Odsniezarka spalinowa

G
Mieszko 2012-10-31 08:29

Re: Odsniezarka spalinowa

Ja mam troszke inny model AL-KO. Przewaznie ten producent ma dobry maszyny.

G
Edit 2012-11-15 16:33

Re: Odsniezarka spalinowa

Z tych modeli pochodzenia chińskiego (nie wiem czy sobie zdajecie sprawę one wszystkie pochodzą z kilku fabryk w chinach) mogę jako serwisant polecić PEZAL. W innych przypadkach są problemy często z mniej popularnymi częściami zamiennymi, a u nich jest bardzo dobry system dystrybucji, mają zawsze spore zapasy, nie robią problemów jak niektórzy...

G
Bartman 2012-11-29 15:30

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
rufki 2012-12-05 14:38

Re: Re: Odsniezarka spalinowa

Generalnie, jak rozeznawałem temat wśród kolegów z pracy to mi polecali odśnieżarkę Stiga.
Panowie, a co powiecie na ten model odśnieżarki: http://www.stiga.pl/katalog/odsniezarki/odsniezarki_spalinowe/snow_prisma_basic.html Planuję zakupić zanim jeszcze zima mnie zaskoczy.


bierz, przecież to Stiga, a co jak co, ale na ten sprzęt narzekać nie można.

G
marek 2012-12-05 20:19

Re: Odsniezarka spalinowa

Oj niestety można,miałem też kupić Stigę w tamtym roku ale jak mojemu znajomemu urwał się w odśnieżarce jakiś wałek co podaje śnieg do wylotu i mało tego to tej części w Stidze nie było przez miesiąc a póżniej jak już była to była droga jak diabli i było już po sezonie,mało szlak go nie trafił bo sprzęt w garażu a łopatą musiał odśnieżać,więc osobiście kupiłem sobie Snappera

G
Niclas 2012-12-10 16:06

Re: Odsniezarka spalinowa

Dlatego trzeba najpierw się zorientować jaka marka ma swoją bazę części zamiennych na miejscu - w Polsce...
Z tego właśnie względu polecam pezala, stiga nie stiga, murray nie murray, wszystko może się zepsuć, ważne jak szybko i za jaką cenę otrzymasz część zamienną :)

G
włodek 2012-12-21 08:48

Re: Odsniezarka spalinowa

Faktycznie Stiga jest złym wyborem,ja tez dałem się nabrać na ten sprzęt który się popsuł juz na gwarancji,dopiero póżniej dowiedziałem sie że to jest składane w Chinach a jakość jest mizerna,odradzam zakup Stigi

G
dareo 2012-12-21 10:25

Re: Odsniezarka spalinowa

Ja mam odśnieżarkę Stiga i mi się nie psuje. Mam też kosiarkę i nie narzekam. Ja oczywiście polecam ten sprzęt.

G
grzegorz 2012-12-27 13:06

Re: Odsniezarka spalinowa

Też miałem kupić Stigę ale mój znajomy pracuje w takim sklepie gdzie to sprzedają i odradził mi tą Firmę więc zakupiłem sprzęt Vega

G
warszowiak 2014-12-11 21:08

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Kasia_79 2014-12-12 10:45

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
opopop 2019-01-04 12:49

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 2

Producenci :