PARKSIDE

Do ostatniej strony »
G
hehe 2012-03-09 15:24

Re: PARKSIDE

Hmmmm...dziwne.
Masz trzy fury i szkoda ci siana na markową myjkę?
Parking strzeżony prowadzisz, czy pizze rozwozisz maluchem?
:D :D :D

G
peter 2012-03-09 20:42

Re: PARKSIDE

Też zastanawiam się nad ta myjką co będzie w ofercie od 12 marca 2012.

Napisane jest wyraźnie ze pompa jest aluminiowa-plastikowej nie polecam.

Mogłem kupić takie roczne Karcher (na gwarancji) za 100 zl ale do wymiany uszczelniacze i pompa koszt ok 300 zl wiec nie warto. Po prostu ktos zaniedbał filtry i padła pompa która nie podlega gwarancji w tym wypadku.

Mając do wyboru urządzenie marki Karcher - model 2.98 czy 2.99 (produkowane w Chinach) wybieram to z Lidla. Ma lepsze parametry (ciśnienie nie 100 a 150 barów) i jest tańsza ok 150-320 zł.

Urządzenia z aluminiowa pompa to kosztują od 650 zl a firmy Karcher ok 800

Da sie to sprawdzić czy jest ta pompa aluminiowa? Żeby nie było że oszukują bo cena niska.

Do użytku domowego jak dla mnie raz w tygodniu umyć 3 samochody to idealna.[




Orientuje się ktoś gdzie możnaby dostać pianownicę do tej myjki,taką montowana na pistolecie? Myjka owa ma podajnik płynów czyszczących ale to nie to samo-nie powstanie taka obfita piana jak w pianownicy a dodatkowo detergent będzie musiał przejść przez układ pompujący myjki,czego wolałbym uniknąć.

G
JK. 2012-03-10 01:02

Re: PARKSIDE

Tak tylko musisz wiedzieć, że pompa aluminiowa w Karcherze a pompa "aluminiowa" w Parkside to dwie różne rzeczy. INNe urządzenie. Kiedyś w pewnym markecie widziałem jak właśnie taką myjkę za 150zł z aluminiową panowie wyrzucali w "hurtowych" ilościach do kosza. Wolałbym jednak karchera za 200zł ;)

G
majsterkowicz 2012-03-10 13:32

Re: PARKSIDE

Tak tylko musisz wiedzieć, że pompa aluminiowa w Karcherze a pompa "aluminiowa" w Parkside to dwie różne rzeczy. INNe urządzenie. Kiedyś w pewnym markecie widziałem jak właśnie taką myjkę za 150zł z aluminiową panowie wyrzucali w "hurtowych" ilościach do kosza. Wolałbym jednak karchera za 200zł ;)[/q


Na jakiej podstawie tak sądzisz? Ja uważam,że lepiej miec myjkę nie karchera z pompa aluminiową niż karchera z plastikową. Tanie karchery z pompą plastikową nie są wg mnie lepsze niż sprawdzony sprzęt parkside za co by nie mówić,ponad 100 euro.

G
marek 2012-03-10 20:18

Re: PARKSIDE

Polecam sprawdzić na allegro identyczna myjka Parkside jest w cenie 289 z przesyłką.

te z allegro to są powystawowe a nie nowe z gwarancją !

G
JK. 2012-03-10 22:01

Re: PARKSIDE

To zalezy jak patrzysz, pompa aluminiowa w parkside nie jest tym samym urządzeniem co w karcherze, nie zasysa wody! A przy takich ciśnieniach jak występują w tak małej myjce to pompa kompozytowa(nie plastikowa) sprawdza się równie dobrze co aluminiowa, a jest sporo tańsza. Więc jak chcesz mieć dobra myjkę na długie na długie lata to aluminium w parkside z koroduje ci znacznie szybciej. Bo w tanich myjkach odlewy alu są kiepskiej jakości, zawierają dużo zanieczyszczeń. Kiedys w markecie widziałem B&D z alu pompami na których były ślady korozji! nimi że były nowe nieużywane.

