Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Do ostatniej strony »
G
Marcin 2007-09-15 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

więc spróbuj kucia a przekonasz się jak bardzo podróbka różni się od oryginału ;P
pozdro

G
Janek 2007-09-24 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

witam, czy mógłby ktoś zerknąć czy ta wiertareczka http://www.cygan67.republika.pl/248369085.jpg to podróbka czy oryginał, chciałbym zakupić ale nie wiem czy warto, człowiek handluje sprzętem i pisze że pochodzi z parti eksportowej do Japoni.Po zerwaniu kontraktu, silniki na 110V, wymieniono na 230V, na rynek europejski cena 300zł.

G
Marcin 2007-09-24 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

podaj więcej linków do fotek, bo z tej niewiele można odczytać

G
hilti 2007-09-24 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Kolego Janku. Czy sam nie widzisz, co napisałeś? Cygan67, wymieniono silniki, zerwanie kontraktu, do Japonii - co to za brednie? Chyba ten cygan siedzi w tej wiertarce i kręci.

G
hilti 2007-09-24 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

300 zł to bardzo dużo za takiego cygana. 15zł max.możesz dać, ale i tak przepłacisz.

G
hilti 2007-09-24 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

słownie piętnaście złotych

G
BENY 2007-10-02 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

TO JEST BANKOWO PODRÓBA. ORYGINAŁ MA INNĄ WTYCZKĘ Z PRZEWODEM 4metrowym ZAKOŃCZONYM DŁAWIKIEM ZAPOBIEGAJACYM URWANIU KABLA. POZA TYM ORYGINAŁ NA OBUDOWIE MA WYTŁOCZONE LOGO BOSCH A NIE NAKLEJKE.

G
Paweł 2008-07-24 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Zajmuję się budownictwem ogólnym i potrzebuję do pracy naprawdę solidnego sprzętu. Na rynku działam od niedawna.Swoją działalność zaczynałem dosłownie od jednej wiertarki. Nie było mnie stać na zakup oryginalnego sprzętu, a podróby zazwyczaj psuły się już pierwszego dnia. Raz kupiłem używaną wiertarkę bosch, dałem za nią jakieś 30% wartości, co za nówkę i nie pożałowałem. Od tej pory zakupiłem już wiele sprzętu markowego używanego. Wiem, że Nie jest to nowy sprzęt, ale jest on w 100% ORYGINALNY i można na nim wykonać naprawdę niezłą robotę. Już nie stoję przed wyborem czy kupić podróbkę za 300 zł, czy za tyle samo oryginalną, choć używaną maszynę. I mogę potwierdzić, że podrobiony sprzęt zazwyczaj ``kończy się`` już na samym wstępie. Niepolecam podróbek. Lepiej dłużej czekać na jakąś lepszą okazję( np na allegro) niż wyrzucać kasę na towar, który nieraz samym wyglądem różni się od oryginału.

G
jacu 2008-07-27 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

A ja używam na budowie podróbę od 3 lat i wczoraj kupiłem drugą tak na wszelki wypadek lub na części:-).Była ostatnio w serwisie bo padł udar i wszystkie części pasowały a w serwisie jeden pan po włączeniu i obwąchaniu stwierdził że to podróba a naprawiający że oryginał.Po tym powiedziałem sobie że nie będę przepłacał (bo miałem zamiar kupić oryginał)i kupiłem ponownie za 200 zł podróbe Jak wytrzyma połowę tego co pierwsza to mi wystarczy.Mam zamiar kupić teraz trochę narzędzi ale nie u nas(myślę o usa) bo dealerzy zdzierają że szok a jak zerknąłem na ceny hilti w usa to straciłem szacunek do tej firmy(w Polsce oczywiście).Młotowiertarka usa-400$ u nas 2500 zł netto niwelator laserowy usa 1550$ u nas chyba 9000 netto.Ach gdyby nie to 110v . Zacznę od aku są fajne combo kity

G
Michał 2008-09-11 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

To fakt. Mój staruszek będąc w usa napalił się na młotek pneumatyczny do gwoździ. Taki sprzęt firmy DEWALT kosztuje w stanach 200 dolarków, ale się ojczulkowi sprzętu nie chciało dźwigać w walizce pomyślał że kupi w Polsce. No i okazało że u nas identyczny model kosztuje 3500 zł i jest reklamowany jako sprzęt profesjonalny. Wyśmiałem sprzedawcę i powiedziałem że takiego zdziercy jeszcze nie widziałem. Szkoda że te 110 V :((

G
zet 2009-05-29 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

jeżeli już kupicie podróby, to chociaż wiertła, dłuta, szpicaki, itp. używajcie markowe.

G
piotrek7700 2009-06-22 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

podrobka przezyla umnie polozenie instalacji elektrycznej w dwoch domka po ok 150 m^2 padla nie dala rady. oryginal, uzywany w innej firmie przez tepych ludzi zrobil takich domkow ok 8. wiercenie, kucie, wiercenie koronkami fi 60 , 80, cegla, beton, strop, suporex no i padl udar. wymienilem lozyszko odsrodkowe, na oryginal, sprzeglo i uchwyt bo zerwalo te wypustki co obracaja wiertlem . na razie buja sie jak ta lal. ale zastanawima sie nad wiekszym 2-26. bo nie mm zamiaru zostac bez porecznej boszowki na budowei i kuc albo mlotkiem albo wielkim mlotem udarowym celmy. . . tym moga sobie panowei asfalt ryc a nie ja pod instalacje przygotowywac sciany itp. Mimo ze juz si esypie po malu, to godna uwagi. tylko ceny czesci sa kosmiczne, tych oryginalnych oczywiscie. serwis nie wiem ile kosztuje, sam ja serwisuje, wrecz znam ja na pamiec, bo ta podorbke staralem sie ratowac. ale czesci podrobione i oryginaly nie bardzo pasuja do siebie;p
pozdrawiam

G
Kamilo46 2010-11-09 07:57

Re: Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

witam, mam już drugą podróbkę boscha, używam jej jako drugą wiartarkę do mieszania kleju i od 6 mies. nic sie nie dzieje...nawet nie pamietam gdzie ja nabyłem, chyba od pijaczka na budowie(wliczyłem w koszta), z tego co czytam to ponoc dla majsterkowicza, ja budowlaniec, niedawno nabyłem Makitę wkretarkę iZe sklepu nic nie jest tłoczone na obudowie tylko naklejka! więc made in Chaina juz zalało świat...

G
jack 2011-03-07 22:01

Re: Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

chętnie kupię obudowę do podróbki bosch gbh 2-24 dsr

G
MAX 2011-11-10 12:29

Re: Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Wy nieświadome ludki jak byście wiedzieli każda markowa firma na początku bieżącego wieku otwierała swoje firmy w chinach i niestety produkowano wadliwe lub gorszej jakości np wiertarki.
Obecnie produkuje się tam tylko komponenty. Jak nie wierzycie to rozbierz oryginał i niby podróbkę te same formy wtryskowe i nadruki na częściach a nie wspomnę o wymiarach. a na marginesie części z jednej do drugiej pasują idealnie.

1 2 3

Producenci :

Kategorie :