Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Do ostatniej strony »
G
bolbo 2009-01-27 00:00

Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Witam. Zastanawiam się właśnie nad kupnem pilarki. Chcę kupić coś z husqvarny. Nie dawno usłyszałem że zwinęli masę ich podróbek. Jak mam się nie dać nabrać na takie coś? Wolę zapłacić więcej i mieć dobry sprzęt a nie jakieś byle co. Gdzie najlepiej kupić taką pilarkę? Pozdrawiam

G
Nikoś 2009-01-27 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Co konkretnie mam ci powiedziec

G
Nikoś 2009-01-27 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Więc podruba ruzni się tym: ma jaśniejszy kolor, na prowadnicy jest naklejka husqvarna i morzna ja zeskrobac paznokciem, na obudowie jest podana moc w kilowatach i jest jej za durzo bo najmocniejsza oryginalna husqvarna ma 6,2kw czyli 8,4km, jej obudowa jest bardzo słaba a dolna cześc rękojesci jest płaska a powinna byc okrągła. Pozdrawiam

G
bolbo 2009-01-28 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Dzięki. No to trafiłem na taką podróbkę. Koleś chodził i sprzedawał pilarki. Tak nie naturalnie schodził z ceny. Powiedziałem mu że się zastanowię i pewnie jutro znowu przyjdzie. Kasa kasą ale śmiecia to nie chcę kupić. Wolę oryginał od cienkiej podróbki. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam

G
Nikoś 2009-01-28 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Niema sprawy do naszego serwisu trafia wiele podrub zarówno stihla jak i husqvarny, a posiadanie takiej podruby jest karalne. Pozdrawiam

G
wojtek 2009-01-29 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Niema sprawy do naszego serwisu trafia wiele podrub zarówno stihla jak i husqvarny, a posiadanie takiej podruby jest karalne. Pozdrawiam
hmm..... posiadanie czy sprzedawanie ???? , zastanow sie zanim cos naskrobiesz...
pozdro

G
Nikoś 2009-01-29 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

O dzięki że mnie poprawiłeś. Sprzedawanie takiej podruby jest karalne. Pozdro

G
bolbo 2009-01-29 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Co się może stać podczas korzystania z takiej podróbki? Może na przykład ręce jakoś poucinać?

G
Paweł Cinek 2009-02-05 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Jak się nie naciąć? Po prostu nie kupować od domokrążców tylko w autoryzowanym sklepie. Można też kupić przez internet w sklepie husqvarny http://www.husqvarna.pl/node1024.aspx i poczekać na dostawę do domu.

G
mati4116 2009-02-05 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Pilarkę husqvarny najlepiej gdybyś kupił w autoryzowanym salonie tej marki.

G
bolbo 2009-02-05 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Tak mam właśnie zamiar zrobić. Jak na taki większy wydatek jakoś nie ciągnie mnie do kupienia tego w necie albo od kogoś kto przyjeżdża do mnie do domu i mi to oferuje. Wolę coś za większe pieniądze najpierw zobaczyć i wtedy dopiero kupić. Więc się wybiorę do jakiegoś przedstawiciela husqvarny i tam kupię

G
Nikoś 2009-02-06 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Czołem ja też miałem taki problem nim zostałem serwisantem z zakupem pilarki. Wiele razy hodziłem do punktów sprzedaży i niemogłem się zdecydować co wybrać husqvarna czy stihl. I wybrałem pewną pilarke ktura mnie zaskoczyła swoimi osiągami i dynamiką pracy. Teraz właśnie serwisuje te piły.Pozdrawiam

G
KIEPIK 2009-02-08 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Jak kupisz sobie Husqvarne to nie naprawiaj u Nikosia.

G
bolbo 2009-02-16 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

A czemu nie serwisowac u niego??

G
Szymon 2009-02-17 00:00

Re:Jak się nie naciąć na podróbkę husqvarny?

Czesc wam jestem tu nowy ale ja juz wiem gdzie pracuje nikoś bo w zeszłym roku naprawiał mojemu ojcu husqvarne 40 i za naprawe wzioł niecałe 100 zl a w husqvarnie chcieli 800zl za wymiane silnika. A pilarka chodzi jak nowa. I napeno nie zmienimy serwisu. Dziękuje za naprawe NIKOŚ i pozdrawiam.

1 2 ... 3