Narzędzia Bahco

G
jaba 2013-02-12 23:39

Re: Narzędzia Bahco

używam kilka sekatorów ogrodniczych tej marki i są nie do zajechania, żadnych luzów itp.

G
uzytkownik 2013-02-24 18:32

Re: Narzędzia Bahco

Mam warsztat rowerowy i powiem szczerze że spodziewałem się że te klucze będę miał na ładnych parę lat. Co się okazało? Bahco to badziew jakich mało, szczypce połamały mi się podczas prostych prac, poszły 3 śrubokręty, na kluczach płaskich widać poważne ślady użytkowania, podczas odkręcania kierownicy pękł imbus, inny mniejszy imbus pomału się kończy. Dodam że kupiłem całą szafkę narzędziową razem z kluczami za 2600zł. Liczyłem że zestaw będzie wytrzymalszy lecz się zawiodłem. Mogłem kupić szafkę firmy YATO, Może i podobna jakość, za to lepiej wyposażona za mniejszą kasę.

G
Marek 2013-04-09 23:10

Re: Narzędzia Bahco

Mój znajomy używa na warsztacie da komplety bahco od ładnych kilku lat i klucze nasadowe i przedłużki mówi że nie do zajechania, klucze przywiózł z Danii. Bity fakt się po wykruszały ale i tak jest zadowolony. Ost kupiłem używany zestaw za 400zł to grzechotki są naprawdę świetne w porównaniu do np yato które też mam.. co do kluczy nasadowych to pojawiają się na niektórych nasadkach lekkie plamki korozji choć nie mam pojęcia ile klucze mają lat i na ile ma to wpływ na wytrzymałość. Fakt faktem jak widzę jakieś używki bahco na allegro to biorę, jak się przy robocie nie zużyły to pewnie będą dalej działać..

G
sebuś 2016-10-14 03:41

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Daniel 2017-01-17 19:58

Re: Narzędzia Bahco

W pracy od kilkunastu lat stosujemy grzechotki, klucze, płaskoszczypy, obcinaczki, śrubokręty, itd. Bahco. Na kilkanaście zestawów wiem tylko o jednym większym bicie imbusowym, który złamał się po kilku latach pracy. Zdarzyło się z dwa lata temu, że po kilku latach pracy (czasami trochę zbyt ciężkiej jak na to narzędzie) siadły szczypce nastawne 8224 (wykorzystywane jest około 30 sztuk). Było widać osłabienie materiału (coś ala bańka powietrza w miejscu pęknięcia). Ogólnie narzędzia są ok, a powiedziałbym, że bardzo dobre. Cena oczywiście trochę wyższa od chińskich.

G
Billy 2017-01-22 14:02

Re: Narzędzia Bahco

Trochę wyższa?????
W tej cenie, a czasem nawet taniej można mieć narzędzia wiha, wera, knipex, NWS, gedore etc. W przeważającej większości produkowane w Niemczech.
Imbusy średniej jakości, nie nadają się do zastosowań profesjonalnych. Bity to średniaki, niewątpliwie można na rynku dostać lepsze. Szczypce też lepiej kupić jakiejś bardziej sprawdzonej firmy (choćby którejś z wymienionych przeze mnie wcześniej). Podobnie wkrętaki. Podobno sensowne w swojej cenie są ich najmniejsze grzechotki.
Polecam boczne Bahco bo jako jedne niewielu na rynku są rozkręcane i faktycznie są niezłe, ale to zakup sprzed ok 10 lat więc możliwe że teraz jakość spadła. No i ich sprężynka w rączkach to fajny - wygodny wynalazek. Kiedyś faktycznie mieli dobre brzeszczoty i ostrza do wyrzynarek.

G
Trol20 2017-02-24 08:25

Re: Narzędzia Bahco

Jeżeli ktoś uważa że narzędzia Bahco sobie kiepskie to jest kiepskim znawca. Ja osobiście kupuje klucze tylko tej firmy i co mogę powiedzieć po 6 latach zaczęła przeszukiwać grzechotka która odkręcałem koła i zakładałem 1.5m rurę miała prawo ale za 60 zł jest zestaw naprawczy i działa jak marzenie dalej. Polecam

G
Kamil 2017-11-05 19:37

Re: Narzędzia Bahco

Mam ich ściski stolarskie. Wynalazek ciekawy i funkcjonalny, ale cena za wysoka w porównaniu do jakości. kupiłem 6 szt, w promo w juli. W jednym pękła rączka, drugi nie trzyma już tak jak na począku. Reszta puki co działa

G
TechPro 2020-02-24 09:33

Re: Narzędzia Bahco

To prawda, narzędzia te są bardzo dobre i wytrzymałe :)

1 ... 2 3

Producenci :

Kategorie :