piec ogniwo biecz

G
nowy gość 2013-11-27 20:26

Re: piec ogniwo biecz

Mam ten kocioł od 2006, w 2010 ledwo przed końcem gwarancji udało mi się wymienić w ramach reklamacji wkład. Po trzech latach po upływie dwuletniej gwarancji przekorodował spaw i z pieca leje się jak z fontanny.
Rozmawiałem ze znajomym instalatorem (20lat w branży), on twierdzi, że dobrze zrobiony kocioł nie powinien cieknąć jak durszlag po 3latach.
Ludzie to nie suszarka do włosów, żeby wymieniać co 2-3 lata. Nowy kocioł bez podajnika, zasobnika itp kosztuje 3200PLN.
Ogólnie w piecu dobry tylko podajnik ślimakowy a w zasadzie przekładnia.
Nie polecam nikomu kupować tego złomu i radze omijać tego producenta pseudo kotłów z daleka.

G
PEPE 2013-11-28 17:31

Re: piec ogniwo biecz

Wyskczył mi jeden element żarna .Czy można to naprawić domowymi sposobami ?

G
PEPE 2013-11-28 17:31

Re: piec ogniwo biecz

Wyskczył mi jeden element żarna .Czy można to naprawić domowymi sposobami ?

G
adam 2014-07-11 22:30

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Paweł Sando kiedys paw therm 2014-07-12 13:58

Re: Re: piec ogniwo biecz

Mam ten kocioł od 2006, w 2010 ledwo przed końcem gwarancji udało mi się wymienić w ramach reklamacji wkład. Po trzech latach po upływie dwuletniej gwarancji przekorodował spaw i z pieca leje się jak z fontanny.
Rozmawiałem ze znajomym instalatorem (20lat w branży), on twierdzi, że dobrze zrobiony kocioł nie powinien cieknąć jak durszlag po 3latach.
Ludzie to nie suszarka do włosów, żeby wymieniać co 2-3 lata. Nowy kocioł bez podajnika, zasobnika itp kosztuje 3200PLN.
Ogólnie w piecu dobry tylko podajnik ślimakowy a w zasadzie przekładnia.
Nie polecam nikomu kupować tego złomu i radze omijać tego producenta pseudo kotłów z daleka.



RACZEJ DOBRZE ZAMONTOWANY KOCIOŁ NIE POWINIEN



nAWET NAJLEPSZY KOCIOŁ MOŻNA ZAJECHAĆ W 2 LATA JAK JEST ŹLE DOBRANY ŹLE ZAMONTOWANY I ŹLE UŻYTKOWANY

G
stani 2014-11-28 21:35

Re: piec ogniwo biecz

a ja jestem zadowolony , a dziś szukam instrukcji osługi sterowania , ustawiony mam oszczędnie podajnik a robi sie zimno i nie umiem go przestawić , nie dogrzewa ... stani@poczta.fm

G
Lopez 2016-10-30 06:55

Re: piec ogniwo biecz

Moje ogniwo padło 4 latach i 5 miesiącach problemy zaczęły się po pierwszym sezonie płaty rdzy odpadły teraz mam Nowy z ogniwa zobaczcie wykonanie od środka pieca

G
Lopez 2016-10-30 06:59

Re: piec ogniwo biecz

Później producent umywa ręce ze gnije pięć z winy użytkownika tak wygląda Nówka z ogniwa

Zdjęcia

G
Paw-Therm 2016-11-02 20:21

Re: piec ogniwo biecz

a wczesniej miałes na instalacji założony przynajmniej zawór 3d lub lepiej 4d? Jakie srednie temperatury na nim osiągałes??

G
Józek. 2017-03-21 12:23

Re: piec ogniwo biecz

Miałem piec ogniwo Biecz 1,8 z 1977 roku 40 lat pracy wzbudza szacunek ,teraz zamontowałem piec na eco groszek firmy KOŁTON licze na dalszą pracę bezawaryjną na dalsze 40 lat :)

Pozdrawiam JP.

1 2