Szlifierka mimośrodowa do domu co wybrać ?

G
JK. 2010-08-12 23:21

Re: Szlifierka mimośrodowa do domu co wybrać ?

To norma, powinien wiedzieć przede wszystkim czy mają to co klient chce i żeby nie próbował wmówić, że mamy dziwne nietypowe narzędzie.
Widocznie w tym drugim markecie klient jest traktowany poważniej, skoro sprzedawca sprawdza dokładnie swój towar i wie co ma na półce.
Co sklep to obyczaj;] a casto dużo, tanio, byle jak;) na kup i odwal się;)

G
Makita.Sklep 2010-08-18 19:10

Re: Szlifierka mimośrodowa do domu co wybrać ?

Dlatego zawsze należy zachować zdrowy rozsądek,a szczególnie podczas zakupów w supermarkecie,gdzie mamy full towaru-często słabej jakości i sprzedawcę który gotów jest nam wcisnąć niemal wszystko.

G
andrew 2010-09-02 01:03

Re: Szlifierka mimośrodowa do domu co wybrać ?

Szlifierka dotarła już jakiś czas temu, niestety choroba uniemozliwiła mi skorzystanie z niej a teraz deszcze...

Fleksie jak u Ciebie działa włącznik ? u mnie jest tak, że przy lekkim naciśnięciu są niższe obroty aniżeli przy mocniejszym. Trochę mnie to strofuje :) czy tak ma być ?

G
PanFleks 2010-09-04 20:31

Re: Szlifierka mimośrodowa do domu co wybrać ?

Andrew - włącznik działa dokładnie tak samo jak u Ciebie i jest to działanie jak najbardziej ok;-)

W elektronarzędziach stosuje się dwojaki sposób regulacji prędkości obrotowej: ustawianie wstępne za pomocą kółka/pokrętła oraz płynną regulację włącznikiem spustowym. Kółkiem ustawiasz maksymalną prędkość obrotową - na kółku są zazwyczaj cyfry, lub jakaś grafika. Wciskając włącznik płynnie ją regulujesz do progu ustawionego kółkiem (mam nadzieję, że dobrze to wyjaśniłem). Kółko jest fajne, bo jeśli posiadasz regulację jedynie w "spuście", to blokując włącznik do pracy ciągłej, narzędzie zawsze będzie pracowało z maksymalną prędkością.

Pozdrawiam,
Pan Fleks

G
andrew 2010-09-05 18:02

Re: Szlifierka mimośrodowa do domu co wybrać ?

Dzięki. Kapuje :)
Co z recenzją pistoletu Wagner ? Miała być na blogu ? Aż tyle majsterkujesz, że nie masz czasu napisać ?

G
PanFleks 2010-09-05 21:31

Re: Szlifierka mimośrodowa do domu co wybrać ?

Andrew - chciałbym móc poświęcać blogowi chociaż 1/4 czasu, jaki poświęcam na pracę ;-) Dzięki, że przypomniałeś o pistolecie! Postaram się napisać coś w tym tygodniu. Póki co zapraszam Cię do lektury testu frezarki Makity.

1 2