G
MaArek 2012-03-11 18:10

Re: PARKSIDE

Nie wiem czy pompa lepsza aluminiowa w urządzeniu Parkside czy plastikowa w Karcher, dla mnie lepsza aluminiowa niemiecka niż chińska w Karcherze z plastiku.

Na gwarancji oddajemy do naprawy w Lidlu.

A co po gwarancji? Też oddajemy w Lidlu? Oczywiście po gwarancji serwis płatny.
Gdzie można zakupić części skoro brak przedstawiciela czy serwisu?
Pytanie ile kosztuje taka pompa i czy warto ją wymienić po okresie 3 lat-moze to połowa wartości urządzenia?

G
wavemaster 2012-03-12 19:46

Re: PARKSIDE

wyglada identycznie jak Myjka cisnieniowa Grizzly HDR 150 bar
co by wskazywalo iz 1 producent a urzadzenia sprzedawane po roznymi nazwami

G
JK. 2012-03-12 21:54

Re: PARKSIDE

Marku a w którzym karcherze masz chińską pompę?;> A w którym Parkside masz niemiecką pompę?;>

G
jarcunio 2012-03-12 23:30

Re: PARKSIDE

a skąd wiesz że niemiecka w której kolwiek ? wydaje ci się? bo że karcher ? chłopie teraz tyle komponentów robię markowe narzędzia w chinach że stawiam piwo że może być z chin i parkside i karcher, tylko z innym logo.

G
JK. 2012-03-13 19:32

Re: PARKSIDE

Chłopie bo wiem! Bo sprzedaje te myjki również? Skad wiesz że bosch made in hungary jest węgierski? BO zgodnie z prawem jeśli na narzędzi jest napis: Made in XXX... to krajem produkcji w całości powinien być kraj XXX! Skoro Karcher robi myjki w niemczech lub włoszech to pompy są chyba też z tych krajów? Prawda?

G
Dave 2012-03-13 23:27

Re: PARKSIDE

Producent: Nokia Corporation Finlandia(tak mam na pudełku od fona)
i na samym dole jeszcze pod polskim importerem: wyprodukowano w Chinach
To tylko przyklad, podobnie jest ze wsztkim.

Czyli producent to moze byc Bosch Germany albo inny uj a i tak calosc narzedzia bedzie zrobiona w Chinach i przytargana na statku do nas.

Jedyne z czym moge sie zgodzic to ze projekt/mysl techniczna pochodzi z europy ale cala reszta za przerposzeniem jest z ryzu.

G
jarcunio 2012-03-13 23:35

Re: PARKSIDE

niee panie kolego!!!! nie masz racji, komponenty mogę być robione nawet pod białymstokiem a narzędzie może być made in germany, narzędzie które określa się mianem made in musi być z przeważającym procencie wykonane w tym kraju, np mechanizm lub silnik ale podzespoły , komponenty może produkować w sklepie specnarzedzia na tajwanie, sam nie wiesz skąd są i nie okłamuj sam siebie, bo mogą być faktycznie z chin

G
piotr 2012-03-14 15:23

Re: PARKSIDE

Kupił ktoś tę myjkę?Jak wrażenia,jak się sprawuje?

G
Gonzo 2012-03-14 20:24

Re: PARKSIDE

Jak zwykle każdy znajdzie swoje argumenty dla poparcia takiej czy innej teorii. Sam handluje sprzętem komputerowym i wiem że dyski twarde Western Digital miały na matce informację "Made in USA" a faktycznie była to produkcja "Made in Malaysia" a później "Made in China". O tym że jest to produkt wykonany w Chinach można się było dopiero dowiedzieć z numeru seryjnego na opakowaniu zbiorczym. Philips wszystkie swoje magnetowidy sygnował "Made in Germany" ale w środku wszystkie silniki były chińskie, tzn. robione w Chinach pod kontrolą i wg technologii opracowanej przez Philipsa. Co do myjki, to przymierzam się do do jej kupna. Myślę tak, jeżeli urządzenie potrzebne jest do sporadycznego wykorzystania, to rzucanie się na super wyroby ma sens tylko w przypadku systematycznego nadmiaru pieniędzy.

1 ... 26 27 28 ... 62