ceny. Czyli mizernej...
Ten młot np. to jest produkt Hengyou, chińskiej firmy która robi szmelc-młoty dla wielu firm np. Graphite też ma go w ofercie.
To że koleś sprzedający go napisał ze jest silny to śmiech na sali. Podają 45 J udar, ten podaje 27 J. ale według jakiego pomiaru... Na pewno nie EPTA bo tyle energii to on na pewno nie produkuje. Obecnie najsilniejsze młoty klasy 11kg. np. Bosch GSH 11 VC kują lepiej niż to chińskie coś.
No ale dostajesz to za co płacisz. Z młotowiertarką będzie tak samo. Shit nic więcej. Ja jestem za tym że jak nie potrzebujesz narzędzia profesjonalnie to nie warto kupować Bosch Professional, czy Metabo, ale takiego najtańszego shitu też nie. Rzuć okiem już lepiej w Sparky jak potrzebujesz do domu młotek, a jak do pracy to Metabo KHE3250/3251 - high-end wśród sds plus obecnie.

G
sssss 2013-10-11 13:13

Re: Re: Titan Power Tools

"ssss" Nie rozumiem Cię kompletnie


No właśnie ja Ciebie również...
Pytasz o jakieś chińskie wynalazki na podstawie ogłoszenia-reklamy. Jeśli jesteś w stanie zaufać nieznanemu sprzedawcy i zupełnie egzotycznej marce, to Twoja sprawa. Jaką wiertarkę chcesz kupić? Co czego? Koniecznie akumulatorową z chińskimi bateriami? Niczego innego tam nie ma. Jak Cię stać na eksperymenty to kupuj śmiało.
Bo kupno używanego chińczyka za ponad 400 PLN z wtyczką angielską, bez gwarancji i serwisu uważam za absurd. Albo żenującą formę reklamy.

G
Tarsky 2013-10-11 13:52

Re: Titan Power Tools

Poczytałem trochę na obecnym forum i widzę całkiem niezłe opinie o Parkside, więc decyzja właściwie zapadła.

Mike dziękuje za pomoc, bez doszukiwania się "żenujących form reklamy". Gość faktycznie nieciekawy, ma masę różnych narzędzi, a przekopałem internet żeby znaleźć jakiekolwiek dane o tych narzędziach i nic, jak i w ogłoszeniu.

Co do gościa o twórczym nicku "sssss" to sądzę że i tym razem poziom Twojej wypowiedzi i jej treść w niczym mi nie pomogła. Myślę, że z powodzeniem możesz szukać pracy jako urzędnik, bo dużo mówisz tylko po co i komu to?

G
sssss 2013-10-11 15:12

Re: Titan Power Tools

Odpowiedziałem dokładnie na Twoje pytanie, w stylu, w jakim je zadałeś: bardzo ogólnie i niemerytorycznie.

G
luki 2013-11-30 20:47

Re: Titan Power Tools

Witam,
Czyli jak dobrze rozumiem 119 zl za coś takiego to wyrzucenie pieniędzy w błoto?
Szukam coś na szybko (a małym budżetem obecnie dysponuje) do lekkich prac we własny zakresie parę dziur pod regipsy , skucie starej posadzki itp. cos do 200 zl można znaleźć??

G
jasiu 2014-03-15 16:02

Re: Titan Power Tools

witam Titan wcale nie jest taki zły ja pracuję tymi urządzeniami cały czas i wcale się nie psują za specjalnie jedyne co to szczotki do wymiany a sprzęty są o połowę tańsze od bosch czy makita jeżeli sie z czegoś nie korzystało to lepiej nie pisać bzdur ja miałem kiedyś bosch wiertarkę udarowa i zepsuła się przy trzecim użyciu wiec niema reguły czy to jest dobra firma

G
rollexxx 2014-07-08 08:58

Re: Titan Power Tools

posiadam młot, wkrętarko wiertarkę, i wiertarkę firm titan i jest to w 100 % wystarczające do małych robót ...chociaż robiłem nimi nie do końca małe rzeczy typu cała balustrada na balkonie, kucie schodów, dużo wiercenia itp...dają radę, więc po co przepłacać, szykuję się teraz do kupna pilarki....POLECXAM!!!

G
domator 2014-09-10 22:06

Re: Titan Power Tools

Witam, również od jakiegoś czasu używam narzedzi TITAN i jak najbardziej moge polecić! Te 4,5 J w młocie świetnie dają sobie radę. Wkrętarki 18V Li-Jon używam od ponad roku i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, zresztą bardzo budową przypomina DeWalta i podobnie dobrze leży w ręce. Jest świetnie wyważona a bateria starcza naprawdę na długo. Po co przepłacać za firmowy sprzęt jeśli można kupić coś takiego w rozsądnej cenie.

G
Serwisant 2014-10-17 15:40

Re: Titan Power Tools

Polecam sprawdzić też firmę Erbauer, też z Anglii sprowadzenie, naprawiam je czasem i też bym kupił. A Titan młoty wyburzeniowe są zaje...te jednym słowem za tą cenę, jedynie szczotki się wymienia.

G
w.q 2015-01-25 22:33

Re: Titan Power Tools

ta firma titan jest ok mam młotowiertarkę i szlifierkę tzw.bączek naprawdę sporo robią roboty a narzędzia za niewielkie pieniądze polecam

G
Pipi 2015-03-29 21:08

Re: Titan Power Tools

Polecam ten sprzęt młot udarowy nie odbiega znacząco np.od boscha a jest 3 razy tańszy więc poco przepłacać .Rozkułem nim naprawdę duże roboty i to w żelbetonie
w .ścianach z cegły trzeba było uważać aby nie przebić na wylot.

G
Marek 2015-03-31 11:12

Re: MŁOTOWIERTARKA UDAROWA

Witam.
czy ktos moze miał do czynienia z MŁOTOWIERTARKA UDAROWA 8J-udeżenia 1500wat firmy TITAN model TTB278/279SDS Gość twierdzi że to Angielska produkcja . Jak to jest w rzeczywistosci i jak sie sprawuje?
dziekuję za podzielenie sie opiniami i pozdrawiam

1 2 ... 4