Młotowiertarka jaką wybrać?

G
Verva 2014-12-03 16:19

Re: Młotowiertarka jaką wybrać?

W tym metabo rodzaj pracy będziesz przekręcał obcęgami, chyba że masz w palcach siłę goryla. Prawdziwe metabo jest znacznie droższe od niebieskiego boscha

G
Paw-Therm 2014-12-03 18:36

Re: Młotowiertarka jaką wybrać?

prawdziwe metabo buhahahah
ale masz pojęcie kolego co dla ciebie jest prawdziwym metabo????
a to tez nie jest metabo METABO KHE 2443

to po prostu bardziej ekonomiczna linia bo nie ma np magnezowej obudowy silnika nie kazdemu potrzebna młotowiertarka tak mocna
tą makitę mam co z tego ciężka duża uchwyt się szybko wychełtał fakt niezawodna ale nie każdemu pasuje mam tez metabo khe 3251 ale to inna półka mi potrzebna koledze nie

Metabo akurat wszystkie młotowiertarki na plusa robi samo w niemczech

Duży plus to gwarancja 3 lata i rok serwisu full przy takim użytkowaniu jak autora postu wytrzyma bardo długo

Mam też młotowiertarke dewalta taką za 450zł czy 500 chodzi w firmi 4 rok nic przy niej nie robiłem a używam w najgorszych miejscach i pracach a nie kosztowała nawet połowy tego co topowa młotowiertarka czy kombimłotek

G
Verva 2014-12-04 09:39

Re: Młotowiertarka jaką wybrać?

No tak...metabo ;))
Jeżeli mam doradzić komuś zakup, to proponuję kupić albo coś taniego, albo coś porządnego i sprawdzonego. Co mu z trzyletniej gwarancji, skoro użyje narzędzia 10 razy przez ten czas ? Do mnie bardziej przemawia brak gwarancji papierowej, a gwarancja niezawodności potwierdzona przez użytkowników. Nie twierdzę, że to metabo się zepsuje, ale biorę je do ręki... i myślę chinczyk. Dobrze że chociaż nie śmierdzi. Poza tandetnym przełącznikiem wyje jak odkurzacz warsztatowy i niedokładnie chodzi regulacja prędkości. Chwyt narzędzia też mi nie odpowiada. Chyba w ręku tego nie miałeś, bo byś tak nie wychwalał... NO ALE TO PRZECIEŻ METABO...i wszystko jasne ;)))))))
Dewalt za 500zł ?... hehe kolego, to ten czeski co mu dłuto wylata ?
W tej półce cenowej poza 2470 nie ma innego narzędzia i każdy robol Ci to powie.

G
Verva 2014-12-04 11:28

Re: Młotowiertarka jaką wybrać?

Teraz takie czasy, że jak się kupuje wiertarkę w cenie dobrego wiertła to się lepiej marką nie kierować. Wypróbować konkretny model samemu, a najlepiej niech to zrobią inni :)) i od nich się uczyć. Bo rozrzut oczekiwań co do marki a konkretne walory jakie oczekujemy mogą się baardzo rozbiega.ć Kiedyś zielony bosch czy najtańszy kress można było brać w ciemno, a teraz to złom. Niedługo hilti będzie po 500zł, bo tak wygląda komercja rynku.

G
Freta 2014-12-04 14:36

Re: Młotowiertarka jaką wybrać?

czyli co nie warto nic innego poza makita HR2470? bo juz czuje się bardziej zamieszany niż byłem czytam o tych młotowiertarkach wiertarkach udarowych i szczerze zaczynam sie gubić.

G
aga 2014-12-04 15:31

Re: Młotowiertarka jaką wybrać?

a czytales kiedys zle opinie o makicie?zwlaszcza ten model nalezy do bardzo udanych.jesli decyzje o zakupie chcesz podejmowac na podstawie opini innych to poczytaj o boszu GBH 2-26. w zasadzie same superlatywy.stosunek ceny do jakosci idealny.pozatym jak bedziesz w jakims sklepie to wez go do reki na bank ci sie spodoba i nie bedziesz rozczarowany.

G
Verva 2014-12-04 16:46

Re: Re: Młotowiertarka jaką wybrać?

czyli co nie warto nic innego poza makita HR2470? bo juz czuje się bardziej zamieszany niż byłem czytam o tych młotowiertarkach wiertarkach udarowych i szczerze zaczynam sie gubić.

Możesz kupic chinczyka jak tu było pisane, ale markę marketową (wtedy gwarantem jest market), zarżnąć go na remoncie, dobić jak przeżyje i oddać w ramach reklamacji. Masz na to 2 lata. Nie kupuj chinczyków na allegro, szczególnie tych których nie ma w stacjonarnych sklepach. Chinczyk może działać 10 lat albo 10 minut. Albo idź do marketu np. leroya, pomacaj metabo i makitę i wybierz która Ci pasuje. Ja o tych sprzętach wyraziłem swoją opinię i nie wszyscy muszą się z nią zgadzać. W każdym razie każdy dobry producent ma w ofercie takie złote strzały i buble. Według mnie 2470 jest takim złotym strzałem. I nie dlatego że to jest makita, po prostu to jest genialny model młotowiertarki.

G
1001narzedzi_pl 2014-12-09 14:40

Re: Młotowiertarka jaką wybrać?

Zdecydowanie postaw na jakość i solidność,czyli firma Makita spełnia Twoje wymagania oraz ich narzędzia. Akurat tera zw sklepach internetowych znajdziesz je w niższej cenie z okazji świątecznych promocji,warto poszukać.

1 2