młłot kombi metabo khe 76

G
Mike 2014-02-18 17:46

Re: młłot kombi metabo khe 76

Faktycznie młoty SDS-MAX Milwaukee mają duże luzy fabrycznie na sds`ie. Oglądałem dzisiaj u przedstawiciela Milwaukee i AEG kilka dużych młotków i luzy miały takie jak jakieś chińskie młoty z marketu, albo takie już mocno używane. Moje młoty Bosch, Makita i Dewalt takich luzów nie miały od nowości. Dopiero po dłłuugim używaniu :-)

G
PawTherm 2014-02-18 19:29

Re: młłot kombi metabo khe 76

ciężko to wytłumaczyć ale masz wrażenie szczególnie przy kuciu szerokimi dłutami że czasami bijak nie uderza dokładnie w całą powierzchnie dłuta tylko jego część to czuć na młocie.2 nowe dłuta różnych firm w różnych sklepach kupowane dłuta pękły ok 1-2 cm od uchwytu. Czemu akurat tam . Taka dygresja metabo ma fajnie mięciutkie i długie kable. Z jednej strony to bardzo fajnie ale z drugiem mam lub miałem pełno elektronarzędzi markowych i no name ale jeszcze nigdy mi sie nie udało ukręcić kabla tylko metabo tego dokonało i 2 moim kolegom z tym samym modelem . Dewalt czy makita ma dużo twardsze kable i jakoś wcale nie pękaja na mrozie a sa sporo solidniejsze. Jeśli marketing metabo to czyta to można wprowadzić mocniejsze kable w sds max np i podtrzymuje opinie o uchwycie bocznym w khe 76 jest stanowczo za długi a argumentacja metabo zupełnie nie trafia do mnie

1 2

Producenci :

Kategorie :