Jaka piła spalinowa?

G
wesołyromek 2012-02-14 16:06

Re: Jaka piła spalinowa?

czasem warto postawić na mniej znane marki można się pozytywnie zaskoczyć jak np z alko. Niezbyt znana firma, ale sprzęt, który oferują jest wysokiej jakości.

G
Ziutek 2012-04-12 12:28

Re: Jaka piła spalinowa?

zgadzam się z przedmówcą, że czasem warto postawić na coś nietypowego, mniej znanego. Można się bardzo pozytywnie zaskoczyć. Sprawdziłem tą ofertę alko i przyznam, że sprzęt prezentuje się bardzo dobrze. Piły mają mocne silniki, wagowo też przystępnie.

G
Bartez 2012-04-13 22:23

Re: Jaka piła spalinowa?

Z mniej znanych pilarek z czystym sumieniem mogę polecić Echo . Z 6-7 lat temu kupiłem 1,7 KM , przez 3 lata katowałem ją niemiłosiernie i gdyby mi jej nie gwizdnęli z samochodu katował bym ją pewnie do dziś . Pojęcia nie mam jak jest z serwisem i częściami , nigdy nic mi się nie zepsuło ani niczego nie regulowałem . Sporo dobrego słyszałem też o Alpinie .

G
Remigiusz 2013-02-01 13:56

Re: Jaka piła spalinowa?

Ja sobie kupiłem w zeszłym roku pilarkę spalinową Stiga SP 46. Wreszcie mam porządny sprzęt. Jestem z niej zadowolony.

G
Jarek 2013-02-04 10:54

Re: Jaka piła spalinowa?

Jak Stiga to dobry sprzęt to widać że nie masz pojęcia co jest dobre ,masz jadną z gorszych pilarek i jeszcze sie cieszysz nie wiem z czego

s
stefcio999 2014-04-17 13:39

Re: Jaka piła spalinowa?

Jak potrzebujesz czegoś tylko do przycinania w ogrodzie raz na jakiś czas to polecam pilarkę Tryton. Do takich prac są odpowiednie.Wystarczy pilnować mieszanki i hodzi jak marzenie.

s
olaf 2014-07-11 22:22

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 2