Odsniezarka spalinowa

Do ostatniej strony »
G
Paweł 2011-08-08 13:39

Odsniezarka spalinowa

Szukam odśnieżarki, ma to być odśnieżarka spalinowa. Natrafiłem na model Romet:
http://www.narzedzia.pl/Od%C5%9Bnie%C5%BCarka-spalinowa-S651Q-z-nap%C4%99dem-6-5-KM-5-2-BIEG%C3%93W,26783.html
Co uważacie na jej temat? Jest warta swojej ceny?

G
JMK 2011-08-08 14:48

Re: Odsniezarka spalinowa

A propos odśnieżarek spalinowych, slyszalem wiele dobrego o tych marki Stiga. Rzeczywiście warto kupić?

G
gość 2011-08-09 08:13

Re: Odsniezarka spalinowa

polecam odśnieżarkę elektryczną PS 2000 Flory - duża odległość wyrzutu, cena niezła

G
Paweł 2011-08-09 11:03

Re: Odsniezarka spalinowa

Też słyszałem niezłe opinie o tej PS 2000...

G
karol 2011-08-29 22:43

Re: Odsniezarka spalinowa

stiga dobra ale droga .... romet wygląda rozsądnie . . .. . . . . . .ale . .. . . . . .
czy nie za wcześniej na taki tematy może nie będzie wcale śniegu tej zimy

G
JMK 2011-09-06 09:23

Re: Odsniezarka spalinowa

Karol, masz rację, pewnie są rejony, gdzie nie będzie sniegu - u mnie będzie na pewno, a latać z łopatą już mi się odechciało. No i teraz odsniezarki sa tansze niz w sezonie.

Pod tym artykulem sa podlaczone rozne produkty:
http://www.narzedzia.pl/Odśnieżarka-spalinowa-S651Q-z-napędem-6-5-KM-5-2-BIEGÓW,26783.html
Chyba zdecyduje sie na tego rometa, ale poczekam jeszcze na opinie.

G
kibic 2011-09-07 14:37

Re: Odsniezarka spalinowa

Jak chcecie kupować ten Chiński szmelc który tu wymieniacie i którego pożniej nie naprawicie bo brak części to wasza decyzja

G
JMK 2011-09-13 13:44

Re: Odsniezarka spalinowa

Kibic, nie chcę kupować chinskiego szajsu. Pytam, co bedzie najlepszym wyborem.

G
jan 2012-01-04 15:22

Re: Odsniezarka spalinowa

Niestety za późno trafiłem na to forum, ale przestrzegam wszystkich -silniki jakie montowane są w tych urządzeniach pozostawiają wiele do życzenia w sprawach serwisowych. Po paru godzinach urzytkowania się poprostu zużyją. Sama budowa od strony technicznej to masakra.
Wiem, że markowe są drogie, ale przed zakupem należy się zastanowić naprawdę gdzie można to serwisować i czy występują jakiekolwiek części zamienne. Po co odśnieżarka Rometa czy innych chińskich producentów stojąca w garażu - lecz nie nadająca się do użytku. I zaś w momencie kiedy jest nam potrzebna... - pozostaje łopata.........

G
kibic 2012-01-13 15:52

Re: Odsniezarka spalinowa

Jan święte słowa ale cena czyni cuda,i tak ludzie będą to kupowali tylko pretensje są do serwisu bo naprawić nie można a nie do sprzedającego,kupują jakieś badziewne Flory,Romety i inne dziadostwo

G
kibic 2012-01-13 15:57

Re: Odsniezarka spalinowa

Jan święte słowa ale cena czyni cuda,i tak ludzie będą to kupowali tylko pretensje są do serwisu bo naprawić nie można a nie do sprzedającego,kupują jakieś badziewne Flory,Romety i inne dziadostwo,Stiga też robi Chiński badziew tylko za wyższą cene
Dobre odśnieżarki to Snapper,Simplicity,Ariens i to są topowe sprzęty

G
Andrzej 2012-08-28 11:48

Re: Odsniezarka spalinowa

No ja nie mogę się zgodzić, bo moje cudo jest z Chin i naprawdę nie mam powodów do narzekań. Fakt że nie bardzo się znam na tego typu sprzętach i w takich przypadkach wolę dać pole do popisu specjalistom i zapłacić niż się męczyć pół dnia, przez co zaraz "znawcy" mnie przekrzyczą...
Na moim przykładzie mogę powiedzieć, że kupiłem odśnieżarkę jakoś za niecałe 2000 (model PST200), trochę śmiesznie bo w składzie węgla...no ale cóż. Po sezonie oddałem na przegląd który mnie kosztował jakieś sto kilka złotych i jestem pewien że wszystko działa jak należy. Nie miałem problemów, a mój ogród leży tak że jest często zasypywany, muszę chyba pomyśleć o jakimś żywopłocie przed tą zimą...
Nie wiem, może i trafiłem fartem na dobry model, bo patrząc tylko na mój sprzęt mogę z czystym sercem polecić taki zakup (może odnajdę kontakt do sprzedawcy który mnie w Jankowicach obsługiwał to się podzielę bo człowiek naprawdę pomocny).

G
Jan 2012-10-01 18:39

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Andrzej 2012-10-17 12:01

Re: Odsniezarka spalinowa

Przepraszam, mój model to PSTS200, ponoć to różnica, link do specyfikacji: http://garden.pezal.com/p,136,odsniezarki,10098,psts200.html

G
Kamil St. 2012-10-31 08:25

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 2

Producenci :