Gdzie naprawić samochód?

Do ostatniej strony »
G
Trakter 2011-06-01 21:30

Gdzie naprawić samochód?

Naciąłem się dzisiaj na 3 z kolei warsztat, tak mi schrzanili brykę, że się wścieknę! idąc tym tropem, gdzie wy oddajecie swoje samochody? jakie warsztaty możecie polecić?

G
wroj 2011-06-02 11:41

Re: Gdzie naprawić samochód?

dobrze by było gdybyś jeszcze podał region, z którego pochodzisz.

G
Gość13 2011-06-02 15:04

Re: Gdzie naprawić samochód?

Prywatny warsztat specjalizujący się w konkretnej marce Polecam Scandico we Wrocławiu. Naprawiają wszystko ale specjalizują się w Volvo.:)

G
RIcco 2011-06-02 21:43

Re: Gdzie naprawić samochód?

Ale to chyba nie to forum? No chyba, że koledze fima naprawiająca auto użyła złych narzędzi

G
Kinga 2011-06-06 14:10

Re: Gdzie naprawić samochód?

No możliwe, że i narzędzia miały z tym coś wspólnego :)
samochód najlepeij naprawiac w warsztacie u znajomego, albo w autoryzowanym salonie

G
Lavi 2011-06-14 21:11

Re: Gdzie naprawić samochód?

http://start.polmotauto.pl/pl/index - pełen profesjonalizm, fachowa i szybka obsługa. POLECAM

G
do trakter 2011-06-18 02:07

Re: Gdzie naprawić samochód?

No to widzę, że nie tylko ja miałem okazję natchnąć się na prawdziwych geniuszy. MI do diesla włożyli alternator od benzyny. A później następny geniusz przez cały dzień nie mógł się dopatrzeć dlaczego auto nie działa jak powinno. Dopiero postawiłem na serwis Pol-Motu i się zorientowali o co chodziło. Dobre warsztaty to naprawdę rzecz pożądana. Ja na szczęście już mam. Ogólnie ten Pol-Mot to kilka serwisów ma w całej Polsce. Ja robię swój samochód na Gruchacza w warszawie, ale stałem też na toruńskiej we Włocławku.

G
hurt 2011-06-28 10:39

Re: Gdzie naprawić samochód?

Hehe, no bardzo łatwo schrzanić samochód. Ja nie znam się w ogóle na motoryzacji, samochód oddaję z pełnym zaufaniem do salonu , najczęściej Pol-Mot Auto. odbieram zawsze sprawny, dużo nie płacę, także uważam że są uczciwą firmą.

G
ZabawnyMisiek 2011-06-28 19:58

Re: Gdzie naprawić samochód?

Cóż mogę więcej napisać, widzę że nie tylko ja korzystam z usług Pol-Mot Auto. Mieszkam w Warszawie na Wojska Polskiego mieści się serwis Fiata. Wcześniej trafiałem na jakieś feralne warszaty, naciągaczy, dopóki nie trafiłem do Pol-Mot Auto. Czysty profesjonalizm.

G
Gość 2011-06-28 21:34

Re: Gdzie naprawić samochód?

Trakter, Lavi, ZabawnyMis i Hurt - zapisaliście się na kurs marketingu do kolesi z Bahco??? Bo póki co efekty mizerniutkie, ale styl ten sam.

G
czester 2011-06-29 02:08

Re: Gdzie naprawić samochód?

Zadzwoniłem a tu zonk, maja tyle klientów że muszę poczekać... szkoda że wcześniej się nie dowiedziałem o polmocie pewnie przez tych jełopów jak post wyżej (gość niedzielny) przepadło mi czyszczenie klimy o 80% taniej :(

G
czester 2011-06-29 02:10

Re: Gdzie naprawić samochód?

[quote:Gość,908]Trakter, Lavi, ZabawnyMis i Hurt - zapisaliście się na kurs marketingu do kolesi z Bahco??? Bo póki co efekty mizerniutkie, ale styl ten sam.
niedzielny skoro wiesz o Bahco, to chyba jednak ten marketing działa :D :D :D

G
Gość 2011-06-29 12:16

Re: Gdzie naprawić samochód?

Czester - powściągnij emocje, bo niepotrzebnie mnie obrażasz. To nie przystoi nawet mechanikowi.
Co do Bahco - dobra kampania powinna przekładać się na wyniki sprzedaży, a nie tylko na znajomość marki. Nie jest kłopotem zasypać sieć informacjami o produkcie. Bo ja - jak już pisałem - przez ten bezmyślny SPAM nie sięgnę nigdy po narzędzia tej firmy, a nazwa oczywiście będzie mi się kojarzyła, ale negatywnie. Zresztą, szkoda dalej pisać - idź szukać ofert obsługi klimatyzacji 80% taniej (nic dziwnego, że obniżają ceny - w końcu szczyt klimatyzacyjnego sezonu mają już dawno za sobą ;-))

G
nautilius 2011-07-02 13:13

Re: Gdzie naprawić samochód?

Pol-Car w Poznaniu oferuje rzetelną i fachową pomoc , więc jeśli jesteś z tego rejonu to warto tam powierzyć swoje auto.

G
bolt 2011-07-18 19:45

Re: Gdzie naprawić samochód?

No to proponuję Tobie wybrać się do Pol-Mot Auto (Ursynów-Warszawa). Od 3 lat u nich goszczę, a bryki mi ani razu nie schrzanili, jak już to tylko naprawili :) No chyba o takie nam chodzi, wiec jak najbardziej polecam

1 2