Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Do ostatniej strony »
G
Hammamet 2007-06-16 00:00

Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Mam pytanie kupiłem podróbke GBH 2-24 , nie to że jestem o to zły bo dałem za nią 1/4 wartości oryginału a większość konsumentów (w tym i ja)zdaje sobie sprawę że kupuje podróbkę i nawet są z tego zadowoleni.... pytanie moje jest następujące czy kupowanie podróbek jest legalne ??? jestem zainteresowany zakupem kolejnych elektronarzędzi ale nie wiem czy posiadanie ich i ewentualny zakup to legalna sprawa....Proszę o odpowiedź.

G
Michał 2007-06-16 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

hmm. sprzedaz podrobek tak ale posiadanie to chyba nie. najlepiej to napisz do policji. :)
pozdro

G
pierścionek 2007-06-17 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

jak kupiles ta podrobke to nie jestes o to zly ale bedziesz zly za jakies kilka dni kiedy zaczniesz ja uzywac:) ja jak kupilem podrobke GBH 2-26 to w pierwszym dniu uzywania mi sie zepsula wiec zycze powodzienia;)

G
Hammamet 2007-06-17 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Po prostu trafiles na kiepski model na szczescie do 2-26 mozesz dopasowac czesci z oryginalu....ale byles swiadomy ze kupiles podróbkę i liczyles sie z tym ze cos takiego moze CI sie przytrafic czyz nie ?

G
Marcin 2007-06-18 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

nie dopasujesz JAKICHKOLWIEK części do tej podróbki bo to wewnątrz kompletnie inna maszyna ;)
gratuluję wyrzuconych w błoto pieniędzy...
pozdro

G
Hammamet 2007-06-18 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Zdziwił byś się dobry człowieku części są identyczne fakt ze gorszej jakości ale te same czasem różniąsiępodróbki od siebie tym że wirnik jest pięcio zębny lub cztero tak jak zębatka współpracująca z nim..to tylko jedna różnica.Ale pytanie na tym forum jest inne i proszę o odpowiedź.A jeżeli się Pan Panie Marcinie nie za bardzo zna na mechanice maszyn to proszę nie zajmować stanowiska w tej kwestii. Pozdrawiam

G
Michał 2007-06-18 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

spokojnie koledzy. wkoncu sie wymieniamy informacjami :) zawsze sa różnice, nawet w kablach zasilajacych.
posiadanie nie jest karalne. sprzedaż z tego co widze konczy sie pogonieniem z miejsca sprzedaży. parkingi.
pozdro

G
Marcin 2007-06-18 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

ja tam mechanikiem nie jestem, ale to co dotychczas widziałem w bebechach podróbek, dalece różni się od części oryginalnych które sprzedaję ;P
pozdro

G
Pigwin 2007-07-24 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Ludziska, podróba narzędzi nie jest karana bo ścigać może tylko producent a nie policja. Jakość podróbek ma się tak jak 100:1 czyli za maszyne o wartości 1000 zł warto dać 10 zł bo więcej warta nie jest. Ten kto nie pracował prawdziwym sprzętem tego nie wie. Mechanika całkiem inna, materiał to w porównaniu z pradzwiwym sprzętem jak metal do plasteliny. Jesli ktoś kupuje coś na parkingu to wystarczy to powąchać a wiadomo że tandeta. Podara od Pingwina z Opola: wejdź dosklepu z prawdziwymi narzędziami i powąchaj wiertarkę w będziesz wiedział czym śmierdzi podróba. Jesli chcesz na ogródku poszpanować że masz coś lepszego to wystarczy ale jak zaczniejsz wiercić beton w stropie to szybciej posiwiejesz aniżeli wywiercisz. Jakość wierteł jak 1000:1 czyli ich wartość to wartość stali złomowej. Do pracy się nie nadają. No chyba że ktoś robi wystawkę lub muzeum i chce mieć coś na ekspozycję.

G
Marcin 2007-07-25 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

faktycznie ;) na sam węch można jedną odróżnić od drugiej ;D

G
walduś 2007-08-20 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

No cóż, nie mam zamiaru popierać idei kupowania wyrobów "made in china" ale nie każdego stać na zakup firmowego sprzętu w cenie proponowanej przez producenta. Wyboru zakupu Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR dokonałem świadomie aby sie przekonać co jest wart tego rodzaju sprzęt?? czekał mnie remont mieszkania a inwestowanie 700 zł na zakup firmowej wiertarki nie mogłem się pozwolić. Obecna cena podróbek BOSCH GBH 2-24 DSR to koszt ok. 150zl. Zaryzykowałem. Remont przegiegł bezproblemowo, wiertarka zdała w pełni egzamin. Może miałem szczęście co do egzeplarza. Wiertałem, kułem w cegle betonie wszystko OK. Oby tak dalej.

G
Zibi 2007-08-21 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Witam . Jak możesz to podaj miejsce gdzie mogę kupić podróbę boscha za 150 pln . Bo u mnie w sklepach tylko oryginały w zabójczych cenach a na allegro podróba kosztuje ponad 300 . To lepiej kupić oryginalnego skila za 339 .

G
Walduś 2007-08-21 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Faktycznie panowie na allegro trochę przesadzają z ceną za ten produkt. Ja kupiłem u pana na targowisku wprawdzie wołał 250zł ale utargowałem na 150 zł (i tak zarobił}

G
Marcin 2007-08-22 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

poszukajcie u siebie na giełdach, bazarach, przed hipermarketami, zawsze się kręcą jakieś typki oferujące "oryginalnego boscha" w podobnych cenach. jak dobrze zakręcicie to wyrwiecie za podobną kasę..... ;)
pozdro

G
Andrzej 2007-09-14 00:00

Re:Podróbka BOSCH GBH 2-24 DSR

Pracuje podrobka 2-24 gsr rok czasu profesjonalnie. Do montazu plyt K/G idealna wiertlo 6, montuje rowniez stalowe mocowania do balustrad itp.- wiercenie w zelbetonie na wierla 12, jak na razie nic sie nie dzieje. Do kucia na pewno sie nie nadaje, nawet nie probuje, ale tak samo jak oryginal.

1 2 ... 3

Producenci :

Kategorie :