PARKSIDE

Do ostatniej strony »
G
mastefix 2012-01-28 14:39

Re: PARKSIDE

blokada wrzeciona nie działa najlepiej?? to znaczy co masz na myśli? bo u mnie wszystko działa pięknie.

G
Czesław 2012-01-28 16:25

Re: PARKSIDE

Witam
Po prostu czasem blokuje poprawnie, a czasem potrzeba kilku obrotów zanim zablokuje się wrzeciono. Sprawdzałem na 2 innych egzemplarzach i jest tak samo.
C.

G
mastefix 2012-01-28 16:47

Re: PARKSIDE

ok. rozumie. muszę się bliżej temu przyjrzeć, na razie nic takiego nie zauważyłem. Właśnie, jak działa w.w blokada?
I tak dodam od siebie, ze do prac domowych w.w wkrętarka dla mnie jest idealna - lekka, poręczna, akumulator li-jon, test baterii. SUPER. już mi dużo pomogła:) oby tak dalej:)
co do "wnętrzności" to się nie wypowiadam, bo nie mam na ten temat pojęcia:)

G
eryk7 2012-01-29 18:18

Re: PARKSIDE

witam panowie w czwartek w lidlu będzie dostępna w sprzedaży Szlifierka stołowa dwutarczowa Parkside , myślicie że warto w to zainwestować ? szlifierka będzie używana sporadycznie. czy ktoś ma doświadczenie z tą maszynką ? proszę o radę pozdrawiam

G
mastefix 2012-01-29 20:07

Re: PARKSIDE

odpowiedz sobie na pytanie czego potrzebujesz, jak zwykłej szlifierki żeby czasem jej użyć to bierz tą bo jest w dobrej cenie. jak chcesz przemysłową to kup taką za 500 zł:)

G
eryk7 2012-01-29 21:04

Re: PARKSIDE

jasne ,cena rozsądna , napewno będzie użytkowana sporadycznie do naostrzenie, spiłowanie szlifowania itp. po to jest te forum żeby spytać się o poradę, czy ktoś z kolegów po fachu miał do czynienia z taką właśnie szlifierką.

G
PanFleks 2012-01-29 22:50

Re: PARKSIDE

Eryk, ja mam tę szlifierkę. Pisałem kiedyś, że przy okazji remontu i ponownego otwarcia jednego z marketów w Poznaniu kupiłem, m.in. szlifierkę (kosztowała chyba 60 PLN, żal było nie brać). Wyczyścili sobie magazyny z rzeczy, które nie zeszły w regularnych promocjach. Wziąłem wtedy jeszcze takie narzędzie wielofunkcyjne (opisane na blogu) oraz polerkę (też opisana). W stosunku do innych narzędzi z Lidla akurat szlifierkę mogę polecić. Używam do drobnych prac, ostrzenie noży, etc.

Od kiedy jest promo w Lidlu? Może zdążę rozkręcić i cyknąć fotki?

Jakby coś, to pytaj, postaram się pomóc.

G
eryk7 2012-01-30 08:27

Re: PARKSIDE

Witam, promocja zaczyna się w ten czwartek (02.02.2012r) ale wiadomo , ograniczona ilość produktu :) więc trzeba gonić rano. zdecyduję się na nią , myślisz że tarcze bez problemy dostępne do tej szlifierki? pozdrawiam sprawdz na stronie lidl w necie

G
mastefix 2012-01-30 17:55

Re: PARKSIDE

oglądałem filmik prezentujący w.w szlifierkę i podobno są zmienne końcówki na różne "tarcze"

G
mmariusz35 2012-02-01 23:56

Re: PARKSIDE

Pracowałem w Norwegii z Norwegami i mieliśmy młot udarowy parkside była sytuacja że norweg hydraulik musiał skorzystać z naszego młota i efekt był taki że po próbie kucia dosłownie wyrzucił go za siebie i poszedł do samochodu po swój młot Hilti

G
kris kros 2012-02-03 16:09

Re: PARKSIDE

odnośnie odkurzacza Parkside PNTS 1500 A1, worki z jakiego odkurzacza i filter z czego podchodzi do niego, na stronie lidla nie mozna znajsc workow do ich odkurzacza, ebente w morde :(

G
praktyk 2012-02-06 19:15

Re: PARKSIDE

Kolega wykazuje się nie lada refleksem... marka Bosch skończyła się parę lat temu, teraz to taki sam chłam jak reszta amatorskich rozwiązań. Ceny na to wskazują i miejsce produkcji...

G
przemoskrzypczak81 2012-02-12 12:25

Re: PARKSIDE

witam! ja z tej firmy mam praktycznie wszystkie elektronarzędzia,nie mam tylko strugarki,i zgodze się z tym majstrem sprzęt naprawde dobry.Z tego co mi powiedział znajomy niemiec to podobno ten sprzęt jest na podzespołach boscha.Ale miałem awarie szlifierki taśmowej i dopasowałem część od bosch,ale można też dostać części orginalne do parkside.Mnie zaskoczyła wiertarka stołowa,w drucie zbrojonym 12-ce wywierciłem na raz 10-ke otwór bez polewania wodą.Ja wymieniłem już wszyskie elektronarzędzia na tą firme,nawet bleckdeker legł,mój sprzęt jest prawie katowany nie które narzędzia mam 3 lata i bez awari.Także polecam te elektronarzędzia.POZDRAWIAM

G
przemoskrzypczak81 2012-02-12 12:41

Re: PARKSIDE

Witam.i tu się mylisz,nie który sprzęt mam przeszło 3 lata,wszystko z tej firmy oprócz strugarki i naprawde jest katowany,bo prowadze prywatnie stolarke,także nie jest używany raz w miesiąc,bo 4-8 godzin dziennie,sprzęt firm jaki miałem typu bleckdeker i bosch nie dały rady nawet 2 lata a czapka pieniędzy bo firm!.Sprzęt jaki by nie był trzeba o niego dbać bynajmniej wydmuchać sprężonym powietrzem.pozdro

G
przemoskrzypczak81 2012-02-12 13:23

Re: PARKSIDE

witam!Mój dewalt wysiadł po półtora poku[wiertarka],a mam sprzęt parkside nie który już ponad 3 lata i bez awari używany na okrągło.polecam

1 ... 24 25 26 ... 62