Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Do ostatniej strony »
G
Janek 2009-02-17 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Cześć KIEPIK. Ja tak sie zastanawiam dlaczego tak najeżdzasz na NIKOSIA? A może ty jesteś serwisantem który dzięki nikosiowi niema klijentów w serwisie bo każdy woli iść do nikosia? Może dlatego tak cały czas na niego najeżdzasz co?

G
bolbo 2009-02-17 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Ja akurat nie mam nic do @Nikosia bo jego wypowiedzi pomogły mi co do wyboru pilarki. Teraz liczę że moja husqvarna będzie mi długo służyła. A jak Nikoś naprawia za nie duże pieniądze to pewnie będę u niego naprawiał. Pozdrawiam @Nikoś

G
bartosz 2009-02-17 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

http://www.husqvarna.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=45:podroby-&catid=3:newsflash
porównaj sobie z oryginałem którego zdjęcia tez są na stronie

G
Nikoś 2009-02-18 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Nasz serwis nie nalerzy do drogich bo my wolimy naprawiac więcej maszyn i brać zato mniej i przezto mamy więcej klijętów któży są zadowoleni z naszych usług. A i lubie robić nazłość naszej konkurencji i nie chodzi mi o firme pilarek tylko o pracowników danego serwisu bo oni najlepiej by wszystko wstawili nowe i za każdym razem gdy klijęt odbiera odnich sprzęt to trafia on donas w kartonie rozkręcony na części pierwsze. I powieccie jak ja niemam tego naprawić skoro jest mi żal takiej osoby oszukanej przez innych. I ftedy klijęt slyszy słowa "damy rade" i już usmiech powraca a mi daje to satyswakcje że klijęt jest zadowolony. Pozdrawiam wszystkich i życze żeby wasze maszyny pracowały na pełnych obrotach przez wieeele lat.

G
Mateusz Czubaszek 2009-02-18 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Nikoś a w jakim mieście ty masz serwis?

G
Nikoś 2009-02-18 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Ja jestem tylko serwisantem razem z moim kolegom fachowcem od 4-suwów. A dlaczego sie oto pytasz gdzie mamy serwis?

G
Mateusz Czubaszek 2009-02-19 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Nobo jakby mi się kiedyś piła spieprzyła a słyszałem że masz niskie ceny to bym może u ciebie naprawił.

G
Nikoś 2009-02-19 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Na tym forum nie morzna się reklamować. Ale jesteśmy z woj. pomorskiego

G
Filip 2009-03-06 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Witaj Nikoś!
Ja trochę z innej beczki Poszukuję cylindra i tłoka do pilarki Ural Rok prod ok 1985 Mocne bydle z obrotowa prowadnicą Szkoda mi wyrzucać i chciałbym uruchomic ta pialarkę-bardzo Moj mail filipgolf@interia.pl Pzdr!

G
Nikoś 2009-03-07 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Czy ten cylinder jest zatarty? Czy tłok jest tak zużyty, że jest luźny w cylindrze? Bo jesli nie to morzna uratować silnik. Napisz mi jak wyglądają te uszkodzenia to ci doradze co zrobić. Pozdrawiam

G
Kot 2011-01-23 11:46

Re: Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Witam, zastanawia mnie w waszych postach ortografia, i mam pytanie czy to jest zamierzone, czy prawie wszyscy jesteście fachowcami z nieukończoną szkołą podstawową.

G
rekot 2011-01-23 15:39

Re: Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

do Pana Kota. Mnie natomiast zastanawia czy nie jesteś kompletnym idiotą po studiach?

G
Kot 2011-01-23 17:15

Re: Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Nie trzeba mieć skończonych studiów, żeby pisać w miarę poprawnie, a na innych forach te swoje posty musielibyście poprawić.

G
JK. 2011-01-23 21:06

Re: Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Kot rozumiem twoje obawy o nasz język pisany, ale dziwnie one brzmią od kogoś, kto przez "i" stawia przecinek;) - więcej wyrozumiałości, wszyscy czasem popełniamy błędy.;)

G
Kot 2011-01-23 22:07

Re: Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

A jeszcze dziwniej brzmi w ustach kogoś, kto nie odróżnia "przez" od "przed"...

1 2 3