Jaka moc młotowiertarki

G
JK. 2011-01-01 19:34

Re: Jaka moc młotowiertarki

Sławku po pierwsze nie porównuj butów do elektronarzędzi;) butów przede wszystkim się w tej chwili nie naprawia, zwłaszcza takich które są maszynowo zgrzewane. Poza tym na narzędzie masz gwarancje producenta, na buty osobiście nic nie słyszałem oprócz gwarancji konsumenckiej.
A serwis tak czy siak każda niezgodność towaru z umową rozpatruje wobec tego co daje w gwarancji producenta. Więc tak czy siak nie da się wymienić wiertarki na nową, bo się futerko wiertarskie zacieło. CO najwyżej możeesz liczyć na to że serwis wymieni ci je bezpłatnie. I tuatj nic ci nie pomoże, bo możesz się sądzić ale pewnych rzeczy nie da się uzyskać.
Ja doskonale rozumiem straty setki czy tysięcy zł za nieudany zakup, ale Sławku gdyby kazdy pochodził tak jak ty, każdy chciałby wymieniać na nowe - A pokaż mi w ustawie że masz dostać nowy towar od razu?;) Klient ma w ciagu 14 dni roboczych otrzymać towar wolny od wad, czyli naprawiony lub gdy t niemozliwe nowy. A nie zawsze nowy.

G
devileczek 2011-01-27 22:06

Re: Jaka moc młotowiertarki

Jaka moc mlotowiertarki? , takie padlo pytanie Panowie handlowcy - darujcie sobie wywody na temat klienow. Nie sztuka jest mowic, a sluchac. Jako handlowcy to jestescie do bani.

G
Maariusz 2011-01-28 17:29

Re: Jaka moc młotowiertarki

Piszecie o reklamacji butów. Niegodności towaru z umową tylko po co, gdy moc młotowiertarki z tego nie wynika i dalej jest niewiadomą. By wykonać robotę potrzeba dużej mocy robotnika a młotowiertarka 600W wtedy wystarczy.

1 2